Rozrywka

Camille Vasquez chciałaby, żeby Eva Longoria zagrała ją w filmie, fani mówią, że „wyglądają jak kuzyni”

Camille Vasquez ma pomysł, kogo chciałaby zagrać w swoją postać w filmie lub serialu telewizyjnym, jeśli kiedykolwiek zostanie nakręcony. W swoim pierwszym telewizyjnym wywiadzie jeden na jednego z Mario Lopezem z Access Hollywood, Vasquez, gwiazda zespołu prawnego Johnny’ego Deppa, powiedziała, że ​​Eva Longoria byłaby znakomicie przygotowana do odegrania swojej roli.

Podczas swobodnej, szczerej rozmowy Lopez zapytał Vasquez, którą aktorkę wolałaby zagrać swoją postać, gdyby miała swój własny film. Niedawno awansowana prawniczka roześmiała się i powiedziała, że ​​wolałaby, aby taką decyzję podejmowali dyrektorzy obsady.

CZYTAJ WIĘCEJ

Avril Lavigne LUBIłaby „dopingować” Kristen Stewart, by zagrała ją w filmie biograficznym

Czy Julia Garner ma zagrać Madonnę w nowej biografii? Zespół gwiazdy „Ozark” rozważa „ofertę”

„Myślę, że powinienem zostawić to reżyserom obsady, dostają za to dużo pieniędzy” – powiedział Vasquez. Jednak Vasquez później wyraziła swoje preferencje dotyczące hipotetycznego obsadzenia i ujawniła, że ​​chciałaby, aby w jej postać zagrała jakaś latynoska aktorka, taka jak Salma Hayek lub Eva Longoria. Dodała, że ​​często mówi się jej, że ma pewne podobieństwo do Longorii, gwiazdy „Desperate Housewives”.„Nie wiem, jakaś cudowna latynoska aktorka, która… Salma Hayek czy Eva Longoria. Niektórzy mówili, że wyglądam trochę tak” – powiedział Vasquez. Gospodarz następnie ujawnił, że Longoria jest jego przyjaciółką, a także „ukochaną” i że może nakłonić ją do ustawienia się w kolejce do roli Vasqueza.

Prawniczka Johnny’ego Deppa, Camille Vasquez, podbiła serca na całym świecie podczas procesu o zniesławienie z Amber Heard i nadal utrzymuje swoją popularność na platformach społecznościowych. Adwokat szybko stał się sensacją w Internecie i zdobył rzeszę własnych zwolenników. Zaproponowano jej również zostanie partnerem w swojej kancelarii.

Cytaty takie jak „Camille Vasquez na prezydenta” i „Camille jest moim prawnikiem” były drukowane na towarach. Co więcej, Discovery+ ma zagrać rolę adwokata w nadchodzących filmach dokumentalnych o procesie o zniesławienie Deppa i Hearda. Oprócz Vasquez w dokumencie pojawi się także inny adwokat Deppa, Ben Chew.

Vasquez pojawiła się solo w swoim wywiadzie dla Access Hollywood. Po tym, jak wyraziła chęć grania jej przez Longorię, internauci zaczęli korzystać z mediów społecznościowych i dzielili się swoimi opiniami.

Jeden powiedział: „Eva Longoria powinna zagrać Camille Vasquez”.Inne marzenie: „Chcę serialu Netflixa z Depp Trial z Evą Longorią, która wykrzykuje sprzeciw, gdy robi swoje najlepsze wrażenie z Camille Vasquez”.Ten użytkownik powiedział: „Nazywając to: @EvaLongoria zagra Camille Vasquez, gdy trafi na Netflix”.„Czy to tylko ja, czy #CamilleVasquez wygląda jak kuzynka Evy Longorii… oboje są ładni!” powiedział inny.Jeden z użytkowników udostępnił wizualizacje z roli prawnika Evy w „Brooklyn Nine-Nine”: „Myślałem, że przypomina Evę podczas jej pracy w Brooklyn Nine-Nine”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button