Rozrywka

Były mistrz Ravens Super Bowl powraca do Baltimore w nowej roli

Napastnik Getty Fomer Baltimore Ravens, Cary Williams, oddaje przechwycenie podczas play-offów w 2013 roku.

Były obrońca Baltimore Ravens, Cary Williams, powrócił do drużyny jako stażysta trenerski, według Jeffa Zrebca z The Athletic, sprowadzając zwycięzcę Super Bowl XLVII z powrotem do Baltimore.

Williams jest ostatnim byłym Ravenem, który dołączył do sztabu szkoleniowego Johna Harbaugha w tym roku wraz z Zachem Orrem, Anthonym Levine i Samem Kochem. Orr był wcześniej trenerem zewnętrznych obrońców w Jacksonville Jaguars, podczas gdy Levine i Koch zajęli stanowiska w Baltimore po przejściu na emeryturę w okresie poza sezonem.

Williams prawdopodobnie skupi się na defensywnej grze Kruków, biorąc pod uwagę jego doświadczenie w obronie narożnika. Chociaż zaczyna jako stażysta, może awansować w Baltimore. Zarówno Orr, jak i nowy koordynator defensywy Mike Macdonald rozpoczęli treningi w Baltimore, Orr jako analityk defensywny po przejściu na emeryturę w 2017 roku, a Macdonald jako stażysta w 2014 roku.

Kruki nie ujawniły żadnych szczegółów na temat stażu Williamsa, ale spodziewaj się większego zainteresowania jego rolą, jeśli pozostanie w zespole przez cały sezon 2022.

Historia Williamsa w Baltimore

Williams grał dla Ravens od 2009 do 2013 roku po krótkim pobycie z Tennessee Titans, którzy wybrali go do siódmej rundy NFL Draft 2008. Podczas swojego pierwszego roku w Baltimore grał głównie ze specjalnymi drużynami, zanim został zawieszony na dwa pierwsze mecze sezonu 2010 za nieokreślone naruszenie zasad osobistego zachowania ligi.

Wyjątkowy przedsezon nadal zapewnił Williamsowi miejsce w składzie jako główny współpracownik zespołów specjalnych – powtarzający się wzór pod rządami Johna Harbaugha – i ostatecznie zdobył rolę początkowego narożnika w następnym sezonie. Rozpoczął wszystkie 16 meczów dla Kruków w 2011 roku i powtórzył ten wyczyn w 2012 roku, zdobywając rekordowe w karierze cztery przechwyty w sezonie zasadniczym. Był kluczowym obrońcą w biegu Baltimore do Super Bowl XLVII, grając wszystkie z wyjątkiem trzech snapów w obronie po sezonie i notując sześć obronionych podań i dwa przechwyty, w tym wybór Toma Brady’ego w czwartej kwarcie, który przypieczętował mecz o mistrzostwo AFC.

Mocny sezon Williamsa przyniósł mu trzyletni kontrakt z Philadelphia Eagles. Nagrał pięć przechwytów w 2013 i 2014 roku, zanim został zwolniony w 2015 roku. Podpisał kolejny trzyletni kontrakt z Seattle Seahawks, ale został odcięty przed końcem swojego pierwszego sezonu. Krótko podpisał kontrakt z Waszyngtonem w 2016 roku, ale nie mógł utrzymać się na miejscu. Po kilku latach niewielkiego zainteresowania NFL, Williams przeszedł na emeryturę jako Kruk w 2019 roku.

Inne kruki mogą wrócić jako trenerzy

Kruki mają czterech byłych graczy w swoim sztabie trenerskim, a w przyszłości mogą dodać jeszcze więcej.

Narożny obrońca All-Pro Marcus Peters był często widziany w zeszłym sezonie, gdy trenował swoich kolegów z drużyny na linii bocznej, gdy dochodził do siebie po rozdartym ACL. Zadzwonił nawet do gry w obronie podczas jednego z przedsezonowych konkursów Kruków. Zdolność Petersa do rozpoznawania przeciwnych kombinacji tras i przewidywania podań sprawiła, że ​​stał się on jastrzębiem w NFL, co może przełożyć się na karierę trenerską.

Weteran linebacker Josh Bynes został wymieniony jako potencjalny przyszły trener po wielu udanych przejazdach w Baltimore, w tym zeszłorocznej stabilizacji środka obrony.

Jimmy Smith* i Josh Bynes* ostrzegają Ravens DB, aby uważali na maksymalne zagrania akcji w grach pro gra z 2 setami (zwłaszcza prawdziwe przeciwko KC)

Intensywność na twarzy Bynesa 😂 Piłka nożna jest świetna. pic.twitter.com/XPNxSQtNfd

— Ted Nguyen (@FB_FilmAnalysis) 23 września 2021 r.

Więcej Heavy on Ravens News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button