Rozrywka

Celtics Dream Trade Propozycja rozbija sieci Superstar Duo

Getty Kyrie Irving i Kevin Durant z Brooklyn Nets, z których ten ostatni zostaje sprzedany do Boston Celtics w tej propozycji handlowej.

W 2013 r. Boston Celtics dokonał transakcji z Brooklyn Nets, co pomogło im w rozpoczęciu obecnego składu, jednocześnie cofając Nets o pół dekady. Teraz Nets po raz kolejny są w zamieszaniu i, jak na ironię, zostali wyrzuceni z play-offów przez graczy, których Boston wybrał swoimi typami.

Co gorsza dla Brooklynu, wygląda na to, że ich obecny rdzeń jest gotowy do odejścia. Według Shamsa Charanii z The Athletic Kevin Durant rozważa swoje opcje na przyszłość, a Kyrie Irving może zostać sprzedany.

Źródła: Kevin Durant monitoruje sytuację Brooklyn Nets i rozważa opcje dotyczące jego przyszłości.

To teraz otwiera drogę Kyrie Irving do poszukiwania nowego domu poprzez wyrażenie zgody i wymianę.

— Shams Charania (@ShamsCharania) 23 czerwca 2022

Mając to na uwadze, dlaczego nie wrzucić Celtics do miksu? Jeśli Durant szuka nowego domu i chce postawić się na najlepszej pozycji do wygrania, dołączenie do Bostonu byłoby z pewnością solidną opcją. Gra u boku Jaysona Tatuma i Jaylena Browna byłaby dla niego świetna. Oto najlepszy handel, jaki Boston może realnie zaoferować:

Celtics otrzymują: Kevin Durant

Siatki otrzymują: Al Horford, Derrick White, Grant Williams, Payton Pritchard, wybór z pierwszej rundy 2023, wybór z pierwszej rundy 2025

Ta wymiana nigdy by się nie zdarzyła, ponieważ Nets może zawrzeć mnóstwo lepszych ofert na Duranta. Brooklyn prawdopodobnie poprosiłby również o Roberta Williamsa, ale umieszczenie go w handlu i utrzymanie Horforda (i Marcusa Smarta) przez Boston wymagałoby od nich wysłania co najmniej pięciu graczy.

Spekulacje dotyczące przyszłości Duranta i Irvinga na Brooklynie były gorącym tematem przez ostatni tydzień, a Adrian Wojnarowski z ESPN był na topie.

Stawka Duranta i Irvinga w tym tygodniu

Podczas niedawnego występu w ESPN Wojnarowski stwierdził, że Brooklyn wiedział, że Irving może odejść tego lata. Jednocześnie jednak przyszłość Irvinga w drużynie z pewnością wpłynie na to, czy Durant powróci.

„Nets weszli w to z otwartymi oczami, wiedząc, że może chodzić. W swojej karierze robił różne rzeczy, ale myślę, że Nets i Kyrie Irving mają dobry moment, by znaleźć umowę, a jeśli nie, jak to wpłynie na przyszłość Kevina Duranta z Nets. To wszystko jest zagrożone w tym tygodniu – stwierdził Wojnarowski.

PlayWoj: The Nets chcą pozostać „zdyscyplinowani” dzięki rozszerzeniu Kyrie Irving | NBA TodayWoj: Sieci chcą pozostać „zdyscyplinowane” w rozszerzeniu Kyrie Irving | NBA Today Adrian Wojnarowski dołącza do NBA Today, aby porozmawiać o przyszłości Kyrie Irving z Brooklyn Nets. #NBAToday #NBA ☑️ Subskrybuj ESPN+: plus.espn.com/ 📱Pobierz aplikację ESPN: espn.com/espn/apps/espn 🏀 Subskrybuj NBA na ESPN na YouTube: bit.ly/2yxs3Og ☑️Subskrybuj ESPN na YouTube : es.pn/SUBSCRIBEtoYOUTUBE…2022-06-22T19:33:55Z

Durant i Irving są bardzo bliskimi przyjaciółmi, więc jeśli Sieci zdecydują się na wymianę Irvinga, prawdopodobnie nie sprawiłoby to Durantowi zbytniej radości. Może to wywołać efekt domina, który sprawi, że obie supergwiazdy opuszczą sieci, oznaczając porażkę jednej z najbardziej obiecujących wielkich trójek w lidze.

A dzięki najnowszym doniesieniom Charni przyszłość Irvinga na Brooklynie wygląda coraz gorzej.

Irving i Nets w impasie

Według Charanii negocjacje między Irvingiem a Sieciami znalazły się w impasie i wygląda na to, że mogą nie być w stanie dojść do porozumienia.

„Jedna z najbardziej oczekiwanych sytuacji z wolnymi agencjami dotyczy Kyrie Irvinga z Brooklynu, który ma termin 29 czerwca na opcję 36,9 miliona dolarów na zawodnika na sezon 2022-23” – napisała Charania. „Jednak wiele źródeł mówi The Athletic, że rozmowy o przyszłości Irvinga utknęły w martwym punkcie między nim a Sieciami. Wśród stron istnieje obecnie impas, który toruje drogę siedmiokrotnemu All-Starowi do rozważenia otwartego rynku.

Chociaż udział Celtics w dyskusjach handlowych jest mało prawdopodobny, nadal fajnie jest o tym myśleć, zwłaszcza, że ​​wygląda na to, że Irving i Durant mogą już nie istnieć.

Więcej ciężkich wiadomości o Celtics

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button