Rozrywka

Charlie Puth został „skarcony” za swoje „całe życie” za zauważenie jego idealnej tonacji

Charlie Puth to wielokrotnie nagradzany amerykański piosenkarz. Jest odpowiedzialny za multiplatynowe hity, takie jak „Marvin Gaye” i „One Call Away”. Ale w przeciwieństwie do wielu jego rówieśników, prawdziwy talent muzyczny Putha leży poza śpiewaniem i pisaniem piosenek. Gwiazda muzyki pop ma rzadki ton idealny. I nie cofa się przed tym faktem, który wielokrotnie wpędzał go w kłopoty.

Jak rozpoczęła się kariera muzyczna Charliego Putha

Charlie Puth występuje na scenie podczas 106.1 KISS FM Jingle Ball 2019 w Dickies Arena 3 grudnia 2019 r. w Dallas w Teksasie. (Zdjęcie: Cooper Neill/Getty Images dla iHeartMedia)

Chociaż Puth pojawił się na scenie z takimi hitami jak „Marvin Gaye” i „See You Again”, jego muzyczna podróż rozpoczęła się wcześniej. Według ALLMUSIC w szóstej klasie Puth nagrał i sprzedał swój pierwszy album, nazwany Album bożonarodzeniowywszystko na własną rękę.

Jego pasją było to, że zaczął grać na pianinie jazzowym w szkole średniej, co otworzyło możliwości w Berklee College of Music. Tam regularne wpisy piosenkarza w mediach społecznościowych przyciągnęły uwagę super telewizyjnej prezenterki Ellen DeGeneres, która podpisała kontrakt z nim i śpiewającą partnerką Emily Luther w wytwórni płytowej związanej z Warner Bros.

Chociaż sprawy nie ułożyły się z wytwórnią, gwiazda popu pozostała aktywna w muzyce. Pracował z takimi jak Bonnie McKee i Pitbull. Później podpisał kontrakt z Atlantic Records w 2014 roku i współpracował z megagwiazdami, takimi jak Meghan Trainor w „Marvin Gaye” i Wiz Khalifa w „See You Again”.

Od tego czasu Puth nigdy nie oglądał się za siebie. Ma na swoim koncie dwa albumy z certyfikatem RIAA i trzeci w kolejce do wydania w tym roku. Współpracował z takimi ikonami, jak Elton John przy „After All”, i otrzymał wiele współautorów od takich supergwiazd, jak Jason Derulo, Selena Gomez, Cee Lo Green i Trey Songz.

Puth ma „doskonałą tonację” — ale nie zawsze jest to łatwe

Puth ma rzadki talent, który pozwala mu rozpoznać nutę po usłyszeniu jej. Według Scientific American tylko jedna do pięciu osób z grupy 10 000 rodzi się w sposób naturalny z słuchem idealnym lub absolutnym.

W niedawnym wywiadzie na Dzisiejszy program z Jimmy’m Fallonem, wokalista „We Don’t Talk Anymore” wyjaśnił, jak był w stanie zapamiętać notatki sprzed czterech lat. To wpłynęło na jego życie towarzyskie dorastając. Kiedyś został zawieszony w szkole za naśladowanie szkolnego cyfrowego dzwonka i pozwolenie wszystkim na wcześniejsze wyjście do domu.

To nie było ostatnie spotkanie z gwiazdą „One Call Away” ze względu na jego talent. W innym wywiadzie na Jimmy Kimmel na żywoPuth ujawnił, że chociaż zawsze stara się być skromny, jeśli chodzi o swój dar, ludzie skarcili go za to, że wspomniał, że ma idealną tonację.

Najnowszy singiel Putha „Light Switch” i nadchodzący album „Charlie”

Najnowszy singiel piosenkarki „Light Switch” ukazał się w styczniu. Ma około 6,7 miliona strumieni na wszystkich głównych platformach streamingowych. Singiel zadebiutował na 42. miejscu listy Billboard’s Hot 100 w pierwszym tygodniu i jest obecnie jednym z najlepszych utworów na świecie.

Puth wyda swój trzeci album kariery, Charliegdzieś w tym roku, po trzyletniej przerwie od ostatniego, Notatki głosowe. W niedawnym wywiadzie dla Insidera, 30-letni piosenkarz wyjaśnił, jak ten nowy album uciszy wszystkich jego krytyków i wątpiących. „Nie staram się być taki fajny. Nie próbuję udawać”, powiedział o swoim nowym kierunku. Dzieciak z idealnym tonacją wyrósł na utalentowanego muzycznie dorosłego, który ma wiele do powiedzenia.

ZWIĄZANE Z: Zaskakujący powód, dla którego Elton John i Charlie Puth zostali przyjaciółmi

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button