Rozrywka

Chloe Bailey ujawnia największe nieporozumienie, jakie fani mają na jej temat: „Jestem całkowitym przeciwieństwem” (EKSKLUZYWNE)

Pozwolę wam skończyć, ale 24-letnia piosenkarka i autorka tekstów Chlöe Bailey jest dziewczyną „It” w internecie.

Z ponad 5 milionami obserwujących na samym Instagramie, Chlöe od czasu wydania swojego debiutanckiego singla jako artystka solowa trzyma w gardle branżę R&B. Ale sukces piosenkarki „Have Mercy” nie przyszedł z dnia na dzień.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dwie dekady po tym, jak zadebiutowała na dużym ekranie u boku Beyoncé w The Fighting Temptations, Chlöe jest już dorosła. Jednak wejście na własną linię wiązało się z wyzwaniami.

Podobnie jak w przypadku każdego, kto spędził większość swojego życia w centrum uwagi, Chlöe nie jest wolna od gniewu sekcji komentarzy. W ekskluzywnym wywiadzie dla Distractify, Chlöe szczerze opowiadała o swoim miłosnym i nienawistnym związku z mediami społecznościowymi i zdementowała to, co uważa za największe nieporozumienie na temat jej muzyki.

Źródło: Getty Images

Chloe Bailey

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaChlöe Bailey mówi o dobrych, „smutnych” i brzydkich częściach gwiazdorstwa mediów społecznościowych.

Jako dzieci, Chlöe i jej siostra — Halle Bailey z Małej Syrenki — zyskały sławę w Internecie po tym, jak ich covery na YouTube stały się popularne.

Wiele lat później, po wybuchu pandemii COVID-19, Chlöe skorzystała z okazji, by wrócić do podstaw, wydając remiksy „Mines Still” Yung Bleu i „Earned It” The Weeknd.

„Wracając do moich korzeni i robiąc covery online, to był sposób na połączenie”, powiedział Distractify piosenkarz „Have Mercy”.

„Smutne jest to, że otwierasz się na wiele kpin. A czasami, jeśli w niektóre dni nie jesteś silniejszy, może cię to dotknąć” – dodała Chlöe. I, co zrozumiałe, „radzenie sobie z lękiem” tylko pogarsza te uczucia.

Niemniej jednak Chlöe powiedziała, że ​​jej „miłość do sztuki” zwycięża za każdym razem. Kontynuowała: „Jestem jak, wiesz co? Wolałbym, żeby rozmawiali.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Instagram/@chloebailey

Chloe Bailey

To, co większość ludzi myli się na temat Chlöe Bailey: „Myślę, że ludzie myślą, że mogę być słowem na b”.

Na scenie Chlöe emanuje seksapilem. Ale wbrew powszechnemu przekonaniu autor piosenek jest znacznie bardziej powściągliwy w prawdziwym życiu. Pomimo tego, że jest tak realna, jak tylko może ze swoimi fanami, Chlöe wierzy, że jest jedna rzecz, w której media się mylą.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Myślę, że ludzie myślą, że mogę być słowem na b”, powiedziała Chlöe ze śmiechem. „Ze względu na sposób, w jaki występuję i jak agresywnie to może się wydawać — wiele osób uważa, że ​​to [what] moja ludzka natura jest, ale jestem całkowitym przeciwieństwem.”

„Ta postać tak naprawdę nie przenosi się do mojego prawdziwego życia” – powiedziała nam Chlöe. W rzeczywistości piosenkarka określiła się jako „słodki mały kujon”.

Źródło: Instagram/@chloebailey

Chloe Bailey

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Można śmiało powiedzieć, że muzyczny geniusz pod jakimkolwiek innym nazwiskiem jest równie utalentowany, a kiedy Chlöe nie trafia na pierwsze strony gazet, rzuca hity w studiu.

Chociaż autorka piosenek nie mówiła o wydaniu swojego debiutanckiego albumu studyjnego, podała szczegóły swojej nowej współpracy z Trident Gum i Sour Patch Kids w ramach wyzwania #ChewTheVibes na TikTok, który zawiera nową muzykę napisaną i wykonaną przez samą Chlöe. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wygrać duże!

Oto jak wziąć udział w wyzwaniu #ChewTheVibes Chlöe Bailey x Trident Gum.

Podobnie jak nowa guma Trident Sour Patch Kids, Chlöe ma warstwy. Poza tym, że jest artystką z czołówki list przebojów, opanowała również sztukę produkcji. I dzięki temu partnerstwu była w stanie „położyć [her own] spin” na chwytliwym dżinglu TikTok.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Jestem po prostu bardzo szczęśliwa, że ​​mogę to zrobić” – powiedziała Chlöe o kolaboracji dzieci Trident Gum i Sour Patch. „Jeśli chodzi o samplowanie podczas produkcji, zawsze lubię używać losowych dźwięków. Tak więc możliwość używania gumy do żucia Trident była naprawdę fajna!”

Fani mogą wziąć udział w wyzwaniu #ChewTheVibes, przesyłając swój własny film do TikTok przy użyciu choreografii Chlöe do 19 września. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button