Rozrywka

Celtics Insider rozbrzmiewa w plotkach Jaylena Browna: „Stop It”

Getty Jaylen Brown, Boston Celtics

Odkąd pojawiły się doniesienia, że ​​Boston Celtics dyskutują o handlu z Brooklyn Nets z udziałem Kevina Duranta i Jaylena Browna, pojawiło się wiele spekulacji, że pogłoski sprawiły, że Brown był niezadowolony z organizacji Celtics. Spekulację podsycił również tweet Browna o akronimie „Smh”, który stał się wirusowy wkrótce po tym, jak pojawiły się doniesienia.

Jackie MacMullan niedawno przedstawiła swoje przemyślenia na temat wszystkich spekulacji dotyczących rzekomego nieszczęścia Browna po plotkach handlowych. Dla niej to śmieszne.

„Ten kawałek o „O nie! Może zdenerwowaliśmy Jaylena Browna! Przestań. Absolutnie przestań. Jest inteligentnym młodym mężczyzną, który powinien czuć komplement, że tak wiele osób się nim interesuje, a także musi zrozumieć, że Jayson Tatum jest jedynym nietykalnym. Jaylen Brown będzie w porządku, jeśli nigdy nie pociągną za spust tej umowy. To po prostu najgłupsza kupa rzeczy, jakie słyszałem.

MacMullan powiedział później, że najlepszą drogą dla Browna byłoby podpisanie długoterminowego kontraktu, co byłoby dobrym prognostykiem dla przyszłości zespołu.

„W idealnym scenariuszu Celtics wydłużają Jaylena Browna do maksimum, kiedy mogą go przedłużyć, gdy nadejdzie czas. Posuwają się do przodu z jądrem, które wygląda na to, że miało bardzo dobry strzał”.

„Przestań. Absolutnie przestań.”

Jackie MacMullan nie jest tutaj na rozmowie „Celtics zdenerwowali Jaylena Browna” 🗣️ pic.twitter.com/jLxZfujmG7

— Celtics na NBC Sports Boston (@NBCSCeltics) 3 sierpnia 2022 r.

Poza tym, po tych doniesieniach, inny informator Celtics powiedział, że Brown uwielbia to w Bostonie i ma zamiar zagrać dla nich, gdy nadejdzie sezon 2022-23.

Brown podobno kocha Boston

Po opublikowaniu zarówno raportów handlowych, jak i tweeta Browna „Smh”, wielu obawiało się, że Celtics mogli uszkodzić ich relacje z Brownem. Mark Murphy wyszedł później, mówiąc, że tak nie było. Brown podobno uwielbia to w Bostonie po części ze względu na sukces, jaki odnieśli w zeszłym roku.

„Uwielbia to w Bostonie. Był dwa mecze od mistrzostwa. Jest szczęśliwy i nie może się doczekać powrotu”.

Źródło dodało również, że Brown zostałby włączony do potencjalnych umów dla supergwiazd ze względu na to, jak dobry jest jako gracz.

„Podobnie jak Kawhi, AD i inni na tym poziomie, zostanie uwzględniony w każdym raporcie z powodu tego, kim jest”.

Źródło na temat reakcji Jaylena Browna na plotki handlowe: „Uwielbia to w Bostonie. Był dwa mecze od mistrzostwa. Jest szczęśliwy i nie może się doczekać powrotu. … Podobnie jak Kawhi, AD i inni na tym poziomie, zostanie uwzględniony w każdym raporcie z powodu tego, kim on jest.” https://t.co/bNV0y6U9Zw

— Mark Murphy (@Murf56) 25 lipca 2022 r

Brown ma jeszcze dwa lata kontraktu i może bardzo dobrze opuścić zespół, gdy się skończy. Jeśli zespół ponownie wystąpi w finale, albo jeszcze lepiej, zdobędzie tytuł, trudno mu będzie wyjść z takiej sytuacji.

Jayson Tatum ostatnio mówił o sposobie myślenia on i Brown.

Tatum mówi, że on i Brown skupiają się na byciu w najlepszym wydaniu

W niedawnym wywiadzie dla NBC Sports Boston, Tatum został zapytany o to, jak on i Tatum postrzegają swoje dziedzictwo. Tatum odpowiedział, mówiąc, że oboje po prostu chcą wykorzystać swój potencjał i wiedzą, że mogą stać się lepsi.

„(My) po prostu staramy się być najlepszą wersją siebie, najlepszymi graczami, jakimi możemy być i rywalizować na najwyższym poziomie. Myślę, że naprawdę zrobiliśmy te kolejne kroki w zeszłym sezonie. A my jako pierwsi powiemy Ci, że mamy więcej do zrobienia. Więcej do zrobienia. A my jesteśmy do tego chętni”.

Tatum wyraził również swoją przyjemność z udowodnienia, że ​​ci, którzy wątpili w jego chemię z Brownem, byli w błędzie, ponieważ wierzyli, że mogą grać razem.

„Pomimo wszystkich ludzi, którzy mówili, że nie możemy grać razem, zawsze wierzyliśmy, że możemy”.

Więcej ciężkich wiadomości o Celtics

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button