Rozrywka

„Chicago Fire” Dalmatyńczyk nazwany we wtorek umiera przed finałem 10. sezonu, Daniel Kyri oddaje hołd swojemu „małemu kumplowi”

Adrian S. Burrows Senior/NBC

Na zawsze część Firehouse 51! Chicago FireDalmatyńczyk zmarł we wtorek po czterech latach pracy nad serialem.

Przeczytaj artykuł

trener wtorkowy, Krystyna Mahaneypotwierdził odejście psa za pośrednictwem mediów społecznościowych w poniedziałek, 23 maja, pisząc: „Łamię mi serce, gdy podzielę się tym, że wtorek zmarł w niedzielę 22 maja z powodu nieprzewidzianych problemów z nerkami”.

Założyciel WhatADog, który pracuje z różnymi zwierzętami w hollywoodzkich projektach, udostępnił zdjęcie psiaka na Instagramie, zauważając: „To może być najtrudniejszy post, jaki kiedykolwiek napisałem”.

Przeczytaj artykuł

Mahaney ujawnił, że z powodu wtorkowego nagłego odejścia, ostatnim odcinkiem szczenięcia w serialu NBC będzie finał 10 sezonu, który zostanie wyemitowany w środę, 25 maja.

„Miłość od was, wtorkowych fanów, w ciągu ostatnich 4 lat była ogromna” – kontynuował post. „Pozwolenie jej na wejście do waszych domów i serc będzie na zawsze cenione. Wtorek uwielbiał pracować na planie i być częścią rodziny Chicago Fire. Jej ogon nigdy nie przestał merdać. Była naprawdę wyjątkowa”.

Chicago Fire fani spotkali się we wtorek w sezonie 7, kiedy jej właściciel Darren Ritter (Daniel Kyri) przywiozła ją do remizy pośród jej problemów związanych z lękiem separacyjnym. W końcu zdobyła uznanie strażaków i została nazwana psem domowym.

26-letni Kyri opłakiwał stratę swojego partnera sceny za pośrednictwem swojej relacji na Instagramie we wtorek, 24 maja.

Chicago Fire obsada złamane serce po śmierci dalmatyńskiej straży pożarnej we wtorek
Daniel Kyri z wtorkiem. Dzięki uprzejmości Daniela Kyri/Instagram

„Złamane serce, gdy dowiedziałem się, że mój mały kumpel zniknął”, napisał, dzieląc się fotką z Dalmatyńczykiem z planu. „Przesyłam dziś całą moją miłość jej trenerowi. Musiałem spędzać z nią czas na planie i robić wszystkie fajne rzeczy, ale dbałeś o nią, gdy kamery się nie kręciły.

Aktor, który dołączył do dramatu w 2018 roku, dodał: „Będę za nią tęsknić. Kocham cię wt!”

Przeczytaj artykuł

Fani będą mogli zobaczyć wtorek po raz ostatni podczas wyczekiwanego środowego finału, który skupi się na Kelly Severide (Taylor Kinney) i Stelli Kidd (Miranda Rae Mayo) ślub.

„To było wyjątkowe”, powiedział 40-letni Kinney Nas tygodniowo na początku tego miesiąca kręcenia zaślubin. „To była sprawa rodzinna. To było wielkie wydarzenie”.

Chicago Fire obsada złamane serce po śmierci dalmatyńskiej straży pożarnej we wtorek
Adrian S. Burrows Senior/NBC

Pochodzący z Pensylwanii, który jest częścią obsady od początku 2012 roku, drażnił się, że chociaż mogą pojawić się „zwroty akcji”, widzowie nie będą zawiedzeni. „Mam nadzieję, że obserwują to tak samo, jak my to robiliśmy. To był odlot. Świetnie się bawiliśmy” – dodał.

Odcinek będzie również oznaczał powrót Jesse SpencerKapitan Matthew Casey. 43-letni mieszkaniec Australii wcześniej opuścił serię w październiku 2021 roku w połowie sezonu 10. „Casey [is] drużbą Severide’a” – potwierdził Kinney Nas przed wielkim finałem.

Chicago FireFinał 10 sezonu zostanie wyemitowany w NBC w środę, 25 maja, o godzinie 21:00 czasu wschodniego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button