Rozrywka

Chcesz zdobyć sławę na TikTok? Oto najlepszy czas na publikację

Newsflash: Wszystkie dzieci są na TikTok. Krótka aplikacja wideo, która bardzo przypomina Vine, wystartowała z pokoleniem Z, co oznacza, że ​​za około dwa miesiące zostaniemy całkowicie zrujnowani przez starszych ludzi. Nie możesz tego teraz po prostu zobaczyć? Twoja ciocia Barbara śpiewa ci z okazji urodzin w teledysku TikTok?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ale na razie TikTok wciąż jest dla wielu tajemnicą. W tym artykule podzielimy się tym, co musisz wiedzieć o tej szalenie popularnej platformie mediów społecznościowych, w tym o najlepszych czasach publikowania, ile powinieneś publikować i ile pieniędzy możesz faktycznie zarobić, będąc sławnym TikTok.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany pod reklamąKiedy jest najlepszy czas na publikowanie na TikTok?

Chociaż ważne jest, aby znać swoich odbiorców i jak do nich dotrzeć, Influencer Marketing Hub ma obszerną listę najlepszych momentów na publikowanie w TikTok. Według outletu czasy te mogą wahać się od wczesnego ranka do późnego wieczora i obejmują:

poniedziałek: 6:00, 10:00, 22:00

wtorek: 2:00, 4:00, 9:00

Środa: 7:00, 8:00, 23:00

Czwartek: 9:00, 12:00, 19:00

Piątek: 5:00, 13:00, 15:00

Sobota: 11:00, 19:00, 20:00

niedziela: 7:00, 8:00, 16:00

Jeśli jednak myślisz o tym naprawdę poważnie, możesz przełączyć swój TikTok na „konto pro”, które pozwoli Ci zobaczyć swoje analizy. Następną rzeczą do ustalenia jest to, kiedy publiczność nie śpi i jaki jest ich harmonogram. Według jednego z użytkowników Quora zdecydowana większość ludzi na TikTok to ludzie młodzi, w wieku od 18 do 34 lat. Osoby te są najprawdopodobniej w pracy w ciągu dnia i w domu, rozmawiając przez telefony w nocy, więc rozsądnie jest stwierdzić, że najlepszy czas na publikowanie postów to lunch, w nocy lub w weekendy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Biorąc to pod uwagę, publikowanie we „właściwym czasie” nie jest wszystkim, czego potrzebujesz do udanej obecności TikTok. Ludzie tacy jak Brittany Broski stali się memami dzięki jej reakcji na wypróbowanie kombuchy w teledysku TikTok. Ponadto wiele aspirujących gwiazd, takich jak Tabitha Brown, wykorzystało swoje umiejętności i wiedzę do zbudowania solidnej bazy fanów. Po utworzeniu konta podczas pandemii COVID-19 Tabitha dotarła do ponad miliona obserwujących, którzy dostroili się do jej wegańskich przepisów i kojących, przypominających ciocię rad.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Odkąd stała się sławna, Tabitha wylądowała w rolach aktorskich, bestsellerowej książce New York Times i linii ubrań Target. Addison Rae poszła podobną drogą, gdy jej konto TikTok eksplodowało. W 2020 roku Addison zarezerwował koncert w filmie He’s All That, a także jest bliskim przyjacielem Kourtney Kardashian.

Należy pamiętać, że treść ma znaczenie. Podobnie jak w przypadku każdej platformy mediów społecznościowych, musisz maksymalnie zoptymalizować zawartość TikTok. Oprócz czasu, w którym publikujesz, zwróć uwagę na popularne hashtagi i znajdź coś, co Cię wyróżnia.

Może to brzmieć jak zdrowy rozsądek, ale oprócz publikowania filmów we właściwym czasie, używania właściwych hashtagów i nawiązywania kontaktu z ludźmi w aplikacji, im więcej treści tam zamieszczasz, tym większa masz szansę, aby to zrobić.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @addisonre

♬ fajne dzieci – jak często powinieneś publikować filmy na TikTok?

Aby zdobyć więcej fanów i polubień, blog TikTok sugeruje publikowanie co najmniej od jednego do czterech razy dziennie. To potencjalnie dużo pracy, mimo że filmy są stosunkowo krótkie. Jednak TikTok wdrożył sposób na zarobienie gotówki, jeśli nie jesteś wystarczająco sławny, aby rozgałęziać się na oferty YouTube lub Instagram. W kwietniu 2022 r. aplikacja umożliwiła użytkownikom mającym 1000 lub więcej obserwujących zarabianie na swoim życiu za pomocą monet podanych przez użytkowników, oferując pewną zachętę dla mniejszych twórców.

Nie ma wątpliwości, że TikTok przejmuje kontrolę, a zegar odchodzi, podczas gdy dzieci na całym świecie są zajęte zmianą gry w mediach społecznościowych. Więc teraz jest czas, aby wejść, zanim twoja mama zacznie publikować przypomnienia TikTok, abyś umawiał się na wizytę u dentysty lub coś takiego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button