Rozrywka

Chelsea Handler pozywa markę bielizny ThirdLove o złamanie umowy

Więcej informacji: Chelsea Handler przyznaje, że zdmuchnęła Joan Rivers, „nie okazała szacunku” Chelsea Handler przytula się do beau Jo Koy i więcej gwiazd pstryka w 47. urodziny

Chelsea Handler pozywa firmę produkującą bieliznę za złamanie umowy, zgodnie z pozwem uzyskanym przez Page Six Style.

47-letnia absolwentka „Chelsea Lately” twierdzi w skardze złożonej w czwartek w Sądzie Najwyższym Kalifornii, że głośna marka ThirdLove nie „sprawiedliwie zrekompensowała jej kampanii reklamowej, w której ją wynajęła”.

Zgodnie z pozwem, ThirdLove skontaktował się z komikiem pod koniec 2021 roku, ponieważ „uwielbił wyjątkowy, aktywny, pozytywny wizerunek i markę Handler” i poprosił ją, by wystąpiła w telewizyjnej kampanii.

Obie strony rzekomo uzgodniły odszkodowanie w wysokości 1 060 000 USD plus wydatki.

Zgodnie ze skargą Handler rozpoczął „specjalistyczny schemat ćwiczeń” i odbył „wiele spotkań” z kierownictwem ThirdLove przed sesją zdjęciową, która miała odbyć się pod koniec stycznia 2022 r.

Jednak ThirdLove rzekomo anulował sesję zdjęciową i całą umowę 26 stycznia po tym, jak Handler poleciała do Whistler w Kanadzie, na kampanię „na własną rękę”.

„Handler wierzy i jest poinformowana, że ​​pomimo złożonych jej oświadczeń, zespół kreatywny ThirdLove odpowiedzialny za jej kampanię nigdy nie uzyskał zgody Rady Dyrektorów, a kiedy Zarząd dowiedział się o kampanii w jedenastej godzinie, poinstruował funkcjonariuszy ThirdLove do rozwiązania umowy stron” – zarzucano pozew.

Handler twierdzi, że przeszła „specjalistyczny schemat ćwiczeń”, aby przygotować się do kampanii. Chelsea Handler/Twitter

Handler twierdzi, że ThirdLove odmówił jej rekompensaty za odwołaną sesję zdjęciową i naruszenie umowy, pomimo „powtarzających się próśb” o to od firmy.

„Jesteś tam, wódko? Autorka „It’s Me, Chelsea” domaga się odszkodowania w wysokości ponad 1,5 miliona dolarów.

Oprócz naruszenia umowy, Handler pozywa również o przyrzeczenie estoppel, które eksperci prawa umów częściowo określają jako prawo strony do „odzyskania należności na podstawie obietnicy złożonej, gdy strona polegała na tej obietnicy”.

ThirdLove nie odpowiedział od razu na prośbę Page Six Style o komentarz.

Adwokat Handlera powiedział nam: „Uważamy, że skarga mówi sama za siebie. Nic więcej od nas w tej chwili.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button