Rozrywka

„Chłopiec Scouse” przebiera się za 40-letnią kobietę, by oszukać drogę do Glastonbury

Facet z Liverpoolu doprowadził termin „scouse humor” do skrajności, przebierając się za kobietę, aby dostać się na Glastonbury Festival.

Film na Twitterze pokazuje, jak mężczyzna z ciężkim akcentem Liverpoolu zakłada perukę i sukienkę.

Opublikowane przez @LoriHartx na Twitterze, mężczyzna – czy kobieta…? – twierdził, że stoi w kolejce na słynnym wydarzeniu muzycznym, czekając na wejście, donosi Liverpool Echo.

CZYTAJ WIĘCEJ: Brytyjczycy nastawiają się na „cieplejsze niż przeciętne” lato jako gorące zaklęcie, które powrócą w przyszłym tygodniu

W tweecie napisano: „Dzień 1 Glasto i chłopak ze scouse podeszli do mnie w peruce i sukience, ponieważ miał bilet dla kobiety i zaraz po wejściu udzieliłem wywiadu dla wiadomości BBC”.

Tweet stał się wirusowy, ale nie wiadomo do końca, w jaki sposób dostał bilet, biorąc pod uwagę, że wszyscy mają zdjęcia właścicieli z tego roku, ponieważ szefowie próbują powstrzymać naganiaczy biletów.

Włożył (?) wiele wysiłku, aby dostać się na festiwal. Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Film opublikowany na Twitterze ujawnił później, że zgubiła go w kolejce, ale inny użytkownik – @Jcooper1996 – opublikował jego zdjęcie, aby udowodnić, że dostał się na festiwal.

Napisał: „Scouse chłopak kupił 40-letni bilet dla kobiet i poszedł pełną parą”.

„Chłopiec” został przedstawiony na zdjęciu siedzącym na ziemi z tęczową flagą na nogach.

Festiwalowicze mogli uznać „faceta” za zabawnego, ale pogoda w ten weekend może nie być dla nich zabawna (Zdjęcie: AFP przez Getty Images) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów

Nie wiadomo, czy para spotka się ponownie, ale Lori wydawała się dobrze bawić, ponieważ później opublikowała swoje zdjęcie z wiadrem włosów z napisem „Tory Scum” napisanym w stylu logo filmu Toy Story.

Facetowi w wielkim kobiecym kapeluszu może się jednak przydać po tym, jak Biuro Met wydało pilne ostrzeżenie pogodowe festiwalowiczom.

„Chłopiec” pojawił się na festiwalu w stroju kobiety

Coroczne wydarzenie muzyczne rozpoczęło się wczoraj w jasnym słońcu – ku uciesze biesiadników.

Ale Met Office ostrzega, że ​​czterodniowa impreza w Worthy Farm w Shepton Mallet może zakończyć się katastrofalną ulewą.

Temperatury osiągnęły dzisiaj około 27 stopni wcześniej (23 czerwca), ale sezonowa deszczowa pogoda może spowodować, że do końca corocznego festiwalu spadnie do 18 stopni.

Pięciodniowy festiwal muzyczny rozpoczął się wczoraj (22 czerwca) i kończy się w niedzielę (26 czerwca) (Zdjęcie: James Veysey/REX/Shutterstock) Czytaj więcej

Paul Gundersen, szef biura prognoz, powiedział: „Naszą radą byłoby przygotowanie płaszczy przeciwdeszczowych na resztę festiwalu.

„Po ciepłym, a czasami słonecznym początku do czwartku, zrobi się bardziej pochmurno i będzie wzrastać ryzyko burz po południu i wieczorem, co grozi ulewnymi ulewami.

„Dokładna lokalizacja najcięższego z tych pryszniców jest nadal niepewna, ale ludzie mogą być na bieżąco z najnowszymi prognozami i ostrzeżeniami za pośrednictwem naszej strony internetowej lub aplikacji.

„W piątek i weekend pogoda stanie się chłodniejsza i bardziej niespokojna, a ryzyko ulewnych deszczy i burz w rejonie Glastonbury utrzymuje się i chociaż powinny one szybko się przemieszczać, niektóre wody powierzchniowe mogą czasami gromadzić się z najcięższych deszczy. ”

Skontaktowano się z Glastonbury w celu skomentowania „kobiety” festiwalowej klientki.

Aby otrzymywać więcej artykułów z Daily Star prosto do Twojej skrzynki odbiorczej, zapisz się do jednego z naszych bezpłatnych biuletynów tutaj .

CZYTAJ WIĘCEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button