Rozrywka

Chaos w Chicago: wideo WILD pokazuje setki nastolatków twerkujących i imprezujących nocą na ulicach

Kilka dni temu wietrzne miasto Chicago pogrążyło się w chaosie. Filmy w mediach społecznościowych z 11 maja wydają się pokazywać setki nastolatków i młodych ludzi, którzy roją się na ulicach miasta. Na nagraniu widać było duże grupy nastolatków ścigających się po ulicach, a nawet skaczących na samochody. Działo się to w północnej części śródmieścia miasta. Według Daily Mail policja musiała umieścić pługi śnieżne, aby chronić teren po tym, jak nagranie wideo z zamieszania zostało nagrane zaledwie kilka przecznic od rezydencji gubernatora stanu Illinois JB Pritzkera.

Pojawił się film z poprzedniego dnia, pokazujący duże zgromadzenie ludzi skaczących na autobusie miejskim. Film został opublikowany na Twitterze przez Paula Vallasa, byłego dyrektora generalnego Chicago Public Schools i kandydata na burmistrza Chicago. Napisał: „Dzisiejszego wieczoru w centrum miasta panuje absolutny chaos. Nieletni wskakują na autobusy i samochody, terroryzują mieszkańców, turystów i firmy. Te masowe grupy walczyły z CPD i dokonano tylko minimalnych aresztowań. Dlaczego? Ponieważ CPD nie jest dozwolone, nie mają planu i nie mieli wystarczającej siły roboczej”.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Atak nastolatków z Brooklynu: Siedmiu kolejnych podejrzanych aresztowanych w brutalnym ataku w świetle dziennym na 15-letnią dziewczynę

Terror „Fight Night” w Nowym Jorku: Strażak i jego pies zaatakowani przez wściekły tłum dzieciaków

11 maja w mediach społecznościowych rozesłano ogłoszenie zapraszające ludzi do zgromadzenia się w pobliżu North Avenue Beach. Promował konkurs picia, konkurs twerkowania i będzie obecny operator. Nie jest jasne, czy ulotka jest powiązana z grupą młodych ludzi, o której wspominają policjanci z Chicago. W środę, 11 maja wieczorem, radca prawny Chicago Michele Smith z 43. oddziału Chicago powiedział, że grupa około 400 osób, w tym nieletnich, zalała ulice śródmieścia Chicago, dodając: „Reklama wydarzenia mówi, że jest otwarta dla wszystkich grup wiekowych i będzie zawierać konkurs picia, mecze bokserskie i konkursy twerkingu. To promowane wydarzenie było niedozwolone przez Miasto i Dzielnicę Parkową. Policja otrzymała wcześniejsze ostrzeżenie o wydarzeniu i umieściła obszerne zasoby przy każdym wejściu na plażę, w tym na kładce dla pieszych”.

Smith potępiła niedozwoloną imprezę, która była anonimowo promowana w mediach społecznościowych i zachęcała ludzi do przynoszenia własnego alkoholu i narkotyków, powiedziała w e-mailu do swoich wyborców. Około 400 imprezowiczów, głównie w wieku 14-21 lat, tłoczyło się na plaży w środowy wieczór, powiedział Smith. Powiedziała, że ​​tłumy rozproszyły się między 23 a północą.

Filmy z aplikacji Citizens pokazują duże tłumy zgromadzone na stacji Shell przy North Avenue i LaSalle Boulevard, stacji BP przy LaSalle Drive i Clark Street oraz na skrzyżowaniu North Avenue i Clark Street. Widziano kilka osób skaczących na samochody i co najmniej jeden kierowca wyskoczył ze swojego pojazdu. Na środku ulicy szły prawdopodobnie setki ludzi.Ponadto policja w Chicago poinformowała, że ​​zareagowała na spotkanie młodzieży, które rozproszyło się z popularnej plaży. CBS News donosi, że jedna osoba została aresztowana w związku z nocą. Tremaine Patterson, lat 18, została oskarżona o jedno wykroczenie polegające na lekkomyślnym postępowaniu. Policja poinformowała, że ​​został aresztowany o 23:25, po tym, jak „był częścią dużej kłótni” i zignorował polecenia funkcjonariuszy, by się rozejść, oraz „nadal próbował wyrządzić szkody na ciele kilku osobom”.

Chicago od lat jest nękane przez duże zgromadzenia hałaśliwych nastolatków i młodych ludzi. Według Daily Mail policja musiała w przeszłości odwoływać dni wolne i rozszerzać swoją obecność w centrum Chicago. Problem wydaje się nasilać, gdy temperatura wzrasta przez całe lato.

Jeśli masz dla nas wiadomość lub interesującą historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7514

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button