Rozrywka

Charli D’Amelio była tancerką wyczynową przed DWTS

ABC/Andrew Eccles Charli D’Amelio bierze udział w 31. sezonie „Dancing With the Stars”.

Charli D’Amelio rywalizuje w 31. sezonie „Dancing With the Stars”, współpracując z profesjonalnym tancerzem Markiem Ballasem. Ale czy gwiazda TikTok ma przewagę, biorąc pod uwagę jej taneczną przeszłość?

Choć wyrobiła sobie markę tańcząc w mediach społecznościowych, gwiazda „The D’Amelio Show” od 10 lat jest tancerką wyczynową, donosi Seventeen.

Według The Washington Post po raz pierwszy zaczęła tańczyć, gdy miała trzy lata. Charli studiowała balet, hip hop i step.

„Moje życie przed TikTok było bardzo normalne” – powiedziała publikacji. „Chodziłbym do szkoły, szedłem tańczyć, odrabiać lekcje i kłaść się do łóżka. To było prawie jak życie każdego innego nastolatka. Trzymała tablicę wizyjną, zwieńczoną zdjęciem Jennifer Lopez, z którą chciała tańczyć od 12 roku życia. W końcu pobrała aplikację, od razu przyjmując ją jako „miejsce, w którym mogę być kreatywny i wyrazić siebie”.

Występowała nawet na scenie z Bebe Rexą i Jonas Brothers. Jak wyjaśnił Seventeen, Texas wpadła na swoje DM, aby poprosić ją o występ w Barclays Center.

Mama Charli również rywalizuje w „Taniec z gwiazdami”

Charli tworzy historię w tym sezonie, rywalizując ze swoją matką Heidi D’Amelio.

„Byłam w szoku” – powiedziała 50-letnia Heidi w „Good Morning America”. Przyznała, że ​​myślała, że ​​producenci „żartują”, kiedy po raz pierwszy dotarli do siebie.

„Nie sądziłem, że są prawdziwe, myślałem, że to żart” – dodał Charli. „Ale kiedy mówili: „Nie, to jest prawdziwe”, byłam bardzo podekscytowana naszą dwójką. Zwłaszcza po to, by zrobić to razem!”

Ale na kogo zagłosuje słynna rodzina? „Zdecydowanie będzie trochę z boku, jeśli mój własny ojciec lub siostra na mnie nie zagłosują” – zażartowała Charli w „Good Morning America”. „Myślę, że będziemy musieli zobaczyć, kogo lubią bardziej. …Myślę, że moja siostra zdecydowanie jest po mojej stronie. Jest moją współlokatorką, więc musi ze mną mieszkać — lepiej, żeby była po mojej stronie!”

Żartując, że nadal gotuje dla swojej córki, Heidi dodała, że ​​będzie „sprawdzać telefony”. Jak powiedziała: „Chcę zobaczyć, na kogo głosują”.

Charli ma ponad 100 milionów obserwujących na TikTok

Charli zyskała sławę tańcząc na TikTok, a Ludzie donoszą, że była pierwszym twórcą treści, który osiągnął 50 milionów obserwujących i 100 milionów obserwujących. Obecnie ma 147 milionów obserwujących.

„Jej wpływ na media społecznościowe zapewnił jej upragnione miejsca na listach takich jak Forbes 30 Under 30, Fortune 40 under 40, AdWeek 2020 Young Influentials i Variety’s Power of Young Hollywood Impact List w 2020, 2021 i 2022 roku” – czytamy w komunikacie prasowym .

Stało się to sprawą rodzinną, czasami nawet z jej matką. Jej siostra Dixie również zgromadziła platformę. Dixie ma obecnie 57,5 ​​miliona obserwujących.

„Doświadczam rzeczy, których nie byłabym w stanie zrobić, gdybym nie miała takiej możliwości”, powiedziała Jamesowi Charlesowi na jego kanale YouTube. Dodała, że ​​poznała innych influencerów, których „obserwowała od lat”.

Premiery 31. sezonu „Dancing With the Stars” na żywo w Disney+ o 20:00 czasu wschodniego i 17:00 czasu pacyficznego.

CZYTAJ DALEJ: Czy Hallmark Star Trevor Donovan jest żonaty czy samotny?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button