Rozrywka

Chcielibyśmy móc oczyścić się z wiedzy o oczyszczeniu Kourtney Kardashian

Rodzina Kardashian / Jenner przeżywa ostatnio prawdziwy moment kulinarny w Hulu The Kardashians. Najpierw dowiedzieliśmy się, że Kendall Jenner po prostu nie umie kroić ogórka. Teraz wydaje się, że Kourtney przechodzi jakieś szalenie nienaukowe oczyszczanie, ponieważ wraz z nowym mężem Travisem Barkerem starają się o dziecko.

Słuchaj, nie jesteśmy tutaj, aby nikogo zawstydzać za ich problemy z płodnością, ponieważ to jest wystarczająco trudne. To, z czym mamy problem, to ciągłe rozpowszechnianie nieuzasadnionych mody na zdrowie i pseudonaukę za pośrednictwem bardzo dużej platformy. Biorąc to pod uwagę, musimy wiedzieć więcej o oczyszczeniu Kourtney Kardashian. Proszę nie próbuj tego w domu.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem O co chodzi z oczyszczaniem Kourtney Kardashian?

W odcinku 7 Hulu’s The Kardashians Kourtney podaje niepokojące informacje dla każdego, kto ma choć odrobinę wiedzy z zakresu biologii. Kourtney i Travis starają się o dziecko, co jest świetną wiadomością. Niestety, pobieranie jaj nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, więc para wypróbowuje bardziej niekonwencjonalne pomysły na płodność.

Źródło: Getty Images

Travis Barker i Kourtney Kardashian

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Zarówno Kourtney, jak i Travis wykonują oczyszczanie Panchakarma, które według Yovan Health jest „metodą oczyszczania organizmu ze wszystkich niechcianych odpadów po nasmarowaniu ciała”. Podobno samo oczyszczanie polega na wymiotach w celu oczyszczenia przewodu pokarmowego (to bardzo złe, nie rób tego), po których następuje lewatywa olejowa i jest zwieńczona „wdychaniem substancji leczniczych, które pomagają oczyścić dróg oddechowych i zatok przynosowych.” Od góry do dołu (gra słów), trwa to około trzech tygodni.

Oczyszczanie Panchakarma nie jest dla ciebie dobre!

Jeśli oczyszczanie Panchakarma brzmi niejasno znajomo, nie mylisz się. Przypadkowy antyszczepionkowiec, Aaron Rodgers, w lutym 2022 roku zrobił słynną wersję 12-dniową. Społeczność medyczna odpowiedziała, że ​​to nie jest dobre dla twojego organizmu. Zarejestrowana dietetyk Jessica DeGore rozmawiała z WebMD o oczyszczaniu, gdzie zwróciła uwagę, że „nasze nerki, układ pokarmowy i wątroba działają, aby zachować zdrowie i pozbyć się toksyn”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Nie jestem pewien, dlaczego Aaron Rodgers przeprowadził 12-dniowe oczyszczanie panchakarma, podczas gdy mógł zrobić tylko jeden dzień oczyszczania Chipotle i miał podobne wyniki

— ThatsGoodSports (@BrandonPerna) 25 lutego 2022 r.

Jessica dodała również, że „nie istnieje prawdziwa medyczna definicja słowa „toksyny”. Jeśli naprawdę miałeś [more] toksyn w twoim ciele, potrzebujesz pomocy medycznej w nagłych wypadkach, a nie oczyszczania”. Wspomniała również o tym, że kiedy widzimy celebrytów, takich jak Aaron Rodgers czy Kourtney Kardashian, biorących udział w tych oczyszczaniach, nie widzimy dodatkowego wsparcia otrzymują za kulisami. Większość ludzi nie ma dostępu do tego poziomu opieki. Proszę nie czyścić!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ponadto wiele osób popełnia błąd wierząc, że wszystko, co jest opisane jako naturalne, nie może być złe dla naszego ciała. „Niektóre produkty stosowane w medycynie ajurwedyjskiej [Panchakarma cleanse] zawierają zioła, metale, minerały lub inne materiały, które mogą być szkodliwe, jeśli są używane niewłaściwie” – stwierdziła Alyssa Pike, również zarejestrowana dietetyk i starszy menedżer ds. komunikacji żywieniowej w Międzynarodowej Radzie Informacji o Żywności. Proszę nie wdychać dziwnych ziół!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kourtney zwrócił uwagę, że oczyszczanie Panchakarma ma 3000 lat. Wiele rzeczy ma 3000 lat i nie robimy ich już z jakiegoś powodu! Ludzie naprawdę muszą zrozumieć, że to, że coś jest stare, nie oznacza, że ​​w jakiś sposób ma powagę i jest bardziej wyrafinowane. Wiemy o medycynie o wiele więcej niż wtedy, a nawet 100 lat temu. Czy widzisz jakieś pijawki na naszych ciałach, kiedy zachorujemy? Wszyscy, chcąc nie chcąc, wciąż strzelają z rtęci? Proszę nie wymiotować na oczyszczenie!

Naprawdę mamy nadzieję, że Kourtney i Travis będą w stanie zajść w ciążę, ale co ważniejsze, mamy nadzieję, że zrobią to w zdrowy sposób, który lekarz uzna za bezpieczny. W końcu mogą sobie na to absolutnie pozwolić. Naprawdę nie ma potrzeby przechodzenia całej drogi do Wellville podczas tego procesu. To śliskie zbocze. Następną rzeczą, którą wiesz, jest to, że twój mąż zamelduje cię w sanatorium, żeby uporać się z twoją „histerią”.

Nowe odcinki The Kardashians są dostępne do streamowania w czwartki na Hulu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button