Rozrywka

Była gwiazda Pornhub Mia Khalifa zachwyca fanów niespodzianką wycieczką do Wielkiej Brytanii i ujęciami wschodu słońca w Londynie

Była ikona Pornhub, Mia Khalifa, zachwyciła swoich fanów niespodziewaną podróżą do Wielkiej Brytanii, zamieszczając ją w mediach społecznościowych zaledwie dwa miesiące po poprzedniej wizycie.

Dorosła gwiazda opublikowała na swoim Instagramie historię pokazującą piękny poranny wschód słońca w Londynie, gdzie 29-latka podzieliła się swoim spojrzeniem na Wielką Brytanię.

Mia dała już jasno do zrozumienia, że ​​jest wielką fanką stolicy, zaznaczając swoją drugą podróż do kraju w ciągu zaledwie kilku miesięcy po udostępnieniu serii postów w swojej historii na Instagramie.

Jeden z postów przedstawiał ją w samochodzie jadącym ulicami Londynu, podziwiając budynki z odtwarzanym utworem Taylor Swift London Boy.

Była gwiazda Pornhub po raz drugi udała się do Wielkiej Brytanii w ciągu kilku miesięcy. Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Urodzona w Libanie piękność podążyła za swoją historią, udostępniając post napisany przez użytkownika avaavalentine, który przedstawiał byłych absolwentów Pornhub przed budynkiem w Shepherd’s Market.

Artykuł był podpisany „Pip pip, cheerio, b*tchs” w towarzystwie flagi Union Jack i angielskiej flagi”.

Jej historia na Instagramie była kontynuowana, pokazując wystawny posiłek i butelki piwa, z kolacją Khalifa w restauracji Al-Sultan z siedzibą w Mayfair, gdzie powiedziała, że ​​​​„tylko zamówić” piwo Almaza.

Mia udostępniła ujęcie londyńskiego wschodu słońca w swojej historii na Instagramie (Zdjęcie: miakhalifa / Instagram) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów

Mia udostępniła poranne zdjęcie na swoim Instagramie o 6 rano, pokazując wspaniały wschód słońca i widok Londynu z eleganckiego balkonu.

Osobowość medialna kilka miesięcy wcześniej odbyła pijaną wycieczkę do Londynu, gdzie spędziła „ostatnią noc w Soho”, donosi Daily Star.

Była gwiazda dla dorosłych udostępniła na swoim koncie na Instagramie serię emocjonalnych postów, w których deklaruje miłość do Londynu i upojne noce, które spędzała podczas swojego pobytu.

Mia poprzednio odwiedziła Londyn w marcu. Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

Smutne pożegnanie obejmowało ujęcia modelki w Bentley’s Oyster Bar and Grill oraz zdjęcia londyńskich ulic z piosenką The Sex Pistols Anarchy In The UK, grającą przesadnie.

Ale gwiazda wróciła do Londynu, gdzie podczas swojej ostatniej wizyty, jak powiedziała, była znacznie lepsza od USA ze względu na różnorodność Uber Eats i listę libańskich win.

Ostatnia wizyta Mii w Londynie pokazała, że ​​przyznała się do preferowania części Wielkiej Brytanii nad USA (Zdjęcie: instagram.com/miakhalifa) Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Pokazywała również ujęcia ze swojego pobytu za granicą i powiedziała, że ​​ma słabość do pełnego angielskiego z „blood pudding and cuppa”.

Influencerka zażartowała też, że gdyby miała „jeszcze dwa kufle”, mogłaby nigdy nie wrócić do USA.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości z ostatniej chwili i niesamowite historie z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button