Rozrywka

Chelsea dołącza do Man Utd w wyścigu transferowym dla gwiazdy RB Salzburg, Benjamina Sesko i „spotkała się już z agentem gracza”

CHELSEA i Manchester United spotkały agenta Benjamina Sesko, gdy RB Salzburg walczy o utrzymanie jednej z najgorętszych gwiazd strajkowych w Europie.

Głód podpisania kontraktu z 19-latkiem wydaje się tak intensywny, że możliwe jest zawarcie umowy przed weekendową rundą Premier League.

1

Newcastle jest outsiderem dla 13-osobowego Słoweńca, którego Salzburg wciąż ma nadzieję zatrzymać na kolejny sezon, ponieważ wywalczy ponad 55 milionów funtów.

Ekspert ds. transferów Fabrizio Romano twierdzi, że agent Sesko Elvis Basanovic prowadził „bezpośrednie” rozmowy z United co najmniej dwa razy i spotkał się z szefami Chelsea w zeszłym tygodniu.

Uważa się, że głównym rezultatem jest to, że sam Sesko może zdecydować, czy się ruszy i do kogo.

Ale to może się zmienić, jeśli jeden z klubów przedstawi mu ogromną formalną ofertę.

Sesko podobno uważa, że ​​nadszedł właściwy czas, aby przejść dalej, pomimo zaledwie jednego sezonu jako regularny gracz Salzburga.

A Romano twierdzi, że kluby Prem muszą działać „szybko”, aby wygrać wyścig o jego podpis.

Newcastle pozostaje w tle i nie może oferować europejskiego futbolu.

Sroki mogą zapewnić regularną rolę początkową, ale Sesko może mieć ochotę na szybki przełom na Stamford Bridge lub Old Trafford.

Najczęściej czytane w Premier League

Szef Chelsea, Thomas Tuchel, jest gotów zwolnić Timo Wernera, ale wydaje się, że ma wątpliwości co do prawdopodobnego startera Kaia Havertza.

A szef United, Erik ten Hag, chce długoterminowego następcy Cristiano Ronaldo – niezależnie od tego, czy legenda chce odejść, czy nie.

Oczekiwany trzeci front Ten Hag w Brighton w tę sobotę – Jadon Sancho, Anthony Martial i Marcus Rashford – nie ma zabójczego zabójcy.

Sesko wydaje się być tym człowiekiem, wśród twierdzeń, że może być tak dobry, jak nowy chłopak Manchesteru City, Erling Haaland.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button