Rozrywka

Byli szefowie All-Pro nazwani najlepszym wyborem KC od 2006 roku

Getty Arrowhead Stadium, na którym Armani Watts grał przez ostatnie cztery sezony.

Kansas City Chiefs wypracowali niesamowitą wartość przez ostatnie półtorej dekady.

Niezależnie od tego, czy będzie to Travis Kelce, czy Jamaal Charles w trzeciej rundzie, czy L’Jarius Sneed w czwartej rundzie, żeby wymienić tylko kilka, nie zabrakło diamentów na surowo dla Chiefs come draft day. Ale który typ draftu zapewnił Kansas City największą wartość od 2006 roku?

PFF przeprowadziło badania i ustaliło, że były szeroki odbiornik z Zachodniej Alabamy, Tyreek Hill, który został wybrany w piątej rundzie NFL Draft 2016, był najlepszym wyborem dla broniących tytułu mistrza AFC West.

Najnowsze wiadomości od Chiefs prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Chiefs tutaj!

„Pojedynczy najbardziej wpływowy biorca w NFL w ciągu ostatnich pół dekady, Hill przekroczył nawet najbardziej optymistyczne oczekiwania jako były biegacz, który został zmuszony do przeniesienia się ze stanu Oklahoma”, napisał 22 czerwca Michael Renner z PFF. „Od momentu wejścia w lidze w 2016 roku Hill zgromadził 458 głębszych punktów odbioru (2773) i sześć głębszych wyników (30) niż jakikolwiek inny gracz w NFL.

CV Hill’s NFL mówi samo za siebie. Podczas swoich sześciu sezonów w Kansas City zgromadził cztery sezony na 1000 jardów, łącznie 62 przyłożenia, sześć skinień głową w Pro Bowl i trzy skinienia głową dla All-Pro. W wieku 28 lat i teraz w Miami Dolphins, Hill ma szansę kontynuować swoją trajektorię Hall of Fame w nowym mieście z rozgrywającym Dolphs Tua Tagovailoa.

Weteran Chiefs zostanie wycięty podczas obozu treningowego?

Z ogromnym potencjałem w szerokim pokoju odbiorników Kansas City w sezonie 2022, ta pozycja będzie dokładnie obserwowana, gdy obóz treningowy rozpocznie się 27 lipca.

Nadwyżka odbiorników — dokładnie 14 na liście jadących na obóz treningowy — oznacza, że ​​nie wszyscy z nich dołączą do aktywnego składu we wrześniu. Chociaż prawdopodobieństwo mówi, że kilka miejsc na liście będzie zarezerwowanych dla weteranów odbiorników z Kansas City i dla drugiej rundy Skyy Moore, jest bardzo możliwe, że jeden z doświadczonych odbiorników w drużynie może zostać odcięty, aby zaoszczędzić miejsce dla jednego z kilku niedoświadczonych łapacze przepustek rywalizujące tego lata.

Dlatego jeden z informatorów Chiefs uważa, że ​​najstarszy odbiornik w Kansas City nie wejdzie do składu 53-osobowego zespołu w przyszłym sezonie.

Teicher: Josh Gordon nie zrobi aktywnego składu KC

Reporter ESPN Chiefs, Adam Teicher, przedstawił swoją pierwszą 53-osobową prognozę składu na sezon 2022 21 czerwca. Główną jego projekcją jest wykluczenie jednego weterana, który był na liście Chiefs w 2021 roku: Josha Gordona.

Teicher ma JuJu Smith-Schustera, Marqueza Valdesa-Scantlinga, Mecole Hardman, Skyy Moore i Daurice Fountain jako odbiorców, którzy tworzą aktywny skład w przyszłym sezonie.

„Czterech najlepszych wydaje się być ustawionych i trudno jest znaleźć miejsce dla Josha Gordona, jeśli nie zarabia dużo czasu w grze, ponieważ nie pomaga w specjalnych zespołach” – wyjaśnił Teicher. — Dlatego wybrałem Fountain jako zapasowy odbiornik. Ale szefowie mają wielu kandydatów do rozważenia podczas obozów treningowych i przedsezonowych.

Prognozy Teichera są trochę zaskakujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak różni się 31-letni Gordon, który wyglądał poza sezonem, na podstawie doniesień z mediów na scenie dla OTA i minicampu oraz głównego trenera Andy’ego Reida.

„Wy tam byliście, widzieliście to [Josh Gordon’s] lepiej biegać, lepiej łapać” – powiedział Reid. „On ciężko nad tym pracuje. To dobry dzieciak i mądry, więc to pomaga. W ten sposób podszedł do tego wszystkiego i robi powtórzenia, aby mógł się odzyskać

PlayVideoVideo związane z byłymi szefami all-pro nazwał najlepszy wybór wartości draftu kc od 2006 r.2022-06-24T08:51:35-04:00CZYTAJ WIĘCEJ: Więcej informacji o szefach

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button