Rozrywka

Celebrity Babies of 2022: Zobacz, które gwiazdy urodziły się

Hollywood staje się o wiele ładniejsze! Ashley Graham, Michelle Kwan i więcej celebrytów powitało dzieci w 2022 roku.

Olimpijka trzymała ciążę w tajemnicy, zaskakując swoich obserwatorów na Instagramie zdjęciem dziecka 5 stycznia.

„Jestem zachwycony, a łzy szczęścia spływają mi po twarzy, gdy opowiadam o przybyciu Kalisty Belle Kwan!” pisał wtedy łyżwiarz figurowy. „Zawsze chciałam być mamą i dla mnie jest idealnym cudem. Trudno mi było sobie wyobrazić, jak mogłaby wyglądać, ale wygląda na to, że była w moim życiu od zawsze. To była trudna podróż do macierzyństwa (nie wspominając o bardzo długiej pracy!!!) i cieszę się, że nigdy się nie poddałem. Czuję się bardzo wdzięczna, że ​​w tym czasie otrzymałam wsparcie tak wielu osób, w tym mojego lekarza płodności, lekarzy i pielęgniarek, którzy się mną opiekowali, przyjaciół, którzy podzielili się swoimi historiami, i oczywiście mojej rodziny i moich [love] bez których nie mógłbym żyć.”

Urodzona w Kalifornii „od wielu miesięcy” chciała się pochwalić swoim dziecięcym guzem, zauważając: „Każdy kamień milowy wydawał się jednocześnie ekscytujący i zniechęcający. Na każdym kroku wiedziałem, że potrzeba jeszcze więcej czasu, zanim będę mógł trzymać ją w ramionach.

Sportowiec dał swoim zwolennikom „szybki montaż, aby nadrobić zaległości”, pokazując pączkujący wzrost jej brzucha w czarnym sportowym staniku i dopasowanych szortach.

„Chcę wysłać wszystko, co najlepsze, wszystkim mamom (jak wszyscy wiemy, mamy rządzą światem)” – podsumowała Kwan w swoim podpisie. „Życzę wszystkim sukcesów i miłości każdemu, kto próbuje począć dziecko w jakikolwiek sposób (ivf, iui, macierzyństwo zastępcze, adopcja i oczywiście). Nie jesteś sam na tej ścieżce, a ja cię ciągnę.

Ze swojej strony Graham powitała bliźnięta 7 stycznia. Modelka, która jest także mamą syna Isaaca, ogłosiła przybycie swoich małych chłopców za pomocą posta na Instagramie.

“[My husband], Justyna [Ervin]i bardzo się cieszę, że mogę się podzielić tym, że nasi mali chłopcy są tutaj” Nowy model autor napisał. „Urodzili się dziś rano w domu i są szczęśliwi i zdrowi. Zajęło mi trochę czasu, aby wyzdrowieć i połączyć się z moim mężem i trzema chłopcami, ale naprawdę nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami wszystkimi.”

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć więcej nowości gwiazd.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button