Rozrywka

Celtics vs Bucks Game 6 Transmisja na żywo: jak oglądać online

Zdjęcie: Stacy Revere/Getty Images Giannis Antetokounmpo i Bucks chcą wyeliminować Celtics w piątek wieczorem.

Milwaukee Bucks zamierzają zakończyć serię z Boston Celtics i powrócić do finału konferencji, kiedy dwaj przeciwnicy Konferencji Wschodniej spotkają się w meczu 6 w piątek wieczorem w Milwaukee.

Mecz (19:30 czasu wschodniego) będzie transmitowany przez ESPN w całym kraju. Ale jeśli nie masz kabla, oto kilka różnych sposobów na oglądanie transmisji na żywo Celtics vs Bucks online:

Uwaga: Heavy może otrzymać prowizję partnerską, jeśli zarejestrujesz się za pomocą linku na tej stronie

Możesz oglądać transmisję na żywo z ESPN i ponad 100 innych kanałów telewizyjnych na żywo na FuboTV, która jest dostępna z bezpłatnym siedmiodniowym okresem próbnym:

Bezpłatna wersja próbna FuboTV

Po zarejestrowaniu się w FuboTV możesz oglądać Celtics vs Bucks na żywo w aplikacji FuboTV, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One lub Series X/S, Samsung Telewizor, telewizor LG, dowolne urządzenie z Android TV (takie jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem. Możesz też oglądać na swoim komputerze za pośrednictwem strony internetowej FuboTV.

Możesz także oglądać na żywo za pośrednictwem ESPN.com lub aplikacji ESPN. Aby oglądać w ten sposób, musisz zalogować się do dostawcy telewizji kablowej, ale jeśli go nie masz, możesz użyć swoich danych logowania Fubo, aby zalogować się i oglądać.

DirecTV Stream ma cztery różne pakiety kanałów: „Rozrywka”, „Wybór”, „Ultimate” i „Premier”. ESPN jest zawarte w każdym z nich, ale możesz wybrać dowolny pakiet i dowolny dodatek w ramach bezpłatnego pięciodniowego okresu próbnego:

Bezpłatna wersja próbna DirectTV Stream

Po zarejestrowaniu się w DirecTV Stream możesz oglądać Celtics vs Bucks na żywo w aplikacji DirecTV Stream, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, dowolnym urządzeniu z Androidem Telewizor (taki jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z systemem Android, iPad lub tablet z systemem Android. Możesz też oglądać na komputerze za pośrednictwem strony internetowej DirecTV Stream.

Możesz także oglądać na żywo za pośrednictwem ESPN.com lub aplikacji ESPN. Aby oglądać w ten sposób, musisz zalogować się do dostawcy telewizji kablowej, ale jeśli go nie masz, możesz użyć swoich danych logowania DirecTV Stream (nadal mogą być wymienione jako AT&T na liście dostawców telewizji kablowej), aby się zalogować i zegarek.

Możesz oglądać transmisję na żywo z ESPN i ponad 30 innych kanałów telewizyjnych na żywo za pośrednictwem pakietu „Sling Orange” Sling TV. Ta opcja nie obejmuje bezpłatnego okresu próbnego, ale jest to najtańsza długoterminowa usługa przesyłania strumieniowego z ESPN i możesz uzyskać 10 USD zniżki w pierwszym miesiącu:

Kup Sling TV

Po zarejestrowaniu się w Sling TV możesz oglądać Celtics vs Bucks na żywo w aplikacji Sling TV, która jest dostępna na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One lub Series X/S , Samsung TV, LG TV, dowolne urządzenie z Android TV (takie jak Sony TV lub Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem. Możesz też oglądać na komputerze za pośrednictwem strony internetowej Sling TV.

Możesz także oglądać na żywo za pośrednictwem ESPN.com lub aplikacji ESPN. Aby oglądać w ten sposób, musisz zalogować się do dostawcy telewizji kablowej, ale jeśli go nie masz, możesz zalogować się i oglądać za pomocą swoich danych logowania Sling.

Możesz oglądać transmisję na żywo z ESPN i ponad 90 innych kanałów telewizyjnych na Vidgo. Ta opcja nie obejmuje bezpłatnego okresu próbnego:

Pobierz Vidgo

Po zarejestrowaniu się w Vidgo możesz oglądać Celtics vs Bucks na żywo w aplikacji Vidgo, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Firestick, Apple TV, Chromecast, dowolnym urządzeniu z Android TV (takim jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone’a, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem. Możesz też oglądać na swoim komputerze za pośrednictwem strony internetowej Vidgo.

Możesz także oglądać na żywo za pośrednictwem ESPN.com lub aplikacji ESPN. Aby oglądać w ten sposób, musisz zalogować się do dostawcy telewizji kablowej, ale jeśli go nie masz, możesz użyć swoich danych logowania Vidgo, aby się zalogować i oglądać.

Możesz oglądać transmisję na żywo z ESPN i 65+ innych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Hulu Z Live TV, która teraz obejmuje również dostęp do ESPN+ i Disney+:

Zdobądź Hulu z telewizją na żywo

Po zarejestrowaniu się w Hulu z Live TV, możesz oglądać Celtics vs Bucks na żywo w aplikacji Hulu, która jest dostępna na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One lub Series X/ S, PlayStation 4 lub 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, dowolne urządzenie z Android TV (takie jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem. Możesz też oglądać na swoim komputerze za pośrednictwem strony internetowej Hulu.

Możesz także oglądać na żywo za pośrednictwem ESPN.com lub aplikacji ESPN. Aby oglądać w ten sposób, musisz zalogować się do dostawcy telewizji kablowej, ale jeśli go nie masz, możesz użyć swoich danych logowania Hulu, aby zalogować się i oglądać.

Celtics vs Bucks Game 6 Podgląd

Broniący tytułu mistrza NBA Milwaukee Bucks chce zakończyć Boston Celtics w półfinale Konferencji Wschodniej w piątek wieczorem, kiedy obaj przeciwnicy spotkają się w meczu 6 w Milwaukee.

Drużyny wymieniły się zwycięstwami w pierwszych pięciu rozgrywkach serii, przy czym Bucks wygrali ostatni mecz w środę 110-107, uzyskując przewagę 3-2. Bucks mają teraz jedno zwycięstwo do awansu do finałów Konferencji Wschodniej drugi sezon z rzędu, podczas gdy Celtics będą chcieli rozszerzyć serię o decydujący mecz 7 w Bostonie w niedzielę.

Bucks uzupełnili w środę 14-punktowy deficyt w czwartym kwartale. To była największa przewaga Celtics w grze po sezonie od ponad 25 lat.

Dwukrotny ligowy MVP Giannis Antetokounmpo poprowadził Bucks w meczu 5 z 40 punktami i 11 zbiórkami. Jrue Holiday miał 24 punkty, osiem zbiórek i osiem asyst, aw ostatnich sekundach rozegrał dwa kluczowe zagrania w defensywie, by przypieczętować mecz dla Milwaukee.

„Oczywiście w Bostonie w czwartym kwartale tracisz czternaście lat, ludzie mówią, że wszystko jest przeciwko nam. Ale spotykamy się razem” – powiedział Holiday po wygranej. „W ten sposób żyjemy i umieramy”.

W Celtics krążył Jayson Tatum, który zdobył 34 punkty, oraz Jaylen Brown, który w środę zdobył 26 punktów.

„Oczywiście, że zejdziemy. Faceci będą (zmartwieni) wynikiem. Ogrywaliśmy ich przez 3½ kwarty” – powiedział trener Celtics, Ime Udoka, o porażce w piątym meczu. „Rozmawialiśmy o okazaniu naszej determinacji i teraz sami sobie to utrudniliśmy. Sprawi, że będzie słodszy, kiedy się odbijemy. Ale dzisiaj zrezygnowaliśmy ze złotej okazji.

Oto spojrzenie na opowieść o taśmie w grze 6 tej serii z drugiej rundy:

Numer 2 Boston Celtics51-31, zajął pierwsze miejsce w Atlantic Division Swept the Brooklyn Nets w pierwszej rundzie (4:0) Napastnik Jayson Tatum prowadzi w Celtics pod względem liczby bramek i asystuje po sezonie z 26,9 punktami i 6,1 asyst na mecz w dziewięciu rozgrywkach grał Guard Jaylen Brown ma średnio 22,6 punktu, 6,6 zbiórki i 4,2 asysty na mecz w fazie play-off Center Al Horford ma średnio 15,0 punktów i najlepszy zespół 9,2 zbiórki na mecz w trzecim sezonie Milwaukee Bucks51-31, zajmując pierwsze miejsce w Dywizja Centralna pokonała Chicago Bulls w pięciu meczach w pierwszej rundzie (4-1) Napastnik Giannis Antetokounmpo prowadzi Bucks w strzelaniu i zbiórkach w tym sezonie z 31,1 punktu i 13,0 zbiórek na mecz w 10 rozegranych meczach Guard Jrue Holiday ma średnio 19,1 punktu, 6,6 asyst i 6,0 zbiórek na mecz w fazie playoffs Center Bobby Portis ma średnio 11,3 punktu i najlepszy drużynowo 10,4 zbiórki na mecz w postsezonie Celtics vs Bucks Półfinały Konferencji Wschodniej Harmonogram eGame 1: Bucks 101, Celtics 89 Gra 2: Celtics 109, Bucks 86 Gra 3: Bucks 103, Celtics 101 Gra 4: Celtics 116, Bucks 108 Gra 5: Bucks 110, Celtics 107 Gra 6: Celtics w Bucks, pt. 13.05. (7:30 pm ET, ESPN) Gra 7: Bucks w Celtics, niedz. 5/15 (do ustalenia) – w razie potrzeby

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button