Rozrywka

Charlie Puth myśli, że ma „muzyczną chemię” z Jungkook z BTS

Charlie Puth i Jungkook z BTS mają nową współpracę. 24 czerwca Puth wydał piosenkę „Left and Right” z udziałem Jungkooka. Po wydaniu piosenki Puth usiadł na wywiadzie dla Audacy Check In. Podczas wywiadu Puth podzielił się, że myśli, że ma „muzyczną chemię” z Jungkook z BTS.

(LR) Jungkook z BTS i Charliego Putha | Frazer Harrison/Getty Images dla Akademii Nagraniowej, Michael Hickey/Getty Images

Charlie Puth myśli, że ma „muzyczną chemię” z Jungkook

24 czerwca Audacy Check In udostępnił nowy wywiad z Puthem. W wywiadzie Puth omówił swoją niedawną współpracę z Jungkook.

„Połączyłem siły z bardzo, bardzo utalentowanym wokalistą z grupy BTS w Korei o imieniu Jungkook. A ja po prostu mówię tak, jakby nikt wcześniej o nim nie słyszał. Wiesz, BTS? powiedział Puth.

Kontynuował: „Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ na pewno mamy trochę muzycznej chemii. Występowaliśmy. To znaczy, zrobiliśmy jeden występ cztery lata temu i zawsze po prostu krzyczeliśmy na siebie w mediach społecznościowych. Doceniam jego muzykę i myślę, że on również docenia moją. Tak więc współpraca wydawała się po prostu najbardziej naturalna”.

POWIĄZANE: BTS: J-Hope zapowiada solowy album „Jack In The Box” ukaże się 15 lipca

Jak powstała nowa współpraca Charliego Putha i Jungkooka

W wywiadzie dla Audacy Check In, Puth ujawnił, jak skończył z Jungkookiem nakręcił „Left and Right”.

„To nie było tak, że dwie wytwórnie połączyły się i powiedzieli „Złóżmy to razem”. Po prostu napisałem do niego: „Mam ten pomysł i myślę, że jesteś jedyną osobą, która może go zrealizować”” – podzielił się Puth.

Puth nie miał nic poza pochwałami za udział Jungkooka we współpracy.

„Odesłał doskonały wokal. Uwielbiam, gdy artyści odsyłają perfekcyjne wokale… Wysłałem mu SMS-a po tym, jak powiedział, że to zrobi. A ja na to: „O mój Boże, dziękuję, tak się cieszę, że słyszę, jak się tym zakręcisz”. A on powiedział: „Bardzo dziękuję za przesłanie”, parafrazuję: „Bardzo dziękuję za przesłanie. Pójdę teraz to poćwiczyć. Mówię: „O rany, on nie nagra tego i kilku ujęć i nie pozwoli komuś innemu wybrać ujęć” – powiedział Puth w Audacy Check In.

POWIĄZANE: BTS: Ranking nowych piosenek na albumie antologii zespołu „Proof”

Obaj piosenkarze nakręcili teledysk do „Left and Right”

Puth był pod takim wrażeniem roli Jungkooka w „Left and Right”, że nazwał ją „cudownie doskonałym wokalem” w wywiadzie dla Audacy Check In.

„Spędza nad tym tydzień, a potem odsyła do mnie. I to był cudownie doskonały wokal. To było bardzo… byłem pod wielkim wrażeniem. A zaimponowanie mi jest bardzo trudne” – powiedział Puth.

Niedługo po tym, jak Puth wydał „Left and Right” z udziałem Jungkooka, teledysk z udziałem dwóch piosenkarzy spadł.

„To bardzo inny teledysk od wszystkiego, co kiedykolwiek robiłem” – powiedział Puth w Audacy Check In.

POWIĄZANE: Charlie Puth przyznaje, że Elton John mówi, że jego muzyka „Sucked” była „Gut Punch”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button