Rozrywka

Były gwiazdor NRL omal nie wykrwawił się na śmierć, gdy uderzył w okno po przyłapaniu na zdradzie narzeczonej z kolegą z drużyny

Były gwiazdor rugby omal nie wykrwawił się na śmierć, gdy uderzył w okno po tym, jak przyłapał narzeczoną na seksie z kolegą z drużyny.

29-letni Michael Lichaa, była prostytutka Sharks and Bulldogs, został w piątek 5 sierpnia uniewinniony z zarzutów o przemoc domową po tym, jak jego była narzeczona Kara Childerhouse odmówiła zeznań przeciwko niemu. Zaatakowany sportowiec szczegółowo opisał w sądzie, w jaki sposób incydent zmusił go do zadośćuczynienia w swoim życiu i teraz nie może się doczekać życia w „szczęśliwych dniach”.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Jak próba promowania równości LGBTQ przez jedną z drużyn rugby wywołała globalne kontrowersje dotyczące praw graczy

Widzowie byli zszokowani po tym, jak kobieta pokazała PIERSI w telewizji na żywo za niczego niepodejrzewającym reporterem podczas meczu rugby

REKLAMA

Lichaa obudził się pewnego ranka po imprezie, aby znaleźć Childerhouse na swoim podwórku, wykonującego akt seksualny ze swoim byłym kolegą z drużyny Bulldogs, Adamem Elliotem. Sąd usłyszał, jak wpadł we wściekłość, ponieważ nadal był pod wpływem alkoholu po piciu przez całe popołudnie i wczesnym rankiem w swoim domu. Podobno wyrzucił z siebie ciąg przekleństw i wpadł do środka, a za nim Elliot, po czym uderzył w szybę drzwi wejściowych i mocno ciął sobie ramię, gdy wyciągnął je z ramy.

REKLAMA

Michael Lichaa z Bulldogs podaje piłkę podczas meczu szóstej rundy NRL pomiędzy North Queensland Cowboys i Canterbury Bulldogs na stadionie 1300SMILES 14 kwietnia 2018 r. w Townsville w Australii.
Michael Lichaa z Bulldogs podaje piłkę podczas meczu szóstej rundy NRL pomiędzy North Queensland Cowboys i Canterbury Bulldogs na stadionie 1300SMILES 14 kwietnia 2018 r. w Townsville w Australii (Ian Hitchcock/Getty Images)

Zaniepokojeni sąsiedzi zadzwonili do władz i zgłosili, że słyszeli mężczyznę krzyczącego: „Zamierzam ją kurwa zabić”. Lichaa została następnie oskarżona o przestępstwa przemocy domowej po tym, jak Childerhouse oskarżył go o napaść na nią. Niepokojący incydent zburzył stan psychiczny obiecującego sportowca. „Nie mogłem wyrzucić z głowy obrazu mojej narzeczonej uprawiającej seks oralny z moją najlepszą przyjaciółką” – powiedział Lichaa w sądzie w piątek. Sędzia Melissa Humphreys określiła swoje zeznanie jako „prawdziwe i wnikliwe” po tym, jak szczegółowo opisał, w jaki sposób traumatyczny epizod skłonił go do zasięgnięcia porady, aby przejąć odpowiedzialność za swoje działania.

REKLAMA

Proces przybrał zdumiewający obrót w czwartek, 4 sierpnia, kiedy Childerhouse odmówił stawienia się do sądu lokalnego Sutherland w celu złożenia zeznań. Policja nie mogła się z nią skontaktować, mimo wezwania i w trakcie jej zeznań. Sąd dowiedział się później, że nie chciała już brać udziału w postępowaniu, ponieważ była w ciąży i nie chciała stresu związanego z przeżywaniem incydentu. To skłoniło sędziego pokoju do wykluczenia wszystkich zeznań, które złożyła do tego momentu, i pozostawiło prokuraturę bez dowodów do złożenia oferty w sprawie oskarżenia o napaść.

REKLAMA

Elliot przyznał się w sądzie w czwartek, że pił przez co najmniej 12 godzin, kiedy doszło do incydentu. Zapytany, czy Lichaa zaatakował Childerhouse, powiedział w sądzie: „Nie zgadzam się” i wyjaśnił, że Lichaa wszedł do środka, zanim poszedł za nim, próbując przeprosić swojego byłego kolegę z drużyny. Lichaa następnie wykrzyknął: „Co ty kurwa robisz?” i wyszedł na zewnątrz na swój podjazd i chodził tam iz powrotem w rozgrzanym stanie.

REKLAMA

Adam Elliot z The Raiders świętuje wygraną w 13 rundzie NRL meczu pomiędzy Canberra Raiders i Sydney Roosters na GIO Stadium, 5 czerwca 2022 r. w Canberze w Australii.
Adam Elliot z The Raiders świętuje wygranie meczu 13 rundy NRL pomiędzy Canberra Raiders i Sydney Roosters na stadionie GIO, 5 czerwca 2022 r. w Canberze w Australii (Mark Nolan/Getty Images)

Odpowiadając na zeznania świadka, że ​​słyszano, jak mężczyzna krzyczy: „Zamierzam ją, kurwa, zabić”, adwokat Lichai, James Trevallion, powiedział, że oświadczenie nie stanowi przestępstwa zastraszania. „Oczywiście była to sytuacja, w której było wiele emocji i uczuć, i byłoby niezwykłe, gdy spacerował po ulicy, gdyby nie krzyczał i nie krzyczał i nie był emocjonalny i zdenerwowany tym, co się stało”, powiedział Trevallion w sądzie. w piątek. Sędzia Humphries uznał Lichaę za niewinnego jednego z zarzutów zastraszania.

REKLAMA

KULTOWE HISTORIE

Brittney Griner: Oto opcje prawne dostępne dla gwiazdy WNBA skazanej na 9 lat więzienia w Rosji

„Prey”: Czym Predator w filmie Hulu różni się od wcześniejszych wersji?

REKLAMA

Lichaa przyznał się jednak do mniejszego zarzutu zniszczenia mienia, w związku z rozbitą szybą, którą uderzył podczas incydentu. Nagranie z kamery policyjnej uzyskane przez NCA NewsWire pokazało kałuże krwi w domu Lichai po tym, jak przeciął sobie rękę. Jego ojciec emocjonalnie opowiedział sądowi, jak obawiał się o życie syna po tym, jak stracił 2,5 litra krwi. Na nagraniu policyjnym słyszano jednego funkcjonariusza, który opisuje tę scenę jako „krwawą ucztę”. W piątek w rozmowie z NewsWire przed sądem Lichaa podziękował swoim prawnikom, rodzinie i nowej narzeczonej. „Cieszę się, że prawda w końcu wyszła na jaw; Cały czas byłem bardzo pewny prawdy. Ale chcę po prostu zostawić to wszystko za sobą i iść naprzód z moim życiem i szczęśliwymi dniami” – powiedział.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button