Rozrywka

„Byłem naprawdę poruszony”: Camille Vasquez ujawnia, jak matka doprowadziła ją do płaczu podczas procesu Depp v Heard

Jedną z najwybitniejszych postaci, które pojawiły się podczas procesu Johnny’ego Deppa przeciwko Amber Heard, była Camille Vasquez. Niedawno przeszła inny rodzaj wywiadu, bardziej osobistego, podczas którego poruszała wiele tematów, w tym powody, dla których stała się emocjonalna podczas procesu.

Po triumfie swojego zespołu dla Deppa w środę, 22 czerwca, 37-letnia prawniczka udzieliła swojego pierwszego dogłębnego wywiadu telewizyjnego jeden na jednego z Mario Lopezem z Access Hollywood. Vasquez opowiada o swoim wychowaniu w hotelu jako córki dyrektora Hilton Hotels, mówiąc: „Miałam naprawdę błogosławione dzieciństwo, ale szybko dorastaliśmy, ponieważ byliśmy odbiciem naszego ojca i to było jego miejsce pracy i tam mieszkaliśmy. ale musieliśmy też być, no wiesz, porządnymi młodymi damami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Fani Johnny’ego Deppa chcą, aby Camille Vasquez kandydowała na prezydenta w 2024 r. i pokazała swoją miłość dzięki nowym gadżetom

Bolesny przegrany? Amber Heard atakuje Camille Vasquez, robi dziwaczne odniesienie do „Edwarda Nożycorękiego”

Pochodząca z Kalifornii Kalifornijczyk również zalewa się łzami, gdy opowiada wzruszający scenariusz o matce, która zawiozła córkę na proces o zniesławienie tylko po to, by mogła zobaczyć w akcji potężnego prawnika latynoskiego. „Miałem przejażdżkę dla matki, zabrałem jej córkę ze szkoły i zawiozłem ją na proces” – powiedział Vasquez. „Podczas jednej z przerw i ona zatrzymała mnie i sprawiła, że ​​płakałem, ponieważ powiedziała: „Zabrałem córkę ze szkoły, to było wystarczająco ważne, ponieważ chciałem, żeby cię poznała”. I wiesz, że powiedziała, że ​​nie ma tam wzorów do naśladowania.Vasquez dodała: „Młoda, kobieta, latynoska wzór do naśladowania dla niej, a ty byłeś dla niej tym, więc dziękuję. I znowu byłem tym naprawdę poruszony i nie wiem, jak to się stało ale poza tym, że po prostu wykonywałem swoją pracę”.

Podczas otwartej rozmowy Lopez zapytał Vasquez, kogo obsadzi w swoim filmie, jeśli kiedykolwiek go nakręci. Prawnik roześmiał się w odpowiedzi na pytanie i na początku wskazał, że pozwoli reżyserom castingu wybrać profesjonalistów: „Myślę, że powinienem zostawić to dyrektorom castingu, dostają za to dużo pieniędzy”.Vasquez wyjaśniła później, że wolałaby, aby jej rolę przejęła latynoska aktorka, taka jak Salma Hayek lub Eva Longoria, wspominając nawet, że niektórzy porównywali ją do tej drugiej: „Jakaś cudowna Latynoska, miejmy nadzieję, że aktorka taka jak Salma Hayek lub… Eva Longoria. byli ludzie, którzy powiedzieli, że trochę tak wyglądam. Vasquez był zaskoczony, gdy Lopez określił Longorię jako swoją „ukochaną” i przyjaciela, a nawet żartował, jak mógł z łatwością „ustawić” aktorkę do roli Vasqueza.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button