Rozrywka

Były mąż Anne Heche, Coleman Laffoon, jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami

Amerykańska aktorka Getty, Anne Heche, przyjeżdża na premierę Netflixa „Niewybaczalne” w Directors Guild of America w Los Angeles, Kalifornia, 30 listopada 2021 roku.

Anne Heche nie ma męża, żony ani małżonka i nie wyszła za mąż w 2022 roku. 53-letnia aktorka słynna spotykała się z Ellen DeGeneres, a także wcześniej spotykała się z Thomasem Jane. Jej były mąż jest pośrednikiem nieruchomości Coleman Laffoon.

Heche została poważnie ranna w wypadku samochodowym w Los Angeles w piątek, 5 sierpnia 2022 r., kiedy uderzyła w garaż, cofnęła się, a następnie wjechała do innego domu, powodując eksplozję jej samochodu. 53-letnia aktorka została zaintubowana i była w stanie krytycznym po katastrofie, ale źródła podały Daily Mail, że spodziewa się, że przeżyje.

NBC Los Angeles poinformowało, że do ugaszenia pożaru potrzeba było 59 strażaków, a katastrofa spowodowała uszkodzenie konstrukcji domu po tym, jak jej niebieski Mini Cooper wszedł na 30 stóp w głąb budynku. Zdjęcia następstw pokazały rozmiary zniszczeń.

Oto, co musisz wiedzieć:

Coleman „Coley” Laffoon jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, który sprzedał dom Jacka Blacka

Były mąż Heche, Coleman „Coley” Laffoon, jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, który wcześniej pracował również jako operator dla Ellen DeGeneres, zgodnie z jego profilem na IMDB. Laffoon ożenił się ponownie w 2015 roku. Według jego profilu na Instagramie jego żona Alexandra „Alexi” Laffoon jest jego partnerem biznesowym w jego biznesie nieruchomościowym.

Według IMDB Coleman Laffoon i jego żona mają dwie córki, Zoey Marine i Emmy Lou. Para ma też małego chłopca, napisał na Instagramie.

„Najlepsze czasy” – napisał, dzieląc się zdjęciem ich syna.

Laffoon często udostępnia zdjęcia swojej żony i rodziny. Udostępnił zdjęcie Alexi Laffoon na Instagramie i napisał do niej słodką wiadomość urodzinową 9 maja 2022 r.

„Dołącz do mnie w życzeniu pięknej Alexi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Tutaj jest wspaniała i wolna, rozkoszując się jednodniową randką z mężem” – napisał. „Kamienne urodziny na brzegu potężnego Pacyfiku. Moje serce jest pełne i wygląda na to, że jej też. Dziękuję, że jesteś naszym przyjacielem!”

Heche i Laffoon mieli razem syna, Homera, który również często pojawia się na jego koncie na Instagramie. Homer skończył 20 marca.

„Świeżo wybity 20-letni Homer Laffoon trzymający swojego młodszego brata w porannym świetle” – napisał Coleman Laffoon na Instagramie. „Jest wiele do zmartwień w szerszym świecie, ale jest też wiele do odnalezienia pięknych i wspaniałych. Może ta chwila może być dla Ciebie równie dobrym przypomnieniem, jak dla nas. Szczęśliwego syna urodzinowego. Kocham Cię!”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button