Rozrywka

„Chicago Fire”: Czy Matt Casey wraca na dobre po finale 10. sezonu?

ten Chicago Fire Finał 10. sezonu zbliża się wielkimi krokami, a fani nie mogą się doczekać powrotu Jessego Spencera w akcji. Jesse Spencer gra Matta Caseya, który odszedł wcześniej w sezonie. Teraz wraca na ślub Stelli Kidd i Kelly Severide — ale czy wraca na dobre? Oto, co wiemy.

Matt Casey powraca w finale 10 sezonu „Chicago Fire”

Kara Killmer jako Sylvie Brett, Jesse Spencer jako Matt Casey | Adrian S. Burrows Senior/NBC

Fani są bardziej niż kiedykolwiek podekscytowani, widząc Matta Caseya w Chicago Fire Finał 10. sezonu. Dlaczego w ogóle Jesse Spencer odszedł? Wyjaśnił Us Weekly, że był w programie od samego początku i potrzebował zmiany tempa. W serialu Casey zdecydowała się przenieść do Oregonu, aby opiekować się dziećmi zmarłego Andy’ego Dardena.

„Zdałem sobie sprawę, że od dawna zajmuję się telewizją” — wyjaśnił Spencer w wywiadzie dla „Us Weekly”. ” … zadzwoniłem do Dereka [Haas, the showrunner] i przekazał mu tę wiadomość, powiedział, że uważam, że nadszedł czas, aby opuścić program, a on zgodził się, że powinniśmy przynajmniej doprowadzić Casey do 200 odcinków.

Teraz wrócił na ślub Stellaride. Showrunner Derek Haas wyjaśnił, jak to wszystko sprowadza się do Variety.

„Zasadniczo pojechaliśmy do Jessego mniej więcej miesiąc temu” – zauważył Haas. „Oficjalnie powiedzieliśmy: „Severide się żeni i nie ma mowy, żeby Severide mógł się ożenić bez swojego najlepszego przyjaciela i drużby na weselu. Więc cokolwiek mamy do powiedzenia, żeby skłonić cię do pójścia z nami, proszę. Jesse jest najwspanialszy i byliśmy zachwyceni, że zgodził się to zrobić.

Czy Matt Casey wróci na dobre do „Chicago Fire”?

Jesse Spencer jako Matt Casey | Adrian S. Burrows Senior/NBC

Z powrotem Matta Caseya w Chicago Fire Finał 10 sezonu, czy to oznacza, że ​​wrócił na dobre? Wygląda na to, że piłka jest na boisku Jessego Spencera.

„Drzwi są zawsze otwarte po naszej stronie” – powiedział Derek Haas dla TVLine. „Nie mam pojęcia, co przyniesie przyszłość. To trochę tak z kilkoma naszymi postaciami z przeszłości, gdzie po prostu kochamy aktorów i rozumiemy, że kiedy serial trwa tak długo, ludzie nie zwiążą się z nami na całe życie. Uwielbiamy, gdy postacie wracają z przeszłości, więc dla Casey nie ma końca, jeśli chodzi o nasz program”.

Wydaje się prawdopodobne, że Matt Casey może pojawić się jeszcze kilka razy gościnnie na przestrzeni lat. Ale biorąc pod uwagę oryginalne stanowisko Spencera po opuszczeniu serialu, nie spodziewamy się, że powróci jako główny członek obsady.

Serial NBC będzie miał co najmniej 1 sezon więcej

Jesse Spencer jako Matt Casey, Taylor Kinney jako Kelly Severide | Adrian S. Burrows Senior/NBC

Podczas, gdy Chicago Fire Finał 10 sezonu kończy sezon, fani nie powinni się martwić. Chicago Fire Sezon 11 już wkrótce. NBC Insider donosi, że NBC ogłosił nowy sezon, a zupełnie nowe odcinki zostaną wyemitowane jesienią 2022 roku.

Wszystkie trzy pokazy One Chicago, w tym Chicago Med oraz Chicago PD, zostały odnowione na co najmniej jeszcze jeden sezon. Po tym, jak wszystkie trzy programy kończą się w następnym sezonie, nie jest jasne, co przyniesie przyszłość. Ale jeśli programy nadal będą miały dobre oceny i prowizję widzów, prawdopodobnie fani zobaczą jeszcze więcej nadchodzących sezonów.

ten Chicago Fire Finał 10 sezonu odbędzie się w środę, 25 maja 2022 r., o 21:00 czasu wschodniego w NBC.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

POWIĄZANE: Boss „Chicago Fire” Derek Haas nazywa finał 10 sezonu „bez przerwy” — „Płaczesz, krzyczysz lub rzucasz cegłą przez telewizor”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button