Rozrywka

„Chłopcy”: Eric Kripke Chalks Homelander Arc do „Wiktymizacji białych mężczyzn i niekontrolowanej ambicji”

Chłopcy zawsze uchwycił rzeczywiste napięcia polityczne, ale fani serii Prime Video coraz częściej podchwytują te tematy w sezonie 3. Showrunner Eric Kripke zareagował na niedawną reakcję na temat Chłopcy„Politycznie, zauważając, dlaczego pisarstwo skłania się dalej w tym kierunku — i potwierdzając podejrzenia co do inspiracji Homelandera.

Showrunner „The Boys” komentuje tematy polityczne w sezonie 3

POWIĄZANE: Aktor „The Boys” Antony Starr uważa, że ​​Ameryka „zdecydowanie potrzebuje terapii”

Chłopcy Sezon 3 miał swoją premierę w czerwcu, wprowadzając widzów z powrotem w świat skorumpowanych Supes – i udowadniając, że nie ma ograniczeń co do tego, jak wyrachowani mogą być niektórzy z nich.

Seria Prime Video zawsze wykorzystywała postacie takie jak Homelander (Antony Starr) do komentowania rzeczywistych problemów. Jednak wydaje się, że fani zauważają bardziej polityczny komentarz serialu w najnowszej partii odcinków. Jak zauważył dziennikarz Ryan Broderick Świergot, Chłopcy subreddit znalazł się „w chaosie” po tym, jak fani wyrazili oburzenie z powodu włączenia polityki.

Showrunner Eric Kripke odniósł się do luzu, stwierdzając, że Chłopcy zawsze był polityczny, a były prezydent Donald Trump od początku miał wpływ na jego podejście do Homelandera.

Podczas wywiadu dla Rolling Stone Kripke przyznał, że mogą być nieco bardziej szczerzy w swoich wiadomościach w sezonie 3. Przypisał to obecnemu stanowi świata:

„Zawsze był dla mnie odpowiednikiem Trumpa. Przyznam, że w tym sezonie jestem trochę bardziej łysa niż w poprzednich sezonach. Ale świat staje się coraz bardziej ordynarny i mniej elegancki. Odzwierciedla to pilność pisania naszego zespołu. Z biegiem lat jesteśmy coraz bardziej źli i bardziej przerażeni, więc to po prostu znajduje odzwierciedlenie w naszych pismach”.

Kripke zagłębił się także w postać Homelandera, podkreślając, że ma uchwycić pewien zestaw cech bardziej niż konkretną osobę.

Eric Kripke nazwał Homelandera kombinacją „wiktymizacji białych mężczyzn i niekontrolowanej ambicji”

Antony Starr jako Ojczyzna | Amazon Studios

POWIĄZANE: Gwiazda „Chłopców”, Karl Urban, mówi, że sezon 3 zadaje 1 główne pytanie: „Jak daleko chcesz iść?”

Podczas rozmowy z Rolling Stone, Chłopcy szef Eric Kripke zagłębił się w charakterystykę Homelandera. Zauważył cechy, które wykazuje Supe, kredą swój łuk do pewnych niedociągnięć:

„Ma tę naprawdę łatwopalną mieszankę całkowitej słabości i niepewności oraz po prostu okropnej mocy i ambicji, a to po prostu zabójcza kombinacja. Oczywiście czułby się ofiarą, że ludzie są źli, że spotyka się z nazistą. Wszystko, czego kiedykolwiek chce, to być najpotężniejszą osobą, jaką może być, nawet jeśli jest całkowicie niewystarczające w swoich umiejętnościach, by sobie z tym poradzić. Jest to więc wiktymizacja białych mężczyzn i niekontrolowana ambicja”.

Kripke zasugerował, że te atrybuty odnoszą się do wielu osób publicznych. Uwzględnił Donalda Trumpa w tym sentymencie, ale dodał, że „to jest większy problem niż tylko Trump”.

„Im bardziej okropne osoby publiczne zachowują się, tym więcej fanów wydaje się zdobywać” – wyjaśnił. „To fenomen, który chcieliśmy zbadać, że Homelander zdaje sobie sprawę, że może pokazać im, kim naprawdę jest, i za to go pokochają”.

Ta świadomość może okazać się problemem w przyszłości, ponieważ Kripke niedawno zasugerował, dokąd zmierza fabuła Homelandera.

Eric Kripke obiecał Homelanderowi, że będzie „pełnym socjopatą” w „The Boys”

Jeśli chodzi o przyszłość Homelandera w ChłopcyEric Kripke obiecał, że postać będzie tylko bardziej skłaniać się ku nikczemności.

Rozmawiając z Writers Guild America West, Kripke drażnił kierunek fabuły Homelandera. Wygląda na to, że zespół The Boys wkrótce będzie miał pełne ręce roboty, próbując go powstrzymać.

„Więc pisarze wiedzą — i Antoniusz [Starr] jest również dużą częścią tego – że w końcu, gdy serial osiągnie punkt kulminacyjny, ten facet stanie się pełnym socjopatą i musi zostać powstrzymany przed jakimś apokaliptycznym wydarzeniem ”- ujawnił Kripke. „To jest to, do czego dążymy”.

To brzmi jak niepokojący rozwój. I najwyraźniej wszystko sprowadza się do tych „fanów”, o których wspominał Kripke. Showrunner ujawnił, że Homelander osiągnie punkt krytyczny, gdy „zrozumie, że nie chce miłości ani aprobaty od nikogo”.

Nie jest jasne, czy stanie się to w sezonie 3, Chłopcy nowo oświetlony na zielono sezon 4 lub dalej. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak posuwa się łuk Homelandera.

Pierwsze pięć odcinków Chłopcy Sezon 3 jest obecnie transmitowany w Prime Video.

POWIĄZANE: „The Boys”: Antony Starr planuje odcinek „Fast-Forward Through” z 3 sezonu Herogasm

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button