Rozrywka

Celtics 'high’ na potencjalny wybór loterii, chętny do wymiany w drafcie

Getty Tari Eason #13 Tygrysów LSU.

Boston Celtics nie ma wyboru w pierwszej rundzie NBA Draft 2022, ponieważ wymienili go w swojej umowie na przejęcie Derricka White’a z San Antonio Spurs 10 lutego 2022 roku. 53. ogólny wybór w projekcie. Wygląda jednak na to, że ich zainteresowanie napastnikiem LSU Tari Easonem może być na tyle duże, że są skłonni wymienić swoich młodszych graczy na jego draft.

Zach Harper z The Athletic ujawnił, że Celtics są zainteresowani draftem Easona i są skłonni pomachać niektórymi ze swoich młodszych chłopaków, aby zdobyć go w pierwszej rundzie. Harper powiedział również, że im wyżej w drafcie, tym większe są ich szanse na zdobycie Easona, ponieważ Houston Rockets również go wyprzedzają i mogą go zabrać z 17. miejscem w drafcie.

„Źródła powiedziały mi, że Celtics są wysoko na nim i mogą chcieć przejść do pierwszej rundy, aby zdobyć Eason, wibrując młodym graczem, takim jak Payton Pritchard lub Aaron Nesmith. Być może będą musieli przejść powyżej 17. miejsca, aby to zrobić, ponieważ uważa się również, że Houston uwielbia Eason w tym wyborze, jeśli w końcu utrzymają ten wybór.

Celtics może kopnąć opony Johna Collinsa

Harper ujawnił również w tym samym artykule, że Boston może być zainteresowany Johnem Collinsem z Atlanta Hawks, choć zwraca uwagę, że wypracowanie transakcji dla 24-letniego centrum byłoby trudne.

„Jest też trochę gadania, że ​​Celtics mogą być zainteresowani umową dla Collinsa. Al Horford ma 36 lat i ma jeszcze jeden rok na umowie, która nie jest gwarantowana. Choć był dla nich świetny w postsezonie, Celtics nie powinni planować, że będzie realną częścią tej rotacji na dłuższą metę. Collins ma tylko 24 lata, a umieszczenie go z Robertem Williamsem III i Jaysonem Tatumem na polu ataku dałoby Celtics młode, dynamiczne trio z przodu. Problem polega na tym, że… kogo rezygnujesz dla Collinsa w tym scenariuszu? To nie jest Horford.

Harper wskazuje, że podczas gdy sam Jaylen Brown wystarczyłby, by zachęcić Hawks do pociągnięcia za spust, Brown udowodnił, że jest lepszym graczem, co sprawiłoby, że wymiana go na Collinsa wydawałaby się przepłacaniem po stronie Bostonu.

„Czy Jaylen Brown byłby tutaj w miksie? W tym miejscu robi się to dość skomplikowane. Brown jest znacznie lepszym graczem niż Collins. O ile Celtics nie mają gwarancji na pozycji rozgrywającego, która przenosi Marcusa Smarta do dwóch, znalezienie jakiejś wersji zamiany Collins-for-Brown nie ma większego sensu. Brown pochodzi z Georgii, więc byłby to dla niego miły powrót do domu. Domyślam się, że lista rzeczy do zrobienia w Bostonie nie ma „zabierz Browna z powrotem do domu” jako wysoki priorytet. Celtics były dwa zwycięstwa przed mistrzostwami, a majsterkowanie jest tutaj lepszą operacją niż remont.

Celtics chcą zdobyć późny wybór w pierwszej rundzie

Celtics badają każdą drogę, jaką mogą, aby zdobyć wybór w pierwszej rundzie w drafcie NBA 2022. Wśród możliwych do zdobycia wyborów w pierwszej rundzie 2022 r., pochodzi od ich ostatniego przeciwnika w play-off, Golden State Warriors.

Według Seana Deveneya z Heavy’u, Celtics należą do zespołów zainteresowanych zdobyciem 28. miejsca od panujących mistrzów. Ponieważ Golden State ma już młode talenty do rozwinięcia, takie jak James Wiseman, Jonathan Kuminga i Moses Moody, a także wysokie podatki od luksusu do zapłacenia, słuchają ofert od zainteresowanych zalotników dotyczących ich wyboru w pierwszej rundzie.

Oprócz Celtics, New York Knicks również pytali o dostępność no. 28 wyboru.

Więcej ciężkich wiadomości o Celtics

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button