Rozrywka

Celtics Star rozbrzmiewa w plotkach o handlu w wywiadzie podcastu

Getty Jaylen Brown # 7 rozmawia z Jaysonem Tatum # 0 z Boston Celtics podczas drugiej połowy przeciwko New York Knicks.

25 lipca Adrian Wojnarowski z ESPN opublikował szokujący raport, gdy Brooklyn Nets nadal szuka partnera handlowego w rozmowach z Kevinem Durantem. W swoim raporcie Wojnarowski powiedział, że Boston Celtics pojawił się jako możliwe miejsce lądowania dla Duranta i zaoferował All-Star Jaylen Brown w dyskusjach. Shams Charania szybko dodał, że Boston zaoferował Brownowi i Derrickowi White’owi w zamian za Duranta i że Nets odrzuciły ofertę. Sieć najwyraźniej sprzeciwiła się chęci Marcusa Smarta w jakiejkolwiek umowie z Durantem, a umowa nie została jeszcze wykonana.

Nie minęło dużo czasu od pierwszych raportów Nets i Celtics omawiających umowy Durant, które podzielili inni informatorzy NBA, że rozmowy między dwoma zespołami miały „tygodnie”. Zarówno Brian Windhorst z ESPN, jak i Jake Fischer z Bleacher Report odrzucili doniesienia, twierdząc, że od czasu letniej ligi NBA w Las Vegas nie było żadnej rozmowy między Bostonem a Brooklynem.

Jaylen Brown, o którym wspomniano, że jest centralnym punktem dyskusji Durant, udostępnił rano tweet w raporcie Wojnarowskiego, w którym znalazł się on w plotkach handlowych z prostym „Smh”. Jednak wydaje się, że między obiema stronami nie toczą się żadne rozmowy, a Brown wydaje się nigdzie nie zmierzać. Kolega z drużyny Browna, Jayson Tatum, niedawno podzielił się swoimi przemyśleniami na temat plotek handlowych w NBA podczas występu w podcaście Celtics Lab.

Tatum komentuje plotki handlowe

Po zapytaniu o plotki handlowe i sposób, w jaki radzą sobie z nimi All-Star i inni gracze, Tatum powiedział, że jest to coś, do czego jest teraz przyzwyczajony.

„To tylko świat, w którym żyjemy, prawda? Zawsze pochodzi z anonimowego źródła – powiedział Tatum Quinnowi. „Ale zawsze tworzy ESPN, Twittera czy cokolwiek innego i wszyscy to widzą. Więc nigdy nie wiadomo, co jest prawdą, a co nie, ale to sprawia, że ​​ludzie o tym mówią i myślę, że to jest idea. Dostali z umowy to, czego chcieli, aby ludzie mogli o tym rozmawiać i spekulować”.

Tatum dodał też, że stara się nie wierzyć we wszystko, co widzi, co jest ciekawe, biorąc pod uwagę sprzeczne doniesienia wśród Insiderów NBA. Warto zauważyć, że czasami ci informatorzy otrzymują informacje do przecieku, które mogą pomóc jednej stronie uzyskać przewagę w negocjacjach. Pomaga to w uzasadnieniu doniesień, że Boston „wyłonił się” w dyskusjach, które również miały „tygodnie”.

Nie mogę zwracać uwagi na wszystko

NBA stało się sportem całorocznym w dużej mierze dzięki transakcji. Nawet poza sezonem NBA liga wciąż trafia na pierwsze strony gazet, głównie z powodu raportów i plotek, a niektóre się zdarzają, a niektóre nie. Tatum zauważył we wszystkich plotkach, że gracze mogą „doprowadzić się do szału” z nimi i jak nauczył się radzić sobie z plotkami.

„Jeśli zwracasz uwagę na wszystko, co widzisz na Twitterze lub w telewizji, doprowadzasz się do szaleństwa. Myślę, że to po prostu coś, czego musisz się nauczyć, aby zachować własne zdrowie psychiczne i własny spokój – kontynuowała Tatum. „Oni dosłownie powiedzą wszystko, a niektóre z nich mogą być prawdą, a są inne rzeczy, które po prostu nie mogą być dalej od prawdy…. nie wiemy, kto to powiedział, więc po prostu kontroluj to, co możesz kontrolować. Tym zawsze żyję”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button