Rozrywka

„Chicago Fire”: gdzie fani widzieli wcześniej Matta Caseya, aktora Jesse Spencera

Fani telewizji NBC One Chicago uwielbiają Jessego Spencera jako Matta Caseya. Odkąd Matt Casey opuścił Firehouse 51, fani zastanawiali się, czy kiedykolwiek zobaczą go ponownie w serialu. Teraz showrunnerzy potwierdzają, że Casey powraca na ślub Stelli Kidd i Kelly Severide w Chicago Fire Finał 10. sezonu. Ale co dalej robi aktor Jesse Spencer – i gdzie fani go widzieli wcześniej?

Czy Matt Casey wróci do „Chicago Fire”? Jesse Spencer pojawia się ponownie w finale 10 sezonu „Chicago Fire”

Jesse Spencer jako Matt Casey | Adrian S. Burrows Senior/NBC

ten Chicago Fire W finale 10. sezonu wystąpi ulubiony przez fanów członek obsady Jesse Spencer jako Matt Casey. Matt Casey odszedł Chicago Fire na początku sezonu, aby opiekować się dziećmi zmarłego Andy’ego Dardena w Oregonie. Zaangażowanie w opiekę nad dziećmi oznaczało, że Casey musiał opuścić Chicago na dobre – dlatego fani nie spodziewali się, że wróci.

Teraz wraca na ślub Kelly Severide i Stelli Kidd. Showrunner Derek Haas powiedział Variety, że poprosili Spencera o dołączenie do odcinka ze względu na aspekt ślubu. Casey zawsze miała być drużbą Severide.

„Zasadniczo pojechaliśmy do Jessego mniej więcej miesiąc temu” – powiedział Haas. „Oficjalnie powiedzieliśmy: „Severide się żeni i nie ma mowy, żeby Severide mógł się ożenić bez swojego najlepszego przyjaciela i drużby na weselu. Więc cokolwiek mamy do powiedzenia, żeby skłonić cię do pójścia z nami, proszę. Jesse jest najwspanialszy i byliśmy zachwyceni, że zgodził się to zrobić.

Gdzie fani widzieli wcześniej aktora Matta Caseya, Jessego Spencera?

” src=”https://www.youtube.com/embed/uJGmC2q2kEg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Zanim fani poznali Jesse Spencera jako Matt Casey in Chicago Firegdzie widzowie widzieli go wcześniej?

Aktor jest dobrze znany z roli dr Roberta Chase w przebojowym dramacie medycznym Dom. Grał w Chase od 2004 do 2012 roku, a następnie wskoczył na Chicago Fire w 2012.

Spencer przeprowadził różne wywiady na temat swojego czasu Dom. Część Chase była pierwotnie ustawiona dla 35-latka, a Spencer miał wtedy zaledwie 24 lata. Wywiad opublikowany przez The Paley Center for Media pokazuje, że wyjaśnia, jak jego agent i tak namawiał go do przetestowania odcinka pilotażowego. Po zdaniu testu śpiewająco, poleciał na osobiste przesłuchanie. Reszta jest historią.

Przed Dom, grał Billa Kennedy’ego w serialu Sąsiedzi, zgodnie z IMDb. Spencer był na wystawie od 1995 do 2005 roku.

Co dalej z aktorem?

Jeśli Jesse Spencer nie wróci do Chicago Fire na dobre, co planuje dalej? Według IMDb ma rolę w serialu telewizyjnym pt Ostatnie dni ery kosmicznej. Spektakl jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej. Strona IMDb podaje, że jest to „ośmioczęściowy serial dramatyczny, którego akcja rozgrywa się w zachodniej Australii w 1979 roku, kiedy Perth znajdowało się w centrum światowych nagłówków”.

Pomijając ten nowy program, wydaje się, że Spencer odszedł Chicago Fire przede wszystkim po to, by spędzać czas z rodziną i mieć otwarte możliwości twórcze. „To była trudna decyzja, ponieważ pokochałem ten program od samego początku, ale są inne rzeczy, które chciałbym zrobić w przyszłości i jest pewna rodzina, o którą muszę się troszczyć” – powiedział Us Weekly. „Osiemnaście lat to dużo czasu. To długi odcinek”.

ten Chicago Fire Finał 10 sezonu odbędzie się w środę, 25 maja 2022 r., o 21:00 czasu wschodniego w NBC.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

POWIĄZANE: Finał 10 sezonu „Chicago Fire”: Sylvie Brett i Matt Casey zrywają? Oto, co wskazali showrunnerzy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button