Rozrywka

Były właściciel zespołu NASCAR wzywa Kyle’a Buscha po Darlington

Getty Tommy Baldwin bardzo mocno skomentował Kyle’a Buscha.

Były właściciel zespołu NASCAR nie jest zadowolony z chwili z Throwback Weekend. Tommy Baldwin poczynił kilka bardzo dosadnych komentarzy na temat Kyle’a Buscha, który po wraku z Bradem Keselowskim pozostawił swój samochód zaparkowany na pit road’ie.

„Cóż, powiedziałem to już wcześniej w moich mediach społecznościowych i powiem to jeszcze raz, Kyle Busch jest trochę sukinsynem. Jasne i proste. Jest”, powiedział Baldwin gospodarzom „Door Bumper Clear” w odcinku z 9 maja.

PlayKyle Busch Parks Car na Pit RoadSpotters Brett Griffin, TJ Majors i Freddie Kraft dołączają do byłego właściciela zespołu NASCAR Cup Series, szefa załogi i panelisty NASCAR Hall of Fame, Tommy’ego Baldwina Jr. na drodze dołka przy wjeździe do garażu i odszedł po odebraniu w… 2022-05-12T16:00:34Z

„Gdyby nie jego talent, nie byłoby sponsora ani właściciela, który pozwoliłby mu prowadzić samochód wyścigowy. Jest tak daleko od tego, co robi i jak to robi. Wszystko, co zrobił wczoraj, to zakłócenie wyścigu. Mógł zamienić się w ten garaż bez problemu.

Baldwin, który prowadził zespół Cup Series, który zaliczył 425 startów, kontynuował porównując dwóch członków rodziny Busch. Baldwin powiedział, że osoba, która „naprawiła” Kurta Buscha, powinna zrobić to samo z Kyle’em.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości NASCAR prosto na Twoją skrzynkę! Zapisz się do newslettera Heavy on NASCAR tutaj!

Zapisz się do biuletynu Heavy on NASCAR!

Obserwator Bubby Wallace’a podał możliwe wyjaśnienie tego ruchu

GettyKyle Busch (po lewej) i Bubba Wallace (po prawej) rozmawiają podczas kwalifikacji.

Gospodarze „Door Bumper Clear” i ich gość nie zgadzali się z decyzją Buscha, by zamiast wracać do garażu pozostawić rozbity samochód zaparkowany na pit-roadzie. Chociaż Freddie Kraft, obserwator Bubby Wallace, przedstawił możliwe wyjaśnienie tego ruchu.

„Oczywiście jesteśmy krytyczni wobec Kyle’a Buscha, a Kyle Busch ma czasami zdolność do bycia kompletnym ******” – powiedział Kraft. „Czasami jego postawa jest bardzo wyrachowana. Jeśli pamiętasz, w zeszłym roku został ukarany grzywną w wysokości 50 000 dolarów za przejechanie przez pachołki i prawie potrącenie osoby, gdy wjeżdżał do garażu. Więc w jego umyśle taka była jego odpowiedź na NASCAR.

„Gdzie tak szalony, jak był w tym momencie, wciąż wraca myślami do zeszłego roku, gdzie: „Wiesz co? Ukarali mnie grzywną za uderzenie w te stożki, ukarali grzywną za dojazd do garażu. Wiesz co? Zaparkuję to tutaj i wyjdę, a ty możesz po niego przyjść”.

Kraft kontynuował i podniósł wszelkie potencjalne reperkusje dla tego ruchu. Powiedział, że NASCAR musi coś zrobić ze względu na to, że Busch blokuje część drogi pitnej swoim samochodem i zmusza innych kierowców do okrążania toru na kilka dodatkowych okrążeń.

Dale Earnhardt Jr. przedstawił kolejną opinię

Busch pozostawienie samochodu zaparkowanego na pit road było jedną z największych historii z weekendu w Darlington, więc opinii na ten temat nie brakowało. Dale Earnhardt Jr. również brał udział w odcinku 381 „The Dale Jr. Download” i omówił wiele aspektów sytuacji.

Hall of Famer po raz pierwszy powiedział, że nikt nie zna rozmiaru szkód poniesionych we wraku. Powiedział, że Busch prawdopodobnie wiedział, że zawrócenie samochodu do garażu wymagałoby skrętu o siedem punktów. Następnie Earnhardt kontynuował i porównał sytuację do momentów z wcześniejszych punktów kariery Buscha. Chciał wiedzieć, dlaczego Busch dostał przepustkę na inne akcje, ale nie na zaparkowanie samochodu.

„Nie sądzę, żeby to było bardziej szalone niż cokolwiek, co kiedykolwiek zrobił” – powiedział Earnhardt. „Moim zdaniem jest to norma. Jestem przyzwyczajony do… to na mnie nie ma wpływu. To mi nie przeszkadza. Przychodzisz się tego spodziewać.

„Oczywiście, parkowanie samochodu na środku drogi serwisowej nie jest dobre, ale nie przeszkadza mi to dlatego, że zrobił to Kyle Busch. Robi te rzeczy i taki właśnie jest Kyle. I będę szczery, przez całą swoją karierę wszyscy puszczali mnie z haczyka.

CZYTAJ DALEJ: Austin Dillon zapowiada nowy serial telewizyjny

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button