Rozrywka

„Chicago PD” sezon 9, odcinek 20, podsumowanie: Ruzek i Burgess robią duży krok naprzód

NBC Chicago PD Sezon 9, odcinek 20, „Memory”, wysunął Adama Ruzka i Kim Burgess na pierwszy plan. Byli nadal skupiali się na Makayli po jej porwaniu. Ale epizod przyniósł także kilka niespodzianek w ich związku. Dodatkowo, podwójne zabójstwo doprowadziło jednostkę wywiadowczą do mężczyzny, który był ofiarą w dzieciństwie. Tutaj jest Chicago PD podsumowanie.

[Spoiler alert: Chicago P.D. Season 9 Episode 20, “Memory,” spoilers ahead.]

„Chicago PD” sezon 9, odcinek 20, podsumowanie: Kim Burgess i Adam Ruzek rozmawiają o Makayli

Marina Squerciati jako Kim Burgess | Lori Allen/NBC

ten Chicago PD Podsumowanie odcinka 20 sezonu 9 zaczyna się od ponownego spotkania Kim Burgess i Adama Ruzka. Rozmawiają z profesjonalistą o Makayli. Burgess twierdzi, że po porwaniu Makayla radzi sobie całkiem nieźle, a dziewczynka zdaje się niczego nie pamiętać. Ale profesjonalista powiedział, że pamięć Makayli o porwaniu może powrócić, a Ruzek i Burgess muszą przygotować się na ten dzień.

Po uzyskaniu profesjonalnej pomocy Burgess i Ruzek omawiają swoją sytuację życiową. Wcześniej Ruzek planował wprowadzić się z Burgessem i Makaylą do mieszkania z trzema sypialniami, ale plany się zmieniły. Burgess mówi Ruzek, że nadal chce wziąć mieszkanie z trzema sypialniami tylko dla siebie i Makayli. To zaskakuje Ruzka. Mówi Burgessowi, że następnym razem odwiedzi swojego tatę.

Nowe podwójne zabójstwo prowadzi zespół do starej ofiary

„Chicago PD” sezon 9, odcinek 20 obsada | Lori Allen/NBC

Zbrodnia w Chicago PD Sezon 9, odcinek 20, koncentruje się wokół podwójnego zabójstwa z rzędu w domu. Jednostka wywiadowcza wchodzi do domu i znajduje na stole gotowy obiad i odtwarzającą kołysankę. Kiedy Kim Burgess i Hailey Upton idą na górę, zauważają wannę pełną wybielacza. Następnie wchodzą do sypialni, ukazując dwie zakrwawione ofiary martwe w łóżku.

Jednostka wywiadowcza zauważa, że ​​cały dom jest wyszorowany wybielaczem, co wskazuje, że morderca prawdopodobnie zrobił to już wcześniej. Burgess następnie przepuścił przez swoje systemy „kąpiel wybielającą” i „kołysankę” i pojawiła się stara sprawa. Sprawa skupia się na małym dziecku o imieniu Daniel Smith. Stare nagranie wideo z przesłuchania pokazuje Daniela mówiącego śledczemu, że był kąpany w wybielaczu, gdy mieszkał w swoim kamperze. Rodziców Daniela nigdzie nie było.

Burgess i Adam Ruzek szukają Daniela w dzisiejszych czasach. Ma teraz 31 lat i na początku nie chce mieć nic wspólnego z policją, ponieważ nie wierzyli w historię, którą namalował w dzieciństwie. Burgess później udaje się do domu doktora Magnusona, ponieważ lekarz oceniał Daniela w przeszłości. Lekarz przekazuje akta Burgessowi i twierdzi, że wierzył Danielowi wiele lat temu.

Burgess znajduje rysunki, które Daniel narysował jako dziecko, a jeden z nich przedstawia różowy dach na domu. Wraca na obecne miejsce zbrodni i wchodzi na strych, gdzie jest różowa izolacja. Zdaje sobie sprawę, że każdy dom szeregowy jest dostępny przez strych. Po zagłębieniu się w to, kto zbudował domy szeregowe, Burgess i Ruzek udają się do różnych domów szeregowych zbudowanych przez tę samą firmę. Tam dostrzegają łysego mężczyznę bez brwi, który wygląda podejrzanie. Po pościgu samochodowym tropią go.

Jim Wheaton to imię napastnika. Załoga policji nie ma przeciwko niemu żadnych konkretnych dowodów, ale ma spore przeszłość. Następnie przesłuchują go i kłamią, twierdząc, że mają dowody na to, że popełnił zbrodnie.

Zespół potrzebuje jednak więcej dowodów — więc idą do Daniela. Burgess pokazuje Danielowi, co mają do tej pory z aktywnego miejsca zbrodni, a Daniel wskazuje zdjęcie przedstawiające książkę Rumpelsztyk. Daniel wspomina mężczyznę, który czytał mu tę książkę. Następnie wskazuje na zdjęcie Diamond Deer Inn, ponieważ twierdzi, że był tam wcześniej. Kiedy Ruzek idzie do gospody, zauważa na strychu tę samą różową izolację.

Następnie zespół wyrusza na poszukiwania przez las. Podczas poszukiwań znajdują porzucony kamper. RV ma zdjęcia Daniela z dzieciństwa. Psy zwłok później znajdują szczątki rodziców Daniela, a na szczątkach znaleziono DNA Jima Wheatona.

Adam Ruzek planuje kupić dom ojca i przekazać go Kim Burgess

Patrick John Flueger jako Adam Ruzek | Lori Allen/NBC

Ten Chicago PD Podsumowanie sezonu 9 kończy się z Adamem Ruzkiem i Kim Burgess. Burgess odwiedza Ruzka w domu jego ojca, a Ruzek mówi, że jego tata nie wraca do domu. Dodatkowo Ruzek planuje zakup domu.

W końcu Ruzek mówi Burgessowi, że chce kupić dom, w którym będą mieszkać Burgess i Makayla, chociaż nie planuje się do nich wprowadzać. Burgess początkowo stawia opór, ale Ruzek nalega — zwłaszcza po wszystkim, co wydarzyło się z Makaylą.

Sprawdź ściągawkę Showbiz na Facebooku!

POWIĄZANE: Harmonogram sezonu 9 „Chicago PD” do finału

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button