Rozrywka

Była żona Rudy’ego Giulianiego narzeka na jego prawne nieszczęścia w brutalnym nowym procesie

Judith Nathan nie powstrzymuje się, jeśli chodzi o pieniądze, które jej były mąż, Rudy Giuliani, jest jej winien z ugody rozwodowej w 2019 roku. Według Page Six, Nathan pozywa Giuliani o 262 000 dolarów i żąda, by poszedł do więzienia, jeśli nie zapłaci jej w całości. Pieniądze miały rzekomo zostać przeznaczone na takie rzeczy jak ich prywatny klub i dom w West Palm Beach. Nathan twierdzi, że Giuliani płacił jej losowo w ciągu ostatnich kilku lat, ale jeden z jego czeków został odrzucony z powodu „niewystarczającej ilości środków”.

Dokumenty prawne twierdzą, że jeśli Giuliani nie zapłaci Nathanowi pełnej kwoty i odsetki, może zostać aresztowany i skazany na karę więzienia. Nathan jest przekonany, że jej były mąż ma fundusze na spłatę i powiedział: „Jest właścicielem wielu nieruchomości w Nowym Jorku i Palm Beach [and it seems] ma znaczne zarobki z kontraktów i transakcji związanych z mediami”.

Według Daily Mail, Giuliani jest obecnie pozwany przez Dominion Voting Systems o 1,3 miliarda dolarów po tym, jak twierdził, że ich maszyny do głosowania celowo nie liczą dokładnie. Nie jest jasne, jaka jest obecnie sytuacja finansowa byłego prawnika, ale jego była żona nie wydaje się planować wycofania się w najbliższym czasie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button