Rozrywka

Była gwiazda „RHONY” Barbara Kavovit ponownie kandyduje na burmistrza Nowego Jorku

Więcej na: barbara kavovit Była gwiazda „RHONY” Barbara Kavovit odpada z wyścigu na burmistrza Nowego Jorku Sonja Morgan nie zagłosuje na byłą gwiazdę „RHONY” Barbara Kavovit na burmistrza „Real Housewives” reaguje na Barbarę Kavovit kandydującą na burmistrza Nowego Jorku Gwiazda RHONY Barbara Kavovit bierze udział w wyścigu burmistrza Nowego Jorku

Była gwiazda „Real Housewives of New York City” Barbara Kavovit po raz drugi kandyduje na burmistrza, jak może ujawnić Page Six.

„Cholera, znowu startuję na burmistrza”, powiedział nam 56-letni Kavovit podczas imprezy Seeking w hotelu Baccarat.

Kavovit, który wziął udział w wyścigu burmistrzów w styczniu 2021 r. przed listopadowymi wyborami, powiedział Page Six w oświadczeniu, że „miasto jest w tarapatach”, a obecny burmistrz Eric Adams jest „bezradny”.

„Mamy problemy z bezpieczeństwem na naszych ulicach iw ramach naszego systemu transportu, nasze ulice są domami naszych bezdomnych” – kontynuowała.

„Nasza społeczność biznesowa jest atakowana. Musimy chronić naszą gospodarkę oraz sektor nieruchomości i budownictwa naszego miasta.

„Tracimy policjantów w rekordowym tempie, a ludzie odchodzą, bo nie chcą tu być. … Potrzebujemy więcej pieniędzy w naszym budżecie na policjantów, teraz bardziej niż kiedykolwiek.”

Kavovit podkreślił, że priorytetem jest bezpieczeństwo i funkcjonariusze policji.msbarbarak/Instagram

Kavovit, która wcześniej nie piastowała urzędu publicznego, jest dyrektorem generalnym Evergreen Construction, nowojorskiej firmy, którą założyła, gdy miała 21 lat.

„Miasto nie potrzebuje innego polityka, potrzebują kogoś takiego jak ja, który wykorzysta ich umiejętności biznesowe, aby zmienić te problemy” – kontynuowała.

Była gwiazda reality show rzuciła wcześniej swój kapelusz na ring w wyborach w 2021 r. Patrick McMullan przez Getty Image

Były Bravolebrity, który pojawił się jako przyjaciel Luann de Lesseps w sezonie 11 w 2019 roku, nie kwalifikował się do dostępu do głosowania, ale był kandydatem do wpisania w wyborach w 2021 roku.

Kolejne wybory zaplanowano na jesień 2025 roku.

Kavovit wystąpiła w 11 sezonie „RHONY” u boku swojej byłej najlepszej przyjaciółki Luann de Lesseps.NBCU Photo Bank za pośrednictwem Getty Images

W międzyczasie Kavovit uruchamia platformę członkowską NFT o nazwie FemEO dla kobiet, aby dowiedzieć się, jak zostać liderami i potentatami w świecie biznesu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button