Rozrywka

Były prezenter ITV umiera w wieku 43 lat po chorobie, gdy napływają hołdy

Była prezenterka UTV Aideen Kennedy zmarła w wieku 43 lat po walce ze śmiertelną chorobą.

Ukochana prezenterka wiadomości, która regularnie pojawiała się w UTV, irlandzkiej wersji ITV, powiedziała swoim 16,600 obserwującym, że „wróci do domu, by umrzeć” po pobycie w szpitalu z chorobą.

Napisała w piątek (17 czerwca): „Więc życie nie poszło dobrze i jestem tak samo chora, jak wtedy, gdy poszłam do szpitala, więc zasadniczo wracam do domu, by umrzeć, ale korzystam z opieki paliatywnej. Dzieci wiedzą. Jeśli kiedykolwiek przyjdziesz na nich, czy będziesz? [keep] miej oko na nich, to najmilsze, najsłodsze i najbardziej troskliwe dzieciaki.

Aideen wróciła do domu, aby otrzymać opiekę paliatywną Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Niestety, jej przyjaciółka Emma Little-Pengelly potwierdziła w sobotę (18 czerwca), że Aideen nie żyje.

Napisała na Twitterze: „Absolutnie zdruzgotana. Odeszła moja piękna, zabawna, miła przyjaciółka Aideen. Będę za nią tęsknić. Poznaliśmy się 22 lata temu, kiedy dzieliliśmy pokój na lato w Waszyngtonie i zaprzyjaźniliśmy się. Żegnaj piękna dziewczyno”.

I nie minęło dużo czasu, zanim zaczęły napływać hołdy, a były redaktor polityczny UTV Ken Reid napisał na Twitterze: „Dzisiaj myśl, że Aideen już z nami nie ma, jest po prostu łamaniem serca. Przyzwoita dusza, która zbyt wiele wycierpiała. nas. Wszyscy musimy się opiekować. Niech ją Bóg błogosławi. RIP.

Wiele osób pozostawiło również szczere komentarze pod ostatnim tweetem Aideen.

Jedna osoba powiedziała: „Aideen, proszę, wiedz, jak wiele zmieniłaś w rodzinach takich jak moja, kiedy relacjonowałaś ich życie ze współczuciem, empatią i miłością. Przesyłam ci dzisiaj tak wiele miłości i siły”.

Niestety, Aideen jest czwartą z czwórki rodzeństwa, która umrze, po tym, jak wcześniej straciła swoją siostrę Fionę oraz braci Darę i Rory.

Dara zmarła na guza mózgu w 2016 roku. Fiona zdiagnozowano raka i zmarła w tym samym roku.

A Rory zginął w wypadku drogowym, kiedy był małym dzieckiem.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button