Rozrywka

Byli szefowie weteran o wartości 45 milionów dolarów ćwiczy ze świętymi

Getty Arrowhead Stadium, na którym Armani Watts grał przez ostatnie cztery sezony.

Były obrońca Kansas City Chiefs, Anthony Hitchens, miał ostatnio okazję poćwiczyć dla drużyny NFC w środku obozu treningowego.

Hitchens był jednym z czterech linebackerów, którzy pracowali dla New Orleans Saints w czwartek, 4 sierpnia, według przekazu transakcyjnego NFL.

New Orleans Saints opracowują kilku weteranów linebackerów, w tym Anthony’ego Hitchensa, Jona Bostica i Kiko Alonso, według źródeł. Te trzy kombinują na ponad 250 startów w NFL. Alonso grał dla Świętych w 2019 roku.

— Jeremy Fowler (@JFowlerESPN) 4 sierpnia 2022 r.

Innymi linebackerami, którzy pracowali dla Nowego Orleanu byli Kiko Alonso, Jon Bostic i Chase Hansen.

Najnowsze wiadomości od Chiefs prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Chiefs tutaj!

Gdyby Hitchens, 30 lat, podpisał kontrakt ze Świętymi, połączyłby się z byłym kolegą z drużyny Chiefs i bezpieczeństwem, Tyrannem Mathieu, który dołączył do Nowego Orleanu pod koniec sezonu. Jednak oczekuje się, że Nowy Orlean ponownie pozyska Alonso, który grał dla Świętych w 2019 roku, według Iana Rapoporta z NFL Media 4 sierpnia.

Ostatnia zgłoszona wizyta Hitchensa miała miejsce w kwietniu, kiedy spotkał się z Chicago Bears. Ale nie wyszedł z tego spotkania z kontraktem. Ponieważ Święci planują ponownie pozyskać Alonso, Hitchens będzie nadal czekał na swoją szansę na podpisanie kontraktu z inną drużyną NFL, podczas gdy obóz treningowy będzie trwał.

Szefowie wypuścili Hitchena po kadencji bez blasku

Jednym z pierwszych ruchów poza sezonem 2022 dla Chiefs było wypuszczenie Hitchens 22 lutego. Ruch ten był okazją dla ówczesnych Chiefsów, aby zwolnić miejsce na czapkę, ponieważ uwolnienie Hitchensa uwolniło 8,44 miliona dolarów. według Jasona Fitzgeralda z Over the Cap.

Posunięcie wydania Hitchensa miało sens dla Kansas City, ponieważ Hitchens nie dożył pięcioletniego kontraktu o wartości 45 milionów dolarów, który podpisał z Chiefs w 2018 roku.

Chociaż Hitchens był zawsze dostępny – opuścił tylko cztery mecze od czasu dołączenia do Kansas City – i był liderem, zanotował tylko ponad 100 wślizgów w jednym sezonie z Chiefs i nie zaliczył Pro Bowl w żadnym z czterech sezonów. Tak więc pożegnanie się z 29-letnim obrońcą w tym poza sezonem było uzasadnione, zwłaszcza biorąc pod uwagę pojawienie się Nicka Boltona w drugiej rundzie w 2021 roku.

Dyrektor generalny Brett Veach doceniał to, co Hitchens dał szefom w ciągu ostatnich czterech sezonów, pomimo tego, jak się to zakończyło.

„Kiedy po raz pierwszy zostałem dyrektorem generalnym, jednym z pierwszych posunięć, jakie chciałem wykonać, było sprowadzenie Anthony’ego Hitchensa z Dallas” – powiedział Veach. „Wiedzieliśmy, jak inteligentny, pracowity i konsekwentny był jako zawodnik i wiedzieliśmy, że stał się bezinteresownym liderem. Był tym i więcej. Ma wszystkie wartości niematerialne i był integralną częścią naszej serii, zdobywając tytuł Super Bowl. Doceniamy wszystko, co zrobił dla organizacji i życzymy mu wszystkiego najlepszego w dalszej karierze”.

Szefowie obcinają rannego weterana obrońcy

Defensywny sprzęt Chiefs Cortez Broughton, który 26 lipca został umieszczony na liście aktywnych/fizycznie niezdolnych do występu (PUP), został uchylony 27 lipca, a następnie powrócił na listę rezerwową/PUP 28 lipca, został usunięty z drużyny z Zgodnie z przekazem transakcyjnym, 4 sierpnia doszło do ugody za szkodę.

Szefowie odcięli Corteza Broughtona z odszkodowaniem za obrażenia

— Aaron Wilson (@AaronWilson_NFL) 5 sierpnia 2022 r.

Broughton był głównie ciałem treningowym dla szefów w sezonie 2021. Został awansowany do aktywnego składu na jeden mecz, który miał miejsce w 14 tygodniu przeciwko Los Angeles Chargers. W lutym podpisał kontrakt rezerwowy/futures z broniącymi tytułu mistrza AFC West.

CZYTAJ WIĘCEJ: Więcej ciężkich wiadomości o szefach

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button