Aktualności

Call of Duty: Modern Warfare 2: Jak odblokować MP5

The Call of Duty: Modern Warfare 2 beta jest teraz dostępna dla wszystkich na konsolach PlayStation (do czasu rozpoczęcia kolejnej fali gier beta). Oznacza to, że gracze ciężko pracują, awansując w rankingach, wypróbowując broń i serie zabójstw oraz sprawdzając, co gra dla nich czeka.

Niestety, limit poziomu gry jest obecnie zablokowany na 15. Oznacza to, że gracze po prostu nie mogą w tej chwili zrobić ogromnego postępu, ponieważ wersja beta nie pozwoli im wyjść poza pewien punkt w grze.

Modern Warfare 2: Jak zdobyć MP5?
Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 jest obecnie dostępna dla użytkowników PlayStation. Ponieważ obecny limit poziomu jest ustawiony na poziomie 15, trudno jest uzyskać potężną konfigurację podobną do MP5, ale jest to całkowicie możliwe do wykonania za pomocą kilku szybkich kroków.
Aktywacja

Może to być frustrujące, ponieważ nie możesz przekroczyć poziomu 15 na ekranie głównym gry, ale twój poziom postępu powie, że jesteś na poziomie 16. W rezultacie nagrody, takie jak karabin szturmowy Lachmann-556, będą niedostępne dla ty. Ponieważ jest to jedna z najsilniejszych broni w grze, zdecydowanie będziesz chciał mieć ją do swojej dyspozycji.

Oto rzecz: możesz odblokować Lachmann-556, tworząc potężną konstrukcję podobną do MP5, dzięki której szybko zdominujesz lobby. Jeśli zastanawiasz się, jak to możliwe, mamy tutaj wszystkie potrzebne informacje. Pamiętaj, aby wykonać te kroki, a wkrótce znajdziesz się na szczycie listy graczy w każdym lobby.

Modern Warfare 2: Jak odblokować MP5

Aby odblokować MP5 Lachmann-556 AR w becie Modern Warfare 2, musisz wykonać kilka prostych kroków. Po pierwsze, upewnij się, że jesteś online i masz połączenie z wersją beta na PlayStation, ponieważ jest to jedyna platforma, na której obecnie dostępna jest beta. Następnie wykonaj te czynności.

  1. Stwórz wyposażenie, które nie zawiera profitu Przesada. W tym momencie nie musisz go wyposażyć w tę konfigurację.
  2. Wyposaż strzelbę Expedite 12 jako swoją podstawową broń.
  3. Teraz dodaj profit Overkill do swojego wyposażenia, tak jak byś to zrobił wcześniej.
  4. Powinieneś teraz zobaczyć karabin szturmowy Lachmann-556 wyposażony automatycznie jako twoja druga broń.

Teraz powinieneś być w stanie grać w wersję beta Modern Warfare 2 tak, jakbyś miał konfigurację MP5, z Lachmannem wystarczająco blisko, aby naprawdę zmienić twoje K/D. Wydaje się jednak, że jest to usterka, której Totem Nieskończoności nie został jeszcze naprawiony, więc musisz szybko skorzystać z tego obejścia.

Następna fala graczy beta powinna być w stanie przejść do limitu poziomu 30, więc to obejście nie będzie już wymagane. Na razie, jeśli zmienisz wyposażenie, będziesz musiał ponownie przejść przez ten proces, ale powinien on działać do odwołania.

Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się na Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC 28 października 2022 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button