Rozrywka

„Ceaser Black Ink Crew Emanuel i Suzette Samuel zerwali”

Jeśli jesteś zapalonym widzem Black Ink Crew, wiesz, że życie miłosne szefa Cezara Emanuela przez lata było nieco chaotyczne. Chociaż przedsiębiorca od dawna jest związany z różnymi kobietami z branży rozrywkowej, tak naprawdę nie traktował poważnie żadnej kobiety poza swoją byłą narzeczoną i byłą członkinią obsady Dutchess Lattimore.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak dla twórcy Black Ink Crew sytuacja zdecydowanie się zmieniła w ciągu ostatnich kilku lat. Podczas gdy Cezar skupiał się na budowaniu swojego imperium Black Ink, poważnie podchodził również do kwestii romantycznych. W rzeczywistości od dłuższego czasu spotyka się z pięknością na Instagramie i agentką nieruchomości Suzette Samuel.

Wygląda jednak na to, że para mogła zerwać więzi. Czytaj dalej, aby uzyskać 4-1-1.

Źródło: Instagram/@ceaserblackinkArtykuł kontynuuje poniżej reklamaCeaser Emanuel i Suzette Samuel rzekomo nazwali to zaprzestaniem.

Black Ink Crew: Nowojorscy widzowie są prawdopodobnie wiedzieli, że Ceaser i Suzette są przedmiotem od lat. Wygląda jednak na to, że para mogła rozejść się.

W spontanicznej sesji pytań i odpowiedzi na Instagram Stories z fanami 22 czerwca 2021 r. — zarejestrowanej przez Hollywood Unlocked — Ceaser ujawnił, że oficjalnie jest samotnym mężczyzną. Kiedy fan zapytał, czy nie jest już z Suzette, Ceaser odpowiedział, mówiąc: „T–t się dzieje”, z dwoma emoji z czerwonymi wykrzyknikami.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez HOLLYWOOD UNLOCKED (@hollywoodunlocked)

Jeśli nie wiesz, Cezar i Suzette po raz pierwszy stali się przedmiotem w lutym 2020 r. W usuniętym poście na Instagramie Suzette podzieliła się, że para obchodziła swoją pierwszą rocznicę w lutym 2021 r.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dała także fanom głębsze zanurzenie się w ich historii. Wyjaśniła, że ​​chociaż początkowo spotkała Cezara jako statystę w odcinku Black Ink Crew w 2014 roku, nie rozmawiali ponownie aż do 2017 roku. Gdy Ceasar założył Black Ink Atlanta w 2017 roku, byli w stanie ponownie się połączyć.

Źródło: Instagram/@suzette_therealtorArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Sądząc po stanie stron Suzette i Ceaser na Instagramie, wydaje się, że zerwanie jest prawdziwe. Obie gwiazdy rzeczywistości wyczyściły swoje strony ze swoich zdjęć w trakcie ich związku. Na stronie pośrednika pozostało tylko kilka zdjęć Suzette i Ceaser, które zawierają ogłoszenia o wywiadach.

Suzette i Cezar wcześniej trafiali na pierwsze strony gazet z powodu incydentu z jego córką Cheyenne.

Fani Black Ink Crew wiedzą, że córka Cezara, Cheyenne, zawsze była dla niego ważna. I chociaż nie umawiał się z jej matką Crystal, mieli ze sobą dobre relacje rodzicielskie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ceaser Emanuel (@ceaserblackink)

Jednak sytuacja się zatrzymała, gdy Cheyenne oskarżył Cezara o znęcanie się nad nią.

W styczniu 2021 r. Cheyenne zabrała się do Instagram Live, by oskarżyć się o pobicie jej przez Cezara i wyciągnięcie jej spod prysznica. Powiedziała również, że Cezar wyłamał drzwi, aby się do niej dostać i rzucił głośnikiem w jej głowę.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Sytuacja osiągnęła nowy poziom, gdy Suzette przeszła do własnej historii na Instagramie. Suzette twierdziła, że ​​Cheyenne chciał peruk za setki dolarów i nigdy nie chciał wykonywać prac domowych. Wciąż narzekała na wagę Cheyenne i pytała, kto ją wychował.

Nie wspominając o nadużyciach, które skłoniły Ceaser do złożenia pozwu przeciwko Crystal wraz z zorganizowaniem konferencji prasowej, jak pokazano w Black Ink Crew Season 9.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The Shade Room (@theshaderoom)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

To spowodowało, że wielu fanów opowiedziało się po jednej ze stron w tej sprawie. Podczas gdy wiele osób uważa, że ​​Cezar powinien był lepiej poradzić sobie z sytuacją, inni uważają, że naprawdę znęcał się nad swoją córką.

Wielu fanów zobowiązało się, że nie będą już wspierać marki Black Ink ani oglądać programu; inni podnieśli argument, że być może jego córka kłamie na temat sytuacji.

Źródło: TwitterArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ceasar z Black Ink Crew zawsze był szalenie agresywny wobec kobiet (chyba że uprawiał z nimi seks lub uważał je za atrakcyjne). Nie dziwię się, że wyciągnął córkę spod prysznica i pobił ją.

— ✨ (@miss_nwagbara) 3 stycznia 2021

Pomimo całej luzu i negatywnej prasy, Ceaser i Suzette wydawali się silniejsi niż kiedykolwiek – aż do teraz. Nie wiadomo, czy Ceaser i Suzette ożywią swój związek, ale życzymy im wszystkiego najlepszego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button