Rozrywka

Były weteran NFL o wartości 53 milionów dolarów „zwiedza samoloty”: raport

Wolny agent Getty New York Jets, Duane Brown, zdobył swój największy kontrakt z Seattle Seahawks.

Nie jest tajemnicą — New York Jets wciąż szukają pomocy w ataku ofensywnym.

Podobnie jak w poprzednim sezonie poza sezonem, teoria jest taka, że ​​dyrektor generalny Joe Douglas wolałby wejść do Tygodnia 1 z pewnym weteranem za George’em Fantem i Mekhi Bectonem. W końcu ruch Morgan Moses był ogromnym sukcesem w 2021 roku, więc dlaczego nie powtórzyć tej samej strategii tego lata?

Pierwszym potencjalnym celem wolnego agenta był Riley Reiff, który pojawił się jako kandydat na początku czerwca. Niestety, Reiff zdecydował się podpisać kontrakt z Chicago Bears 26 lipca.

Było kilka innych nazwisk, takich jak Eric Fisher czy Jason Peters, ale następny na liście życzeń większości fanów był Duane Brown — pięciokrotny Pro Bowler i jeden raz pierwszy zespół All-Pro z Houston Teksańczycy i Seahawks z Seattle. Cóż, naród Gang Green, oczekuje się, że będzie w budynku dziś wieczorem, 6 sierpnia.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

Brązowa wizyta w zielono-białej walce

Rich Cimini z ESPN ujawnił historię, która rozprzestrzeniła się lotem błyskawicy na Twitterze Jets. „Wolny agent OT Duane Brown odwiedza Jets i weźmie dziś udział w bójce Green & White, według źródła” – poinformował. „Brown to były Pro Bowler, który rozpoczynał każdy mecz w zeszłym sezonie dla Seahawks [and] kończy 37 lat 30 sierpnia.”

Wolny agent OT Duane Brown odwiedza #Jets i weźmie udział w bójce Green & White dziś wieczorem, według źródła. Brown jest byłym Pro Bowlerem, który rozpoczął każdy mecz w zeszłym sezonie w #Seahawks Turns 37 30 sierpnia.

— Rich Cimini (@RichCimini) 6 sierpnia 2022

U szczytu swojej kariery Brown podpisał umowę o wartości 53,4 miliona dolarów z Seahawks w 2012 roku i pozostaje czołową marką na rynku OT pomimo swojego wieku.

Wielu zareagowało na tę wielką wiadomość w mediach społecznościowych, w tym wewnętrzny informator Heavy NFL, Matt Lombardo. „Duane Brown jest idealnym dopasowaniem i ma to jeszcze większy sens, biorąc pod uwagę poważne obawy Jets dotyczące możliwości powrotu George’a Fanta do pełni zdrowia i skuteczności w pierwszym tygodniu” – powiedział.

Duane Brown jest idealnym dopasowaniem i ma jeszcze większy sens, biorąc pod uwagę znaczące obawy #Jets dotyczące możliwości powrotu George’a Fanta do bycia w pełni zdrowym i skutecznym na czas w pierwszym tygodniu. https://t.co/8wjNcfBfXR

— Matt Lombardo (@MattLombardoNFL) 6 sierpnia 2022 r.

Fani mogą myśleć — Fant? Myślałem, że to problem Becton. Szczerze mówiąc, to jedno i drugie, ale weteran jest w tej chwili bardziej niepokojący. Jego operacja kolana miała miejsce znacznie później niż Becton, a Fant był ograniczony podczas praktyk poza sezonem. Powinien być gotowy na pierwszy tydzień, ale przydałoby mu się jakieś ubezpieczenie lewego sprzętu.

Michael Nania z Jets X-Factor wskazał również, dlaczego transfer Browna byłby bardziej związany z Fant niż Becton: „Duane Brown nigdy nie grał snapu NFL w RT, więc byłoby interesujące zobaczyć, czy byłby otwarty na wsparcie obu boki. Niezależnie od tego byłby to ogromny ulepszenie. Wygląda na to, że w zeszłym roku nadal był szanowany i świetnie nadawałby się również do szatni.

Duane Brown nigdy nie grał snapu NFL w RT, więc byłoby ciekawie zobaczyć, czy byłby otwarty na wsparcie obu stron. Niezależnie od tego byłby to ogromny ulepszenie. Wygląda na to, że w zeszłym roku nadal był szanowany, a także byłby świetny do szatni

— Michael Nania (@Michael_Nania) 6 sierpnia 2022 r.

Jeśli Jets rzeczywiście podpisze Browna, debiutant Max Mitchell – naturalny prawy sprzęt – może nadal działać jako wsparcie Becton, zakładając, że jest gotowy. Zapewniłoby to jakość głębi na obu końcach linii ofensywnej, która zmierza do sezonu zasadniczego.

Śledź stronę Heavy On Jets na Facebooku, na której możesz zapoznać się z najnowszymi codziennymi treściami, analizami, funkcjami i nie tylko związanymi z NYJ!

Miło Cię znać

Niefortunnymi ofiarami kontraktu z Brownem bez wątpienia byłyby obecne rezerwy lewego sprzętu Conor McDermott i Chuma Edoga. Ten ostatni do tej pory przewyższał pierwszego w obozie treningowym, ale żaden z nich nie był aż tak imponujący.

Stąd obecność Browna na dzisiejszej bójce.

Nie byłby wielkim szokiem, gdyby ulubieniec personelu i ciężko pracujący, taki jak McDermott, wrócił z rolą weterana w drużynie treningowej, ale Edoga jest mniej skłonna do pozostania.

Były wybór trzeciej rundy klasy draft 2019 wykazuje oznaki niewykorzystanego potencjału. On też właśnie skończył 25 lat. To na ogół przekłada się na kolejną serię, która strzela do gracza, biorąc pod uwagę, że dobre ataki ofensywne są nieliczne.

Jako popiersie Mike’a Maccagnana, Edoga faktycznie trzymał się dłużej, niż oczekiwano podczas zmiany reżimu Douglasa. To podpisanie prawie na pewno działałoby jako ostatni gwóźdź do trumny.

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button