Rozrywka

Carrie Ann Inaba wygląda tak inaczej na zdjęciach z przeszłości

ABC Carrie Ann Inaba.

Carrie Ann Inaba jest znana ze swojego oszałamiającego wyglądu, ale jej wygląd bardzo się zmienił, odkąd zaczęła grać w „Dancing with the Stars”.

Długoletnia sędzia w konkursie balowym dla celebrytów wstrząsnęła różnymi fryzurami w ciągu swoich 30 sezonów w serialu, ale jest duży powód, dla którego stale zmienia wygląd jej włosów. Inaba cierpi na kilka zaburzeń autoimmunologicznych, a w sierpniu 2020 roku powiedziała fanom, że przyjmowane przez nią leki wpłynęły na zdrowie jej włosów, ale w przeciwieństwie do „większości celebrytek” nie nosiła peruk. Kilka miesięcy później Inaba zaczęła regularnie nosić peruki na DWTS – i wyjaśniła dlaczego.

„I [had] wziąć leki, które mogą powodować wypadanie włosów, więc na wszelki wypadek zaplanowaliśmy sezon głównie z perukami” – napisała na Instagramie w listopadzie 2020 r., na Parade. „Kiedy brałem leki, miałem zbyt wiele negatywnych skutków ubocznych, więc musiałem przerwać to na chwilę, ale byliśmy już gotowi z planem… więc się go trzymaliśmy”.

W tym czasie Inaba powiedziała People, że planuje więcej „zabawy” i przenieść swój styl na „następny poziom” podczas pokazu balowego na żywo. „Musiałam poeksperymentować ze swoim wyglądem w sposób, w jaki nigdy nie miałam, i dało mi to kreatywne ujście, którego nie miałam od jakiegoś czasu” – powiedziała wtedy.

Carrie Ann Inaba Inaba wygląda dramatycznie inaczej na zdjęciach sprzed DWTS

GettyCarrie Ann Inaba.

Inaba miała 37 lat, kiedy „Dancing With the Stars” miała premierę w 2005 roku. Swoje 55. urodziny obchodzić będzie w styczniu 2023 roku, zgodnie z IMDb. Inaba ledwo się zestarzała, ale jej wygląd zdecydowanie się zmienił na przestrzeni lat.

Na zdjęciu sprzed DWTS zrobionym w 2002 roku, Inaba miała na sobie pasiastą sukienkę, gdy brała udział w wielkim otwarciu lokalu gastronomicznego „Astra West” szefa kuchni Charliego Palmera w Pacific Design Center w West Hollywood w Kalifornii. Na innym zdjęciu zrobionym w 2005 roku Inaba pojawiła się na imprezie Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych ABC z zaczesanymi do tyłu włosami.

GettyCarrie Ann Inaba.

Na zdjęciach zrobionych w 2005 roku miała na sobie metaliczną sukienkę na VH1 Big in ’05 Awards. Inaba miała na sobie dżinsy i czerwony top bez rękawów na premierę filmu „Thumbsucker” w tym roku.

GettyCarrie Ann Inaba w 2005 roku.

Carrie Ann Inaba opublikowała wcześniej zdjęcie z czasów, gdy była gwiazdą pop w Tokio

W kwietniu 2022 roku Inaba udostępniła zdjęcie z 1986 roku. Na zdjęciu przyszła gwiazda DWTS miała grzywkę i krótsze włosy, gdy pozowała w ozdobionej kurtce z ochraniaczami na ramiona z lat 80. Inaba ujawniła, że ​​zdjęcie zostało zrobione w Tokio w 1986 roku, kiedy była nastoletnią gwiazdą popu.

„Tu wszystko się zaczęło” – napisała zdjęcie. „Tokio 1986. Byłem artystą nagrywającym/gwiazdą pop w Japonii. Podpisany do Virgin Records. To był mój debiutancki występ w hitowym programie „YORU NO HIT STUDIO DX”.”

„Ten program był niesamowitym show, w którym co tydzień brali udział międzynarodowi artyści muzyczni i japońscy artyści muzyczni. To było jak Grammy, ale co tydzień” – napisała.

Inaba ujawniła, że ​​doświadczenie z programu muzycznego wprowadziło ją w żywą „formę telewizji”, którą kocha do dziś.

Podczas swojej świetności jako młoda piosenkarka pop, Inaba wydała kilka hitów, w tym „Party Girl” i „Be Your Girl”. W 1990 roku była tańczącą Fly Girl w programie Fox „In Living Color”.

CZYTAJ DALEJ: Kym Herjavec udostępnia bliźniakom Hudson & Haven zdjęcia z 4 urodzin

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button