Rozrywka

Były mistrz Celtics chwali nowy dodatek zespołu jako najlepszy ruch poza sezonem

Getty Brad Stevens, Boston Celtics

W NBA Today Kendrick Perkins, były centrum Boston Celtics, został zapytany o to, co Boston zrobił podczas pozasezonowego sezonu 2022 NBA. Perkins pochwalił Celtics za ruchy, które wykonali po przegranej z Golden State Warriors w finałach NBA w 2022 roku. Mówiąc dokładniej, pochwalił handel Malcolm Brogdon jako jeden z najlepszych ruchów poza sezonem.

„Słuchaj, nie jestem homer. Nie jestem stronniczy, ale dodatki, które Brad Stevens dodał do Celtics w tym sezonie poza sezonem, były świetnymi dodatkami, ponieważ nie musiał wiele rezygnować. (W rzeczywistości, nie musiał rezygnować (żadnych) ze swoich podstawowych elementów. Malcolm Brogdon sam w sobie był świetnym posunięciem. Prawdopodobnie jedna z najlepszych osób przenosi się w tym okresie poza sezonem do zespołu, który właśnie reprezentował wschodnią konferencję dla nas w finale!”

PlayA dla Celtics?! D+ dla sieci? NBA Today obniża oceny poza sezonem 😬W NBA Today Kevin Pelton dzieli swoje oceny poza sezonem w Konferencji Wschodniej. #ESPN #NBAonESPN #NBAToday ☑️ Subskrybuj ESPN+: plus.espn.com/ 📱Pobierz aplikację ESPN: espn.com/espn/apps/espn 🏀 Subskrybuj NBA na ESPN na YouTube: bit.ly/2yxs3Og ☑️Subskrybuj ESPN na YouTube: es.pn/SUBSCRIBEtoYOUTUBE ☑️Oglądaj ESPN na YouTube TV: es.pn/YouTubeTV2022-08-05T19:46:43Z

Analityk ESPN Kevin Pelton pogłębił sentyment Perkinsa do serialu, chwaląc Brogdona za to, jak dobrze pasuje i jak mały Boston zrezygnował, by go zdobyć.

„Inną rzeczą, na którą chciałbym zwrócić uwagę, jest Brogdon, oprócz tego, że jest dobrym graczem za to, z czego zrezygnowali, (jest) również naprawdę świetnie pasuje do tego, co próbują tam zrobić. (On) pasuje do schematu przełączania, może grać na piłce lub poza nią, niesamowicie wszechstronny, więc uwielbiam ten dodatek dla Celtics.

Pelton wcześniej chwalił Celtics za poza sezonem, który mieli, kiedy oceniał ich ruchy wcześniej latem.

Pelton nazwał Celtics zwycięzcą

8 lipca 2022 r. Pelton określił zwycięzców i przegranych poza sezonem NBA po rozpoczęciu bezpłatnej agencji. Pelton nazwał Celtics zwycięzcą nie tylko za to, kogo dodali, ale także za utrzymanie głównego rdzenia na miejscu.

„Naprawdę podobało mi się to, co zrobili do tej pory, odchodząc od ich występu w finałach NBA. (Oni) zdołali utrzymać swoją pierwszą ósemkę w nienaruszonym stanie z poprzedniego sezonu i nadal dodać trochę głębi. Handlowali zasadniczo częściami zamiennymi… i ich wyborem z pierwszej rundy w 2023 r., który, jak się spodziewamy, nie powinien być zbyt dobry”.

Pelton mówił dalej o korzyściach, jakie Brogdon i Danilo Gallinari przyniosą Celtics w sezonie zasadniczym, podkreślając resztę, jaką mogą przynieść swoim gwiazdom.

„Dodanie tych gości powinno ułatwić Ime Udoka skrócenie minut dla niektórych jego gwiazd w sezonie zasadniczym. Zachowaj ich świeżość, bo spodziewają się, że będzie to kolejna długa runda play-off.

PlayVideoVideo związane z ex-celtics mistrzem chwali nowy dodatek do zespołu jako najlepszy ruch poza sezonem2022-08-06T16:10:58-04:00

Pelton później przedstawił swoje przemyślenia na temat tego, jak dwa najnowsze dodatki Celtics będą pasować do zespołu.

Przemyślenia Peltona o Brogdonie i Danilo Gallinari

Omawiając Celtics jako zwycięzcę poza sezonem, Pelton mówił o tym, jak Brogdon i Gallinari pasują do zespołu.

Pelton wierzy, że Brogdon będzie pasował jak ulał w Bostonie, ponieważ przynosi dokładnie to, czego potrzebuje zespół.

„Po prostu świetnie pasuje do tego bostońskiego systemu. Ktoś, kto jest bardzo zmienny, jak Celtics, próbował zwiększyć swoją rotację. Kompetentny strzelec za trzy punkty, który dodaje też nieco bardziej zdecydowanego rozgrywania niż w poprzednim sezonie.

Pelton nie był tak pozytywnie nastawiony do Gallinari ze względu na problemy, które może wnieść defensywnie po sezonie, ale uważa, że ​​te rzekome problemy nie są najgorszymi problemami dla Bostonu.

„Gallinari może być trudniejszy w play-offach, ponieważ nie jest takim zmiennym obrońcą, na którym oni naprawdę się skupiają, więc drużyny będą go atakować. To może ograniczyć jego minuty, ale to dobry problem, gdy próbujesz rozłożyć czas gry na zbyt wielu dobrych graczy.

Więcej ciężkich wiadomości o Celtics

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button