Rozrywka

Centrum krzywdzenia dzieci Johnsa Hopkinsa zatrudnia Allyn Walker, która nazywa pedofilów „osobami małoletnimi”

Profesor transpłciowy, który w zeszłym roku spotkał się z dużą krytyką za nazywanie pedofilów „osobami małoletnimi”, teraz zapewnił sobie zatrudnienie w centrum Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa, które ma na celu zapobieganie wykorzystywaniu seksualnemu dzieci. Centrum Zapobiegania Wykorzystywaniu Seksualnym Dzieci Moore zamieściło na Twitterze ogłoszenie o zatrudnieniu Allyn Walker, pisząc: „Cieszymy się, że możemy poinformować, że dr Allyn Walker dołączy do Moore Center jako habilitant 25 maja”.

W kolejnych tweetach centrum, które jest częścią Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, dodało: „Allyn Walker jest liderem w dziedzinie badań nad zapobieganiem nadużyciom, które są niezbędne do opracowania kompleksowego podejścia do kwestii zdrowia publicznego wykorzystywanie seksualne dzieci i skuteczne programy profilaktyczne. Cieszymy się, że Allyn Walker dołączyła do naszego zespołu. Jako adiunkt w Moore Center for the Prevent of Child Sexual Abuse, Allyn Walker będzie wspierać wiele trwających projektów badawczych na dużą skalę i pomagać w identyfikowaniu nowych projektów. Wiedza specjalistyczna i metodologia badań jakościowych Allyn Walker wzmocnią i usprawnią pracę Centrum Moore. Cieszymy się, że dołączą do naszego zespołu”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kim jest Mianne Bagger? Golfista transpłciowy nazywa biologicznych mężczyzn w kobiecych sportach „policzkiem w twarz”

Ujawniono przyczynę śmierci Angeliny Please: transseksualna gwiazda porno została znaleziona w domu jako „nierozpoznawalna”

W innym oświadczeniu dla Newsweeka Moore Center powiedział: „Dr. Allyn Walker dołącza do Centrum Moore ds. Zapobiegania Wykorzystywaniu Seksualnym Dzieci jako adiunkt w dniu 25 maja 2022 r. Walker jest liderem w dziedzinie badań nad zapobieganiem nadużyciom, co ma zasadnicze znaczenie dla opracowania kompleksowego podejścia do zdrowia publicznego w odniesieniu do wykorzystywania seksualnego dzieci oraz skutecznych programów profilaktycznych. Walker wcześniej pracował jako adiunkt socjologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Old Dominion University”.

Dzieje się to kilka miesięcy po tym, jak 34-latek został zmuszony do rezygnacji z Uniwersytetu Old Dominion z powodu kontrowersyjnych komentarzy, które zostały szczegółowo opisane w ich książce „Długi, ciemny cień: nieliczni przyciągani ludzie i ich pogoń za godnością”. Ludzie oskarżali ich o wspieranie pedofilii, mimo stwierdzenia Walkera we wstępie do publikacji z 2021 r.: „Obawiam się, że moi czytelnicy jakoś pomyślą, że bagatelizuję wykorzystywanie seksualne dzieci lub że nawet próbuję je znormalizować. Nic nie może być dalej od prawdy.”

W tym czasie w oświadczeniu zauważyli również: „To badanie zostało źle scharakteryzowane przez niektórych w mediach i Internecie, częściowo ze względu na moją tożsamość trans. W rezultacie wystosowano wiele gróźb przeciwko mnie i ogólnie społeczności kampusu”, po czym dodał: „Chcę podziękować Old Dominion University za umożliwienie mi nauczania i prowadzenia moich badań oraz Departamentowi Bezpieczeństwa Publicznego ODU za monitorowanie groźby pod adresem mnie i społeczności”.

Tymczasem zatrudnienie Walkera zostało skrytykowane przez wiele osób, w tym Michaela Saltera, profesora kryminologii w Scientia School of Social Sciences na UNSW oraz eksperta w dziedzinie wykorzystywania seksualnego dzieci i przemocy ze względu na płeć. Salter napisał na Twitterze: „Aby zachować swoje podstawy etyczne, profilaktyka wykorzystywania seksualnego dzieci musi koncentrować się na ofierze. Co jest skoncentrowane na ofierze w twierdzeniu, że nie ma nic złego w seksualnym pociągu do dzieci?”

Wspomniał również: „Zbyt wiele działań prewencyjnych jest prowadzonych przez naukowców i praktyków, którzy pracują wyłącznie z przestępcami lub osobami pociągniętymi seksualnie do dzieci. To, co te osoby mówią podczas spotkania badawczego lub wywiadu sądowego, nie zgadza się z raportem ofiary. Musimy zintegrować bazę dowodową, aby opracować kompleksowe podejście do zapobiegania CSA – takie, które uznaje i szanuje ofiary i osoby, które przeżyły CSA, jako świadków i krytyczne źródło informacji”.Użytkownik uderzający w centrum wykorzystywania seksualnego dzieci zapytał: „Czy próbujesz wykorzystywać seksualnie dzieci?” Inny użytkownik sarkastycznie napisał: „Tak, zatrudnij kogoś, kto normalizuje pedofilię. Dobra robota.” „Jak możesz w ogóle uważać kogoś, kto odnosi się do pedofilów jako „osoby małoletnie przyciągane” dla osoby posiadającej autorytet w jakiejkolwiek sprawie?” dodał trzeci.

Jeśli masz dla nas wiadomość lub interesującą historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7514

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button