Rozrywka

Celtics eksploruje transakcje z 2 kluczowymi elementami rotacji: raport

Getty Wielu członków Boston Celtics na ławce.

Boston Celtics dopiero zaczyna imponującą drogę do finałów NBA. Chociaż nie udało im się osiągnąć ostatecznego celu, wciąż jest kilka pozytywów, które można wynieść z sezonu. Co najważniejsze, cała ich rotacja rdzenia jest nadal pod kontraktem na przyszły sezon.

Obejmuje to cały ich regularny skład początkowy, a także cztery główne elementy ławki. Jednak zgodnie z ostatnimi plotkami, Celtics mogą być skłonni zaangażować się w rozmowy handlowe dotyczące niektórych z ich młodych graczy na ławce rezerwowych w noc draftu NBA.

Według Jake’a Fischera z Bleacher Report, Celtics mogą chcieć odejść od facetów takich jak Grant Williams i Payton Pritchard, próbując wymienić się na tegoroczny draft.

„Celtics wydają się chętni do rozmów na temat rotacyjnych graczy, takich jak Grant Williams i Payton Pritchard, ale tylko za odpowiednią cenę” – poinformował Fischer.

Williams właśnie zakończył sezon kariery, w którym stał się jednym z najlepszych strzelców za trzy punkty w NBA. Był kluczowy dla sukcesu Bostonu w ich serii przeciwko Milwaukee Bucks i chociaż jego produkcja zatrzymała się w późniejszych rundach play-off, nadal grał dużą rolę.

W międzyczasie Pritchard miał trudności z rozpoczęciem roku, ale w końcu znalazł swój rytm. Pod koniec sezonu wrócił do swojego normalnego, trzypunktowego snajperskiego ja. Jednak nie jest to nawet jedyna plotka, w którą zaangażowany był Pritchard.

Pritchard zaangażowany w inne plotki o Celtics

Według Zacha Harpera z The Athletic, Celtics są wielkimi fanami Tari Eason z LSU. Z kolei mogliby chcieć włączyć graczy takich jak Pritchard lub Aaron Nesmith, próbując go złapać w pierwszej rundzie draftu.

„Źródła powiedziały mi, że Celtics są wysoko na nim i mogą chcieć przejść do pierwszej rundy, aby zdobyć Eason, wibrując młodym graczem, takim jak Payton Pritchard lub Aaron Nesmith. Być może będą musieli przejść powyżej 17. miejsca, aby to zrobić, ponieważ uważa się również, że Houston kocha Eason w tej selekcji, jeśli w końcu utrzymają ten wybór” – poinformował Harper.

Przewiduje się, że Eason zostanie wybrany tuż po losowaniu loterii lub potencjalnie zaraz po zakończeniu loterii. W swoim drugim i ostatnim sezonie kolegialnym Eason zdobył średnio 16,9 punktu, 6,6 zbiórki, 1,0 asysty, 1,9 przechwytu i 1,1 bloku przy 52,1% strzelaniu z boiska i 35,9% strzelaniu z rzutu za trzy punkty.

Co więcej, Celtics są podobno zainteresowani wymianą w pierwszej rundzie Golden State Warriors.

Celtics zainteresowani innym wyborem z pierwszej rundy

Warriors zajmują 28. miejsce w tegorocznym drafcie. Biorąc pod uwagę, ile Celtics mają wydać w przyszłym sezonie, najwyraźniej są zainteresowani sprowadzeniem tanich graczy, którzy mogą od razu wnieść swój wkład, a wymiana na pierwszego gracza Warriors może być jednym ze sposobów na zrobienie tego.

„Wśród nich, jak podało źródło, są Celtics, którzy nie mają wyboru w tym drafcie po wysłaniu swojego wyboru do San Antonio w transakcji Derrick White. Boston, który również stoi w obliczu przyszłej ustawy o podatkach luksusowych, jest zainteresowany sprowadzeniem tanich graczy, którzy mogą wnieść swój wkład, i może być garstka wypolerowanych, starszych graczy dostępnych pod koniec tegorocznej pierwszej rundy” – napisał Sean Deveney z Heavy. .com.

Wygląda na to, że Celtics mogą być bardziej aktywni niż większość przewidywanych w noc draftu.

Więcej ciężkich wiadomości o Celtics

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button