Rozrywka

Były rozgrywający Packers próbujący w NFC North Rival

Getty Brett Hundley nr 7 z Green Bay Packers rzuca piłkę podczas drugiej kwarty meczu z Minnesota Vikings 15 października 2017 r. na US Bank Stadium w Minneapolis w Minnesocie.

Były rozgrywający Green Bay Packers może wkrótce wrócić do NFC North, gdzie Minnesota Vikings przyjmie weterana Bretta Hundleya na próbę składu na debiutanckim miniobozie w ten weekend.

Hundley został wybrany w piątej rundzie dla Packerów w 2015 roku, który rozegrał 15 meczów w karierze Packers w ciągu swoich trzech sezonów, w tym dziewięć meczów jako ich starter w 2017 roku po tym, jak Aaron Rodgers złamał obojczyk. Ukończył 59,5% swoich podań (194 z 326) i rzucił na 1853 jardów, dziewięć przyłożeń i 13 przechwytów, zanim Packers odeszli od niego podczas poza sezonem 2018.

Hundley spędził również trochę czasu z Seattle Seahawks — którzy wymienili typ z szóstej rundy z 2019 roku, aby zdobyć go z Packers w 2018 — a także Arizona Cardinals i Indianapolis Colts. Zagrał tylko w trzech meczach od czasu opuszczenia Green Bay i wszystkie z nich uczynił z ulgi w zdecydowanych grach dla Cardinals w 2019 roku.

Wikingowie mają obecnie weterana Kirka Cousinsa zamkniętego jako początkowego rozgrywającego na rok 2022, ale zadanie pomocnicze za nim wciąż jest do zdobycia z Kellenem Mondem (wybierz z trzeciej rundy z 2021 r.), Seanem Mannionem i Nate’em Stanleyem (wybierz z siódmej rundy z 2020 r. ) obecnie walczą o tę rolę. Minnesota gościła także początkującego rozgrywającego — Patricka O’Briena z Waszyngtonu — na próbę u boku Hundleya.

Najnowsze wiadomości Packers prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Packers tutaj!

Dołącz do Heavy na Packers!

Nowy HC Vikings jest zaznajomiony z Hundleyem

Jeśli chodzi o znalezienie przez Hundleya potencjalnego dopasowania w Minnesocie, może pomóc to, że ma pewną historię z nowym głównym trenerem Vikings, Kevinem O’Connellem, od kiedy wychodził z draftu NFL 2015. W tamtych czasach O’Connell został właśnie zatrudniony na swoim pierwszym stanowisku trenera jako trener rozgrywających w Cleveland Browns i „spędzał dużo czasu” z Hundleyem, jak niedawno powiedział mediom Vikings przed ich debiutanckim mini-obozem.

„Zawsze intrygował mnie jako rozgrywający w tej lidze”, powiedział O’Connell podczas konferencji prasowej 13 maja. „Jest trochę podskakiwany, bywał w niektórych miejscach, był dobrze poinstruowany, można to zobaczyć w sali konferencyjnej”.

Wszyscy trzej obecni kopie zapasowe Wikingów to goście z poprzedniego reżimu, więc byłoby sensowne, gdyby O’Connell chciał zapełnić swój pokój rozgrywającego graczami lepiej dopasowanymi do jego systemu lub osobiście zbadał. Hundley był w tej samej klasie draftu co Mannion i wystartował w trzykrotnie większej liczbie meczów niż on, a jego doświadczenie również stawia go znacznie powyżej nieoszlifowanego duetu Mond i Stanley.

Nawet jeśli Hundley zostanie podpisany jako piąty rozgrywający do pokoju, aby rywalizować podczas obozu treningowego, nadal dałoby mu to przyzwoitą szansę na zdobycie miejsca w składzie w 2022 roku.

Pakowacze mają pozostać na kursie w QB

W połowie maja może nie być łatwiejszej do przewidzenia pozycji w składzie Packers niż rozgrywający. Aaron Rodgers po raz kolejny będzie ich starterem po podpisaniu nowego przedłużenia kontraktu z zespołem w marcu, podczas gdy Jordan Love (QB2) i Kurt Benkert (QB3) również są nadal w składzie i oczekuje się, że powrócą do swoich ról w 2022 roku.

Jedyne miejsce, w którym może nastąpić jakiś wstrząs, to trzeci rozgrywający. Benkert zmierza do swojego drugiego pozasezonowego z Packers i ma tę przewagę, że zna system nad każdym wyzwaniem, z jakim może się zmierzyć w swojej pracy, ale Danny Etling również jest w składzie i chce udowodnić, że może zostać w tym czasie. Etling miał kilka krótkich występów w pozasezonowych i treningowych składach Packers w 2021 roku jako czwarty gracz i został ponownie zatrudniony w styczniu, aby ponownie rywalizować o rolę w 2022 roku; jednak wydaje się, że zadanie trzeciego rzędu nadal należy do Benkerta do stracenia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button