Rozrywka

Cel transferu w Newcastle, Lucas Paqueta, zmuszony do operacji po kontuzji podczas lotu na KITE

LUCAS PAQUETA został zmuszony do poddania się operacji po zranieniu się podczas latania latawcem.

Pomocnik Olympique Lyon, który tego lata był związany z transferem do Newcastle United, doznał kontuzji ręki podczas puszczania latawca na wakacjach.

3

Paqueta (środek L) z gwiazdą Newcastle Guimaraes (środek R)

3

Paqueta w akcji dla reprezentacji Brazylii

3

Paqueta, 24 lata, zabrał do swojego Media społecznościowe ujawnić wiadomość o kontuzji i operacji, którą będzie musiał przejść.

Powiedział: „Pamiętaj, że dziecięce zabawy też mają swoje konsekwencje. Poszedłem dziś latać latawcem i skaleczyłem się w palec.

„Wszystko jest w porządku, ale aby uniknąć problemów z poruszaniem się w przyszłości, jutro będę miała drobną operację”.

Incydent miał miejsce w środę i wygląda na to, że pomocnik Newcastle Bruno Guimaraes był również z człowiekiem Lyonu.

Guimaraes, również 24-letni, umieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jest razem z Paquetą na wakacjach.

Brazylijczyk dołączył do Newcastle w styczniu za zgłoszoną opłatę w wysokości 43 milionów funtów i zdobył uznanie wiernego The Toon kilkoma imponującymi występami, aby pomóc Newcastle uciec z ligi.

Udało mu się zdobyć pięć bramek i asystować w 17 meczach Premier League pod wodzą Eddiego Howe’a, mimo że nie rozpoczął żadnego z pierwszych pięciu meczów ligowych po swoim przybyciu.

Sroki szybko przeszły do ​​nowych celów tego lata, po tym, jak zakończyły już podpisanie wypożyczenia Matta Targetta z Aston Villa i Nicka Pope z Burnley za 10 milionów funtów.

DARMOWE ZAKŁADY I ZAREJESTRUJ SIĘ OFERTY – NAJLEPSZE OFERTY DLA NOWYCH KLIENTÓW

Byli również powiązani z niektórymi napastnikami, w tym Hugo Ekitike, Moise Keanem i szokującym posunięciem Neymara, gdy chcą dodać siły ognia do zespołu, aby pomóc w przedostaniu się do górnej połowy w przyszłym sezonie.

Pomoc jest również obszarem, w którym chcą się poprawić, z kreatywnymi wyczynami Paquety, które mają kusić ich do złożenia oferty, która może wynosić nawet 50 milionów funtów.

Jego pozytywne relacje z Guimaraesem również pomogły w podsycaniu tych plotek.

Paqueta jest stałym bywalcem utalentowanej reprezentacji Brazylii i strzelił siedem goli w 33 występach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button