Rozrywka

Chłopiec, którego Putin pocałował w brzuch, co skłoniło pedofilów do twierdzeń, mówi: „Czułem się dobrze”

Kiedy większość dzieci wybiera się na wycieczkę szkolną, rozglądają się po muzeum lub wchodzą do starego kościoła, ale w przypadku pięcioletniego Nikity Konkina podczas dnia spędzonego z przedszkolem Władimir Putin całuje go w brzuszek.

To dziwaczne wydarzenie wywołałoby roszczenie pedofilów o jednym z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie.

Zwariowany prezydent Rosji zauważył młodego Nikitę w tłumie dzieciaków na moskiewskim Placu Czerwonym – podszedł do niego, ukląkł i podciągnął koszulkę, by złożyć pocałunek na jego nagim brzuchu.

Zdumieni widzowie obserwowali, jak niewygodny uścisk byłego agenta KGB trwa.

Rosyjski prezydent nalegał, aby dziwaczny pocałunek w brzuch nie był przerażający (Zdj .: AFP) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Putin twierdził później, że „chciał pogłaskać go jak kotka” i przysiągł, że „nic za tym nie ma”.

Dyktator dodał: „Wydawał mi się bardzo niezależny, pewny siebie, a przy tym, że tak powiem, bezbronny.

„Niewinny chłopiec i bardzo miły mały chłopiec.”

Chociaż Putin wtedy o tym nie wiedział, ta dziwna interakcja później wywołała roszczenia, które były tak szkodliwe, że rzekomo nakazał zabójstwo radioaktywną herbatą polonową, aby stłumić pogłoski o pedofilach.

Nikita twierdzi, że podobały mu się dziwne wybryki Putina (Zdjęcie: East2west) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Ale pomimo przerażającego spotkania z Putinem, Nikita powiedział, że wcale mu to nie przeszkadza i właściwie „poczuł coś dobrego”.

Wyjawił: „W ogóle nie czułem łaskotania… Poszedłem do niego. Putin zapytał kim jestem – a potem mnie pocałował. To było to. Byłem bardzo zaskoczony.

„Po prostu go lubiłem, a on bardzo lubił mnie… Sama chcę być prezydentem”.

W rzeczywistości trans Putina nad młodzieńcem był tak silny, że odmówił kąpieli po interakcji.

Jego babcia Valentina wyjaśniła: „Wszyscy wokół nas byli tak podekscytowani, zaczęli machać rękami i krzyczeć, jakby zobaczyli kosmitę.

Raport bombowy twierdził, że Putin był w rzeczywistości molestującym dzieci (Zdjęcie: Getty Images) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

„Potem Nikita odmówiła nawet prysznica. Zaproponowałem mu, żebym mógł okleić to miejsce, w którym był całowany, ale mój wnuk się przestraszył.

„Zgodził się kąpać tylko wtedy, gdy pójdziemy nad wioskową rzekę”.

Jednak moment, w którym jeżyli na włosach, był nie tylko ważny dla Nikity – doprowadził do niebezpiecznych twierdzeń byłego rosyjskiego szpiega na wygnaniu Aleksandra Litwinienki, że Putin był pedofilem.

Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak rosyjski prezydent pocałował Nikitę w 2006 roku, Litwinienko napisał bloga z ponurymi oskarżeniami, w tym, że Putin wykorzystywał dzieciaki w mieszkaniu, w którym inny urzędnik Kremla uprawiał trójkąt z prostytutkami.

Nikita i jego rodzina mówią, że kochają rosyjskiego przywódcę i zawsze oglądają go w telewizji (Zdjęcie: East2west) Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Były to twierdzenia, które ostatecznie doprowadziły do ​​uciszenia Litwinienki po tym, jak poszedł na drinka z byłymi agentami KGB Dmitrijem Kowtunem i Andriejem Ługowojem.

Para rzekomo zaprawiła swoją herbatę radioaktywnym polonem i spędził wieczór wymiotując, zanim padł martwy trzy tygodnie później.

Litwinienko oskarżył Putina o wydanie rozkazu jego śmierci i napisał: „Światowa opinia publiczna jest zszokowana.

„Nikt nie może zrozumieć, dlaczego rosyjski prezydent zrobił tak dziwną rzecz, jak pocałunek w brzuch nieznanego małego chłopca”.

Brytyjskie śledztwo kierowane przez Sir Roberta Owena stwierdziło: „Nie trzeba dodawać, że zarzuty postawione przez Litwinienkę wobec prezydenta Putina w tym artykule miały najpoważniejszy charakter.

Litwinienko został rzekomo otruty, ponieważ wywołał dziwne zachowanie Putina (Zdjęcie: Getty Images Contributor)

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami Daily Star, zapisując się do jednego z naszych bezpłatnych biuletynów tutaj.

„Czy mogli mieć jakiś związek z jego śmiercią?”

Ale rzecznik szalonego Vlada, jak można się było spodziewać, zatrzasnął te roszczenia.

Powiedzieli: „Takie quasi-śledztwo, jak to, o którym mówi się dzisiaj, bez wątpienia jest w stanie tylko jeszcze bardziej zatruć atmosferę naszych dwustronnych stosunków”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button