Rozrywka

Były BFF Davida Dobrika, Jeff Wittek, pozywa go o 10 milionów dolarów za wyczyn nieudany: „W historii jest o wiele więcej”

Przyjaźń nie zawsze trwa wiecznie. David Dobrik jest pozwany przez byłego przyjaciela Jeff Wittek – który trafił do szpitala po tym, jak wyczyn powiódł się strasznie źle.

Przeczytaj artykuł

Według dokumentów uzyskanych przez Nas tygodniowo32-letni Wittek prosi o 10 milionów dolarów odszkodowania za „ogólne zaniedbanie i umyślny delikt” po tym, jak Dobrik, lat 25, rzekomo spowodował, że stracił pracę i utrzymywał rachunki za szpital z powodu ciężkich obrażeń.

Pochodzący z Nowego Jorku twierdzi, że doznał złamań twarzy, uszkodzenia oczu i złamanej czaszki po tym, jak w 2020 r. został zrzucony z liny przywiązanej do koparki w domu wpływowego. W zgłoszeniu stwierdzono, że Dobrik obracał sprzęt z „niebezpieczną prędkością”, co spowodowało, że Wittek zderzyć się z maszyną i doznać „mnóstwa obrażeń”. Materiał filmowy z wypadku został wówczas przesłany do YouTube, ale od tego czasu został usunięty.

Jean Paul/PAPIX/INSTARimages.com

Wittek wcześniej głośno mówił o rzekomym incydencie. W lutym w mediach społecznościowych ujawnił, że niedawno przeszedł swoją dziewiątą operację.

„Chirurgia poszła świetnie! 9 w dół 1 do wyjścia!” pisał na Instagramie obok karuzeli ze swoimi zdjęciami w szpitalu. „Wreszcie wyciągnąłem jeden z tych cholernych talerzy z oka!”

W tym samym miesiącu komik potwierdził, że on i Dobrik nie rozmawiają już ze sobą, ponieważ Słowak rzekomo nie dodzwonił się po hospitalizacji Witka.

„Obudziłem się po operacji. Mija dzień, nie ma dla niego SMS-a. Mija kolejny dzień, bez tekstu” – powiedział Wittek podczas odcinka swojego podcastu „JeffFM”. „Patrzę na jego Instagram i jest tylko on, jak:„ Och, jestem teraz taki szczęśliwy ze swojego życia ”i po prostu [him] promujący jego vlog. Po prostu pomyślałem, że masz na to czas, ale nie możesz wysłać do mnie SMS-a i powiedzieć: „Hej, oślepłeś czy nie z powodu moich działań?” Nawet teraz, tydzień później, nie słyszałem ani słowa”.

Wittek nazwał Dobrika „przyjacielem łajdakiem”, dodając: „Ochraniałem tego gościa od tak dawna, a w tej historii jest o wiele więcej niż tylko to, że nie pisze do mnie przez tydzień”.

Ze swojej strony założyciel David’s Perfume opowiedział o wydarzeniu w swoim własnym podcastie w marcu. „Chciałbym, żebym był tam na górze. To najbardziej niefortunna rzecz w historii. I to jest gówniane — to wypadek. Tak to było. To wypadek” – powiedział, twierdząc, że cały wyczyn był pierwotnie pomysłem Wittka.

Przeczytaj artykuł

To nie pierwszy raz, kiedy Dobrik i jego Vlog Squad znaleźli się pod ostrzałem. W marcu 2021 r. oskarżona kobieta Dominykas Zeglaitis (lepiej znany jako „Durte Dom”) o napaść seksualną. Zeglaitis był wcześniej częścią wewnętrznego kręgu Dobrika, który wspólnie filmuje treści dla YouTube, TikTok i innych platform mediów społecznościowych.

W usuniętym filmie zatytułowanym „ONA NIE POWINNA GRAĆ Z OGNIEM !!” Od 2018 roku Zeglaitis, który nie filmuje już regularnie z Dobrikiem, ujawnił, że kilka studentek odpowiedziało na jego prośbę na Instagramie o seks grupowy. Podczas gdy Dobrik początkowo powiedział na nagraniu, że jasne jest, że „piątka” nie wydarzy się po spędzeniu czasu ze studentami, jedna z kobiet, które spotkały się z grupą tej nocy, twierdzi, że Zeglaitis zgwałcił ją po tym, jak została zaopatrzona. z alkoholem.

Przeczytaj artykuł

Dobrik później odniósł się do kontrowersji w dwuminutowym filmie przesłanym do jego i Jasona Nasha Wyświetlenia kanał, który ma znacznie mniejszą liczbę subskrybentów w porównaniu z jego głównym YouTube, mówiąc, że „nie oznacza żadnego wykroczenia”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button