Rozrywka

Były Bills QB uznany za jednego z najgorszych weteranów w lidze

Szeroki odbiornik Getty Ex-Bears Taylor Gabriel zasugerował na Twitterze, że nie miałby nic przeciwko ponownej grze z Mitchem Trubiskym.

Być może Mitch Trubisky był w stanie zmienić swój roczny pobyt w Buffalo Bills na początkową pracę w Pittsburgh Steelers, ale były numer 2 w ogólnej klasyfikacji wciąż ma trochę do zrobienia, aby zdobyć szacunek ekspertów.

Wygląda na to, że Trubisky wygrał początkową pracę nad debiutantem Kennym Pickettem i weteranem Masonem Rudolphem, ale wielu uważa, że ​​jest na niepewnym gruncie i będzie miał trudności z utrzymaniem tej pracy przez cały sezon. Ian Wharton z Bleacher Report zakwestionował pozycję Trubisky’ego, identyfikując go jako jednego z najgorszych weteranów w lidze.

Wharton umieścił Trubisky’ego jako czwartego najgorszego weterana w lidze w NFL, zauważając, że niewiele zrobił w swojej karierze, aby uzasadnić swój wybór nr 2 w ogólnej klasyfikacji w 2017 roku – zwłaszcza, że ​​w tym roku został pokonany przed MVP ligi Patrickiem Mahomesem.

„Nie był okropny w Chicago przez całą swoją kadencję, ale niespójność z jego wizją terenową doprowadziła do zbyt wielu przegranych i braku efektownych zagrań” – napisał Wharton. „Fizyczne narzędzia nigdy nie były problemem”.

Wharton zauważył, że średnia w karierze Trubisky’ego, wynosząca 6,7 ​​jarda na ukończenie, dałaby mu remis na 26. miejscu w zeszłym sezonie, a jego wskaźnik przyłożeń w karierze (4 procent) i wskaźnik przechwytów (2,4 procent) również znalazłyby się w dolnej połowie zawodników. Przy tak słabym CV Trubisky prawdopodobnie dostanie silne wyzwanie od Picketta w następnym sezonie, napisał Wharton.

Trubisky walczy o swoją pracę

Podczas gdy Trubisky może być uważany za statera Steelersa przez cały sezon, inni dołączają do Whartona, przewidując, że będzie miał trudności z utrzymaniem pracy przez cały sezon. Analityk Pro Football Focus, Sam Monson, zauważył, że Trubisky ma okazję, której nie było w przypadku wielu „porażek byłych rozgrywających” – szansę na spędzenie sezonu jako rezerwa, próbując wznowić karierę.

Trubisky widział niewiele akcji za Joshem Allenem w zeszłym sezonie, ale udało mu się zaimponować swoimi ograniczonymi możliwościami. Choć w większości przychodził na przyklęknięcia pod koniec gry, Trubisky zdołał wykonać 75 procent swoich podań i dodał pospieszne przyłożenie.

Monson nadal jednak wierzy, że Trubisky będzie walczył o utrzymanie początkowej pracy w trakcie sezonu.

„Czy Trubisky może grać o wiele lepiej w Pittsburghu niż kiedykolwiek w Chicago?” Monson napisał. „Z pewnością jest to możliwe, ale być może bardziej prawdopodobne jest to, że widzimy niewielki wzrost, który nie wystarczy, aby powstrzymać debiutanta Kenny’ego Picketta przez ponad połowę sezonu”.

Trubisky może mieć jakieś możliwości. Wharton dodał, że będzie miał listę ofensywnych graczy lepszych niż przez wszystkie lata, kiedy był pełnoetatowym starterem Bears, co może pomóc w jego nowej szansie na start z Steelers.

„Dobrą wiadomością dla Trubisky’ego jest to, że Pittsburgh ma świetny zestaw broni, na którym można polegać” – napisał Wharton. „Nigdy nie miał tak szerokiego wachlarza rozgrywających, w tym Najee Harris, Diontae Johnson, Chase Claypool, George Pickens i Pat Freiermuth. Ofensywna linia Pittsburgha będzie musiała grać lepiej niż w zeszłym roku, ale Trubisky może im również pomóc bardziej niż Ben Roethlisberger dzięki swojej mobilności.

CZYTAJ DALEJ: Były Bills QB Ryan Fitzpatrick idzie bez koszulki na wygranej Frigid Playoff

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button