Rozrywka

Caitriona Balfe z Outlandera złamane serce po nagłej śmierci ukochanego członka rodziny – szczegóły

Caitriona Balfe jest w żałobie po tym, jak doniesiono, że jej ukochany ojciec, James „Jim” Balfe, nagle zmarł w tym tygodniu.

WIĘCEJ: Gwiazda Outlanderów, Caitríona Balfe, ujawnia zaskakujący powód, dla którego zdecydowała się na dziecko

Gwiazda Outlanderów i jej rodzina zostali zasypani serdecznymi hołdami po ujawnieniu wiadomości o śmierci Jima. Emerytowany sierżant garda zmarł „nagle” we wtorek w szpitalu Mater w Irlandii.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Wewnątrz prawdziwej przyjaźni Caitriony Balfe i Sama Heughan

Według RIP.ie, Jim z Mullantimore w Tydavnet w hrabstwie Monaghan, a wcześniej w Blessington w hrabstwie Wicklow, został wcześniej zmarły przez ojca Waltera, matkę Kathy, siostry Margie, Bridie i Angelę.

„Jim zostanie z miłością zapamiętany przez swoją żonę Annę, dzieci Deirdre, Kevin, Anne-Marie, Caitriona, Francis, Lorraine i David, synowe Catherine i Cathy, zięciów Paul, Shaun i Tony, wnuki, bracia, siostry, dalsza rodzina i przyjaciele” – czytamy w internetowym zawiadomieniu o śmierci.

WIĘCEJ: Ujawniono tytuł prequela Outlandera i szczegóły fabuły – i brzmi to niesamowicie

WIĘCEJ: Gwiazda Outlandera, Sam Heughan, przyznaje, że myśli, że Jamie wkrótce zostanie zabity

Podczas gdy Caitriona nie skomentowała jeszcze śmierci ojca, w sekcji kondolencyjnej napłynęło wiele hołdów dla Jima i jego rodziny. Jedna z nich brzmiała: „Caitriona i rodzina, piszę dosłownie dla tysięcy fanów, którzy w tym czasie napisali kondolencje dla Ciebie i Twojej rodziny na Facebooku. Jesteś kochany i wszyscy życzymy Ci, abyś znalazł spokój.

James „Jim” Balfe zmarł nagle 2 sierpnia

„Proszę, wiedz, jak bardzo się troszczymy i bolimy razem z tobą – dla ciebie, nasz ukochany Cait. Modlitwy. Niech twój drogi ojciec odpoczywa w pokoju. Pobłogosław twoją rodzinę. Tak bardzo cię kochamy!”

Inny dodał: „Jesteśmy bardzo smutni słysząc o śmierci Jima. Był prawdziwym dżentelmenem. Składamy nasze szczere współczucie Anne i całej rodzinie”.

W styczniu Catriona przypomniała sobie, jak dorastała jako córka Gardy i jak inspirował ją ojciec.

Caitriona i Sam występują w Outlander

„Wiesz, zdecydowanie pamiętam pewne rodziny i inne rzeczy – tak naprawdę nie wchodzili w interakcje z tobą, ponieważ jesteś córką strażnika lub rodziną strażnika” – powiedziała.

„Myślę, że na pewno musiało to mieć jakiś wpływ” – dodała. „To całkiem zabawne, gdy myślę o moim tacie – który z jednej strony był bardzo surowym sierżantem policji, dość stoickim, a z drugiej robił skecze, może ubrany w suknię ślubną!

„Był kimś w rodzaju performera i to miało na mnie wpływ. Miał też wpływ bycie dzieckiem numer cztery w dużej rodzinie”.

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego HELLO! Wyślij biuletyn, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button