Rozrywka

Cardi B pokazuje, jak zmienia pieluchy za pomocą paznokci przypominających pazury

Naprawdę przybiła demo pieluchy.

Cardi B udostępniła we wtorek wideo pokazujące, jak zmienia swojego 8-miesięcznego syna Wave, nie psując swojego paznokcia przypominającego pazury.

Cardi B pokazała, jak radzi sobie ze zmianą pieluchy syna pomimo długich, spiczastych paznokci.iamcardib/Twitter

Po tym, jak koleżanka raperka i nowa mama, Kash Doll, przyznała się, że „zmaga się” ze swoimi „prasami”, Cardi wkroczyła i napisała na Twitterze, że „właśnie nakręciła cały film”, aby pomóc.

„Zaufaj mi, zrozumiesz to!” napisała, dodając: „Choć czuję, że chłopców trudniej jest wyczyścić, mają więcej szczelin”.

3-letnia córka Cardi, Kulture, obejrzała tutorial.iamcardib/Twitter

W filmie 29-letnia raperka „WAP” przezabawnie opowiadała o tym procesie, zmieniając pieluchę pluszowego misia, kołysząc jednocześnie świeżym zestawem długich, spiczastych czerwonych paznokci.

„Zdejmij to”, powiedziała, rozpinając kombinezon i pieluchę pluszaka. „Musisz się upewnić, że… jeśli nie zrobił zbyt dużo kupy, po prostu włożyłem [the diaper] aż do samego dołu.”

Kulture zawiesiła film, by zapytać, co robi jej mama.iamcardib/Twitter

Następnie Cardi sięgnęła po wilgotną chusteczkę i zaczęła demonstrować, jak czyści pupę swojego dziecka, mówiąc: „Zawsze chcesz się upewnić, że wyczyściłeś pośladki… upewnij się, że jest czyste. Więc możesz odwrócić je na bok. Otwierasz to w ten sposób, mały tyłeczku, naprawdę dobrze czyścisz odbyt.

Wyjaśniła również, że chłopców należy umyć wokół „swojego małego malucha”.

Raper znany jest z tego, że zawsze ma bardzo długie paznokcie.Getty Images for Whipshots

Gdy wszystko było „wszystko czyste”, Cardi przystąpiła do otwierania nowej pieluchy i naciągnęła wypustki wokół misia, aby pasowała „ładnie i ciasno”, zanim ponownie zapięła kombinezon.

„To jest część, której nienawidzę najbardziej. Strzyżę – powiedziała, gdy jej pazury walczyły lekko, by zabezpieczyć ubranie.

We wrześniu 2021 r. powitała syna Wave.cardib/Instagram

„Nie wiem, czy to dlatego, że mam dwójkę dzieci, więc prawdopodobnie mogłabym to zrobić trochę szybciej. Może dlatego, że noszę paznokcie tak długo, jak miałam 19 lat” – wyjaśniła performerka „Lubię to”, zanim jej 3-letnia córka Kulture przerwała, by zapytać, dlaczego zmienia pieluchę niedźwiedziowi.

„To długa historia, Kulture”, powiedziała Cardi ze śmiechem, po czym nałożyła parę farb na zabawkę, zwijając nogę przed wsunięciem jej, mówiąc: „Ta część jest trochę trudna”.

Cardi dzieli Wave i Kulture z raperem Migos Offetem. cardib/Instagram

Cardi dzieli się Kulture and Wave ze swoim mężem, członkiem Migos, Offsetem, którego potajemnie poślubiła we wrześniu 2017 roku.

Para na krótko rozstała się we wrześniu 2020 roku, zanim Cardi złożyła wniosek o odwołanie rozwodu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button