Rozrywka

Chazz DUMPS Sereniti podczas łączenia, fani „Love Island” mówią „widzieliśmy to”

Wygląda na to, że nadszedł czas, aby pożegnać się z naszą ulubioną wyspiarką – Sereniti Springs z czwartego sezonu USA „Love Island”. Wyspiarzeczce pokazano drzwi po tym, jak jej partner Chazz Bryant postanowił rzucić ją dla nowej bomby Katherine Gibson.

REKLAMA

Chociaż Chazz miał oczy i serce mocno skupione na Sereniti od czasu, gdy wszedł do willi, niestety jego miłość nie została odwzajemniona przez wyspiarza z OG. Podczas gdy Sereniti cieszyło się uwagą i śniadaniem, które Chazz dla niej robił każdego ranka, nie można tego powiedzieć o ich osobistym związku. Pomimo tego, że Chazz starał się jak mógł, aby zadowolić kelnerkę z Nowego Orleanu, Sereniti nie wykazywała nim zainteresowania. Przyznała nawet w konfesjonale, że nie widziała, by ich związek trwał poza willą. Po nieudanych próbach nawiązania połączenia i porażce, głowa Chazza odwróciła się dość szybko, gdy nowa wyspiarka Kat weszła do willi i postanowiła mu powiedzieć, że docenia jego działania i gesty w kierunku Sereniti. Kat była dość hojna w swoich komplementach, co wyraźnie pasowało do Chazza, ponieważ kiedy nadszedł czas, aby zdecydował, czy chce kontynuować budowanie relacji z Sereniti, czy też odkrywać nowe połączenie z Kat, wybrał to drugie.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Czy Sereniti pierwszy wróci do domu? Fani „Love Island” mówią, że „siostra nie ma nawet opcji”

„CO TO JEST ROZPRAWA”: Rodzeństwo Bria i Chazz Bryant podnieca fanów wejściem do amerykańskiej willi „Love Island”

REKLAMA

Chazz poczuł, że Kat pasuje do jego energii i postanowił się z nią związać, co oznaczało, że czas Sereniti w serialu dobiegł końca. Po obejrzeniu, jak Chazz wybiera Kat zamiast Sereniti, fani mieli na ten temat kilka silnych myśli. Fan napisał na Twitterze: „Zachowajmy to 100, Serenity nie czuła Chazza. On to widział i my to widzieliśmy! #LoveIslandUSA”. „Chazz po prostu mnie wkurzył, ale spokój miał nadejść, ngl #LoveIslandUSA” – napisał fan. „Uwielbiam spokój! Po prostu nie wydaje mi się, żeby była w szaleństwie… po prostu uwielbia dodatki, które mu towarzyszą… Komplementy, uwaga, gratulacje na śniadanie lol, którego też nie chciałbym stracić #LoveIslandUSA” – zauważył fan . „Spokój oglądania chazz sprawia, że ​​Kat śniadanie idkkk. Uwielbiam sereniti, ale czuję, że tak naprawdę nie lubi Chazza Fr, a on zasługuje na kogoś, kto robi #loveislandusa” – dodał fan.

REKLAMA


REKLAMA


Sereniti i Kat na „Love Island” (Paw)
Sereniti i Kat na „Love Island” (Paw)

Inny fan podzielił się: „Fakt, że ludzie są naprawdę w porządku, gdy Sereniti traktuje Chazz jak jej manekin do testów zderzeniowych, jest poza mną #LoveIslandUSA”. „Chazz nie zasługiwał na traktowanie pół dupy, jakie otrzymywała od Sereniti. Włożył wszystkie swoje jajka do jej koszyka, a ona nie zaczęła mu niczego pokazywać, dopóki nie pojawili się nowi ludzie! Dobrze dla niego, że wybiera siebie i nie trzyma się jej z poczucia winy #LoveIslandUSA”, wyraził fan.

REKLAMA
REKLAMA


Sezon 4 „Love Island” jest dostępny wyłącznie w transmisji strumieniowej na Peacock, a nowe odcinki są emitowane od wtorku do niedzieli oraz w soboty, w których podsumowują odcinki z niepublikowanym materiałem filmowym.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button