Rozrywka

Casa Amor na Love Island „powraca”, ponieważ ITV obiecuje „wybuchowy” dramat

Love Island podobno ujawniło, kiedy Islanders zostaną rozdzieleni i wysłani do Casa Amor, ponieważ fani z niecierpliwością czekają na nadchodzący dramat, który ma rozpocząć się za kilka dni.

W połowie ukochanego serialu randkowego ITV2 chłopcy opuszczają główną willę i przeprowadzają się na tydzień do tajnej willi, gdzie mogą poznać zupełnie nową partię bomb, podczas gdy w głównej willi swoje miejsca zajmują samotni chłopcy. .

Zmiana serii popycha dopasowane pary do ostatecznego testu, aby sprawdzić, czy mogą oprzeć się pokusie parowania z kimś nowym, gdy ich partner jest nieobecny.

CZYTAJ WIĘCEJ: Bomba Love Island Charlie miała na celowniku 3 Islanders przed wejściem do willi

A teraz, według informatora ITV2, skandaliczny segment podobno pojawi się na ekranach już 4 lipca, a chaos ma nastąpić w willi, gdy stracą kontakt ze swoimi meczami.

Chcesz, żeby wszystkie ostatnie plotki o willi trafiły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu Love Island TUTAJ.

Tylko do użytku redakcyjnego. Brak merchandisingu. Zakaz użytku komercyjnego. Obowiązkowe źródło: Zdjęcie: ITV/REX/Shutterstock (12233735s) Tyler Cruickshank i Amy Day. Program telewizyjny „Love Island”, seria 7, odcinek 26, Majorka, Hiszpania – 27 lipca 2021 r. Wyspiarze dyskutują o aranżacjach spania – Chloe ma oczy na nowego chłopca Dale’a – Hugo i Amy poznają się – Clarisse zwraca uwagę na Teddy’ego – Villa i Casa Amor idą łeb w łeb w sprośnym wyścigu – Lillie rzuca wszystko do torby dla Liama. Love Island trwa dziś wieczorem o 21:00 w ITV2 i ITV Hub. Odcinki są dostępne następnego ranka na BritBox. (Zdjęcie: Shutterstock) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Przemawiając do gniazdka, źródło przyznało: „Gdy Wyspiarze zaczną czuć się komfortowo w swoich parach, doznają prawdziwego szoku, gdy zostaną rozdarci.

„Tegoroczny Casa Amor zapowiada się jak najbardziej wybuchowy dzięki kilku naprawdę ognistym postaciom, które już pokazały, że można odwrócić głowy.

„Wszystko jest na swoim miejscu, ale data może się zmienić w ostatniej chwili, jeśli szefowie zdecydują, że mogą przyspieszyć dramat we wcześniej lub później”.

Szefowie z informacją poufną ITV2 przeniosą singletonów do zupełnie nowego Casa Amor (Zdjęcie: Rex)

Tegoroczna Love Island przeniosła się do zupełnie nowej willi w samym sercu Hiszpanii, która całkowicie zmieniła to miejsce, co wzbudziło obawy wiernych widzów, że producenci mogą nie być częścią nowego formatu programu ITV.

Ale fani serialu nie mogą się więcej martwić, ponieważ wydaje się, że szefowie telewizji byli w stanie zdobyć kolejną oszałamiającą willę, która może trafić na srebrny ekran w ciągu kilku dni.

A gdy widzowie poczują się komfortowo w nowej willi, chętni fani są podekscytowani, widząc, co szefowie ITV mają w sklepie dla seksownych singli, gdy wyruszają do nowej Casa Amor.

Widzowie będą traktowani z powodu powrotu zimowego serialu w RPA w 2023 r. (Zdj .: Rex)

Pojawia się po tym, jak ITV ujawniło, że Love Island powróci nie w jednej, ale w dwóch seriach w przyszłym roku, ponieważ potwierdzili powrót serii zimowej.

Podczas szczytu globalnej pandemii ITV zdecydowało się bezpiecznie wyemitować zimową serię Love Island, która znajdowała się w upalnym Afryce Południowej.

Serial ma rozpocząć się w związku z rozpoczęciem obchodów Nowego Roku, kiedy francuska grupa seksownych singli szuka miłości w reality show.

Ogłaszając w czwartek syna wiadomości, Paul Mortimer, dyrektor ds. Reality Commissioning i Controller w ITV2, powiedział: „Love Island po raz kolejny udowodnił, że jest ulubionym punktem rozmów w całym kraju przez całe lato i zawsze jesteśmy zachwyceni trwającym programem wpływ i chodzenie wśród naszej młodszej publiczności.

„Więc zamiast po prostu serwować Lato Miłości, pomyśleliśmy, że rok 2023 będzie Rokiem Miłości dzięki dwóm pełnym seriom programu”.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button