Rozrywka

Calvin Ramsay już mierzy wysoko w Liverpool i „brzęczy”, że dołączył do Reds

Nowy kontrakt z Liverpoolem, Calvin Ramsay, zaczął mówić o dołączeniu do klubu.

Giganci Premier League ogłosili, że zakończyli podpisywanie z Aberdeen reprezentanta Szkocji do lat 21, co podlega międzynarodowej aprobacie. Prawy obrońca, który przeszedł badania medyczne w Centrum Treningowym AXA, opowiedział o swoich uczuciach po dołączeniu do drużyny.

„Po prostu brzęczę, a bycie tutaj to spełnienie marzeń” – powiedział Ramsay na oficjalnej stronie klubu. „To było spełnienie marzeń, aby grać w Aberdeen, a teraz być w jednym z największych, jeśli nie największym klubem na świecie, to ogromne osiągnięcie i nie mogę się doczekać, aby pokazać fanom, co robię”. mam. Mam nadzieję, że będę mógł wejść przed sezonem, pokazać wszystkim w klubie, personelowi, zawodnikom, co mam, a potem zobaczymy, co się stanie z tego miejsca.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Ramsay przedarł się przez szeregi w północno-wschodnim klubie szkockim i zadebiutował po raz pierwszy w marcu 2021 roku. W sumie obrońca wziął udział w 39 meczach dla drużyny, w których zaliczył dziewięć asyst i strzelił jednego gola.

Młodzieniec, który w wieku 18 lat został wybrany Młodym Piłkarzem Roku 2021-22 Szkockiego Związku Pisarzy Piłki Nożnej, wzbudził zainteresowanie The Reds swoją kampanią w sezonie 2021/22, w którym był również nominowany do PFA Scotland Nagroda Młodego Gracza Roku.

Czy uważasz, że transfer Liverpoolu jest skończony w tym oknie? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej

Calvin Ramsey przeszedł z Aberdeen Calvin Ramsey cieszył się przełomowym sezonem w Szkocji

Ramsay jest trzecim nowym podpisem Liverpoolu w tym oknie po schwytaniu napastnika Darwina Nuneza i ogłoszeniu, że Fabio Carvalho z Fulham, który ma dołączyć 1 lipca. [Alexander-Arnold] i Harvey [Elliott] jest też o wiele więcej” – kontynuował Ramsay.

„Oczywiście jest tutaj ścieżka – to jeden z powodów, dla których również ją wybrałem. To nie tylko ogromny klub, oni dają młodym graczom szanse w pierwszej drużynie. Więc jeśli mogę wejść do gry przed sezonem, odłożyć swoją ocenę, to nie ma powodu, dla którego nie mógłbym naciskać, aby dostać się do składu pierwszego zespołu.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button